TEST: MARY KAY Lash Love a Ultimate riasenky

 

Ako som v špeciálnom teste sľúbila, pokračujem v recenzovaní riaseniek a dnes to budú práve tie slávne od MARY KAY. Nakoľko som bola doteraz komplet so všetkými testovanými produktami tejto značky veľmi spokojná, už dopredu som si teda bola istá, že tomu inak nebude ani tentokrát, a nemýlila som sa :)

 

 

Na testovanie som obdržala dve verzie - Ultimate - objemovú riasenku a Lash Love - predlžujúcu riasenku.
 

Odporúčame prečítať: MARY KAY paletka štyroch očných tieňov

mary-kay-riasenky

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis oboch riaseniek:

 

ULTIMATE

Špeciálne zloženie extrémne zvyšujúce objem a hustotu vytvára vzhľad dlhých, plných a dokonale oddelených rias po celý deň. Nezlepuje riasy, nerozmazáva sa, nevytvára na riasach hrudky. Oftalmologicky testovaná, vhodná pre nositeľky kontaktných šošoviek. Klinicky testovaná, vhodná pre citlivé oči. Bez parfumácie.


LASH LOVE

Dodajte Vašim riasam dĺžku! Vďaka tejto riasenke dosiahnu Vaše riasy maximálnu dĺžku a okamžite tak docielite ich výrazný vzhľad. Exkluzívne zloženie s komplexom Panthenol-ProTM a vitamínom E posilňuje, spevňuje a vyživuje riasy. Bez parfumácie. Netvorí žmolky a nezlepuje riasy. Oftmatologicky testované, vhodné pre užívateľky kontaktných šošoviek.

 

Odporúčame prečítať: MARY KAY gélový krém proti celulitíde

mary-kay-ultimate

Zdroj: Shutterstock®

To, že si nanášam VŽDY dve vrstvy riasenky asi nikdy nezmením, a v tomto prípade mi najviac vyhovuje ak tieto riasenky vzájomne skombinujem :)) Ako budete vidieť na fotografiách nižšie, Lash Love mi dodala skôr dĺžku, a zase Ultimate viac objemu, preto ma raz napadlo, že ich skúsim spojiť, a tak sa mi podarí dosiahnuť aj objem aj dĺžku!

 

Odporúčame prečítať: MARY KAY sada na pedikúru Lemon Parfait

mary-kay-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

mary-kay-lash-love

Zdroj: Shutterstock®

Riasenky určite zaraďujem k tým kvalitnejším, nakoľko to čo sa nachádza v popise aj skutočne spĺňajú, a čo najviac oceňujem je tiež to, že nijako nedráždia moje citlivé oči! Tak ako ľahko sa nanášajú, idú aj bezproblémov dolu. Pravdaže k tomu treba odličovač, teda cez deň, keď majú - držia ako sa na kvalitné produkty patrí...

 

Odporúčame prečítať: MARY KAY rozjasňujúci púder

mary-kay-maskara

Zdroj: Shutterstock®

Taktiež oceňujem, že kefky riaseniek sú klasickej veľkosti a nie sú to teda žiadne MEGA kefy, aké v poslednej dobe zvyknú vyrábať niektoré značky - a práve tie mi absolútne nesedia. 
ULTIMATE je taká klasika, zatiaľ čo LASH LOVE má kefku silikónovú a zaoblenú, takže vie riasy pekne vytočiť.

 

Odporúčame prečítať: MARY KAY at Play paletka leskov na pery

Galéria -

2 komentárov
Marcela Šagátová

Marcela Šagátová

01.06.2015 14:56

Zatiaľ sa mi do rúk dostala len riasenka Ultimate, ale nepresvedčila ma.. Nebola najhoršia, ale ani najlepšia.. Možno nabudúce vyskúšam Lash Love a tá prekvapí :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:33

podľa obrázka vyzerá skvele

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE