TEST: MARIONNAUD rúž na pery - novinka jar/leto 2014

Dekoratívnu kozmetiku Marionnaud som doposiaľ v rukách nemala, takže ako aj pri predošlom laku na nechty, aj pri testovaní tohto rúžu som bola veľmi zvedavá, či s ním budem spokojná. S recenziami na túto značku som sa na internete nestretla, takže som nemala žiadnu predstavu o kvalite produktov.

 

Nastal však pravý čas, a dnes som už aj ja hrdou majiteľkou niekoľkých produktov dekoratívky Marionnaud. Dnes sa teda bližšie pozrieme na horúcu novinku, ktorá je podľa mňa ako stvorená na jarnú/letnú sezónu!

marionnaud-rouge

Zdroj: Shutterstock®

Ako vždy, aj tentokrát prikladám oficiálny popis produktu: "So svojou lahodnou textúrou rúž ponúka krištáľovo jasný lesk pre neodolateľný úsmev. Poskytuje absolútny komfort, obsahuje mango maslo, rovnako aj aktívnu zložku na rastlinnej báze, ktorá poskytuje až tri hodiny hydratácie. Transparentnosť farieb je zdôraznená bohatstvom minerálnych pigmentov. Jeho jemne ovocná vôňa vytvára osviežujúci nádych."

marionnaud-rouge-01

Zdroj: Shutterstock®

Musíte, a verím, že mi dáte za pravdu, že má krásne balenie, ktoré pôsobí maximálne luxusne vďaka striebornej farbe a pekným, nedbalým písmenkom M, ktoré zdobí vrchnáčik rúžu. Mám rada takéto detaily, ktoré produkt krásne vyšperkujú! I keď vidieť na ňom každý otlačok prsta, no to oželiem, vyleštím a ide sa ďalej :))

marionnaud-ruz-na-pery-01

Zdroj: Shutterstock®

Celkovo sú v ponuke 4 odtiene - ako vidíte na fotografii ten prvý mám ja - 01 DELICIOUS PINK - jemná ružová je synonymom nehy, a ďalej sú to odtien 02 DAZZLING RASPBERRY- ovocná, elegantná, ženská, 03 EUPHORIA PINK - svetlý odtieň ružovej s jemnými trblietavými odleskami, 04 VITAMIN CORAL - šumivý koralový odtieň, ktorý podčiarkuje výsledky make-upu. Gramáž každého je 2,5g a cena za kus je 12,90€. Tak, oficialít bolo až-až, môžeme sa pustiť do samotných dojmov z rúžu!

marionnaud-dekorativna-kozmetika-ruz

Zdroj: Shutterstock®

Zamilovala som sa! Ten odtieň je ako stvorený presne pre mňa, takéto teda skutočne môžem a v mojom kozmetickom kufríku by ste našli slušný počet! Chválim kvalitné uzatváranie, pri ktorom nie je ani len tá najmenšia šanca, že by sa mohlo v kabelke samovoľne otvoriť. Ďalej moje uznanie patrí vôni, pretože niektoré rúže, keď jednoducho nevoňajú, alebo dokonca smrdia, či po oblíznutí mi nechutia, končia u mňa na plnej čiare! Tento však našťastie krásne vonia - ja to pociťujem ako nejaké ovocie, no možno niekomu by voňal úplne inak :))

marionnaud-rouge-sorbet

Zdroj: Shutterstock®

Aby som nezabudla - na fotkách sa mi žiaľ nepodarilo presne zachytiť odtieň, no na perách je už skoro identický so skutočnosťou. Rúž obsahuje kopu trblietok, ktoré pery nádherne prežiaria a dodajú im šťavu aj vďaka ružovému odtieňu. Čo je však úplne fantastické, a veľa rúžom táto vlastnosť chýba je to, že nie je potrebné si pred jeho použitím natierať pery ešte balzamom, pretože je sám o sebe hydratačný, a ľahučko sa rozotiera.

marionnaud-2014-novinka

Zdroj: Shutterstock®

S výdržou je to asi rovnako ako u každého bežného rúžu, čiže pokiaľ nič nekonzumujem a neprijímam potraviny, vydrží dlhšie. Avšak nerobí mi problém aplikovať ho niekoľkokrát do dňa, proste keď pocítim, že z pier zmyzol, aplikujem znova, pretože ho mám stále po ruke :)

 

Čo teda z dnešnej recenzii vyplýva? Ak hľadáte niečo hydratačné v krásnej ružovej farbe, a tiež máte rady trblietky, odporúčam Vám práve túto novinku, ktorá ma, odkedy ho mám, sprevádza na každom kroku!

marionnaud-dekorativna-kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

27.05.2014 21:11

Nádherný odtieň :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE