TEST: Marionnaud - Rouge Sorbet

Väčšine z nás pri slovku Marionnaud napadne sieť parfumérií ktoré môžeme nájsť aj u nás na Slovensku. Okrem iného táto francúzska parfuméria ponúka aj kozmetiku pod vlastnou značkou Marionnaud, dnes si konkrétne posvietime na ich Rouge Sorbet v odtieni Rose Des Délices.

Ja osobne som od nich ešte nikdy nič nemala, hlavne preto lebo v mojom meste nie je žiadna ich predajňa. Každopádne som však bola z tohto rúžu nadšená pretože už len ten obal stojí za pohľad, veď uznajte sami. Okrem toho som zástanca teórie že rúžov nie je nikdy dosť, takže som od začiatku vedela že si ho obľúbim.

Rouge Sorbet

Zdroj: Shutterstock®

Už veľmi dlho som hľadala perfektný ružový odtieň ktorý by mi pristal k pleti, no nikde som ho nemohla nájsť. Chcela som skrátka klasickú ružovú farbu, ale takú aby mi nevyžmýkala všetku farbu z tváre. Úprimne môžem povedať že toto je presne farba akú som hľadala. Je skvelá na bežné nosenie a akosi tak vo mne evokuje jar.

Rouge Sorbet

Zdroj: Shutterstock®

Rouge Sorbet

Zdroj: Shutterstock®

Bola som tiež celkom rada že som konečne vyskúšala niečo nové, pretože obyčajne používam len rúže s veľmi hutnou konzistenciou ktoré na perách jednoducho cítite, ale na druhej strane aj viete že dlho vydržia. Tento rúž je veľmi ľahučký, povedala by som že skôr taký veľmi pigmentovaný balzam na pery. Bola to pre mňa taká osviežujúca zmena a myslím že tento typ rúžov si hlavne teraz na jar/leto veľmi obľúbim.

Rouge Sorbet

Zdroj: Shutterstock®

Napriek tomu že je taký ľahký a hydratačný, na perách vydrží pomerne dlho a farba je krásne sýta. Okrem toho som si všimla že veľmi pekne vonia, čo je vždy plus nakoľko ho nosíte celý deň doslova pod nosom. Jediné negatívum je len fakt že tento rúž nájdete iba v 4 farbách, čo je trochu škoda pretože inak je naozaj fantastický.

Rouge Sorbet

Zdroj: Shutterstock®

Tento produkt hodnotím veľmi pozitívne, je podľa mňa ako stvorený na nadchádzajúce letné mesiace, kedy spravidla používame ľahší make-up, no stále chceme dobre vyzerať. Cena je takisto veľmi priaznivá, nájdete ho v parfumériách Marionnaud za 12,90€.

1 komentár
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

27.05.2014 21:20

Krásna farba :) Určite vyskúšam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE