TEST: Bioderma Sensibio očný krém

Starostlivosť o očné okolie je veľmi dôležitá, hlavne ak sa nám už objavujú nejaké tie vrásky. Mnohé z nás dosť zanedbávajú tento typ starostlivosti a očné krémy v obchode obchádzame, vystačíme si len s denným, či nočným krémom. No je to správne? Prečítajte si moje dojmy na očný krém od značky Bioderma. 

Pokožka okolo očí je oveľa jemnejšia ako inde na tvári a preto je potrebné venovať jej zvýšenú starostlivosť napríklad krémom určeným na očné partie. Dnešné očné krémy sú schopné splniť mnoho požiadaviek. Aký je očný krém od značky Bioderma z obľúbeného radu Sensibio? Čítajte ďalej...

Bioderma Sensibio Eye očný krém

Zdroj: Shutterstock®

Na fotke môžete vidieť, že krém sa nachádza v dvoch krabičkách a páči sa mi, že na krabičke je nápis aj braillovým písmom.

Bioderma Sensibio Očný Krém

Zdroj: Shutterstock®

O kréme si môžete prečítať, že je vhodný pri ošetrovaní citlivej a netolerantnej pokožky, vďaka komplexu Toléridine® sa zvyšuje prah tolerancie pokožky. Stáva sa tak odolnejšia, lepšie chránená pred vonkajšími vplyvmi a menej reaktívna. Sensibio očný krém okamžite upokojuje nepríjemné pocity a podráždenie. Látky obsiahnuté v kréme napomáhajú redukovať opuchy, vyhladzujúce aktívne zložky minimalizujú jemné vrásky a zvlhčujúce látky prospievajú pokožkeKrém obsahuje aktívne neškodné zložky, ktoré prešli prísnym výberom, neobsahuje konzervačné látky a parfum a je preto zárukou výbornej tolerancie pre oblasť okolia očí.  Nespôsobuje tvorbu komedónov a je hypoalergénny. Je dobrým podkladom pod mejkap a je vhodný pre ľudí nosiacich kontaktné šošovky.                

Bioderma Sensibio Eye krém

Zdroj: Shutterstock®


Aké sú moje dojmy?

 

Krémik používam už niekoľko týždňov ráno i večer. Gélovo-krémová konzistencia sa dobre rozotiera a do pokožky sa rýchlo vpije. Moja pleť v očnom okolí je jemná, upokojená, hydratovaná a vrásky pod očami sa mi zdajú byť jemnejšie. Mejkap sa mi naň veľmi dobre nanáša a ranné opuchy pod očami nie sú také výrazné, no používam i korektor, bez ktorého si už ranné líčenie neviem predstaviť.

Bioderma Sensibio Eye ocny krem-gel

Zdroj: Shutterstock®

Očný krém Bioderma Sensibio odporúčam vyskúšať.

 

Jeho cena sa pohybuje v rozmedzí 13-15 eur, no bývajú aj výrazné akcie.

Objem je 15 ml.

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.05.2014 19:58

tak tento krémik by som rada vyskúšala

Vaše meno:

Monika Zeleňáková

Monika Zeleňáková

09.07.2014 00:50

Je perfektný :) som spokojná

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.09.2014 15:05

Bioderma je sama o sebe značka značiek a tento krém určite patrí k rovnako vydareným ako ostatný sortiment.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE