TEST: Nové Dermacol MONO, DUO a QUATTRO očné tiene

Očné tiene by mali byť neodmysliteľnou súčasťou kozmetickej výbavy každej jednej z nás, pretože sú základným prvkom líčenia očí. 

 

Ich správny výber závisí predovšetkým od farby vašich očí, typu pleti a tiež príležitosti na ktorú sa ich chystáte použiť. 

 

Nové trendové tiene Dermacol dodajú každým očiam iskru a intenzitu zaobalenú do prirodzeného vzhľadu.

 

V dnešnom teste Vám predstavím tieto konkrétne očné tiene:

• MONO očný tieň - odtieň č. 03

• DUO očné tiene - odtieň č. 02

• QUATTRO očné tiene  odtieň č. 02

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Tiene/paletky majú jednoduché prevedenie, čo sa týka obalu. Výhodou je, že vrchná časť je z priehľadnej plastovej časti a tak môžete aj v obchodoch krásne vidieť odtiene. Súčasťou každého balenia, či už ide o mono, duo alebo quatro očné tiene, je obojstranný penový aplikátor. Bonusom pri quatro paletke je malé zrkadielko, ktoré jednak poteší, no hlavne je praktické a tak keď sa nestihnete nalíčiť doma, môžete tak urobiť vďaka nemu hocikde  inde.

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

MONO očný tieň - odtieň č. 03

 

Má púdrovú, veľmi ľahučkú textúru.  Na očných viečkach vytvára saténovo jemný film, ktorý je hebký na dotyk. Tieň sa ľahko a rovnomerne roztiera a tieňuje - nepoužívam však priložený aplikátor ale štetce. S aplikátorom je tieňovanie ťažšie. Tento pre mňa "perleťový lososový očný tieň" je perfektne priľnavý. Tieň má krásnu intenzívnu farbu, hlavne ak ho nanášate prstami, ak štetcom, tak odporúčam použiť bázu pod očné tiene, tieň práši málo a čo sa týka jeho výdrže tak tá je priemerná. Tieň má pred použitím peknú kvetinovú mozajku. V obchodoch je na výber 6 klasických variácií - nájdete perleťové ale aj matné odtiene. Mnohé z vás možno poteší aj zloženie, v ktorom nenájdete parabény.

Objem / hmotnosť: 3 g

Cena: 4,59 €

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

DUO očné tiene - odtieň č. 02

 

Duo paletka obsahuje dve výborne zladené kombinácie očných tieňov, ktoré nádherne vytieňujú oči. Opäť ani pri tejto paletke nechýba jemná púdrová textúra, ktorá je skvele priľnavá a dokonale krycia - pri tejto paletke mám pocit, že je omnoho sýtejšia ako tá mono avšak môže to byť spôsobené aj tmavším odtieňom... Táto paletka vyniká spomedzi týchto troch svojou výdržou, na viečkach drží ako pribitá a preto ju odporúčam hlavne teraz na plesovú sezónu - ak sa chcete nalíčiť na ples, garantujem že s touto paletkou budete vyzerať dokonale celý večer! Tiene sa ľahko a jednoducho sa nanášajú. Tiene v paletke sa odlišujú. Saténový očný tieň - je jemný, svetlý odtieň, ktorý slúži pre prejasnenie. Minerálny očný tieň - rozžiari oči mesačným trblietaním a pohľadu dodá hĺbku, rôznofarebné pigmenty a jemné trblietavé čiastočky vytvoria tie najtrblietavejšie odlesky. Aj táto duo paletka poteší zložením, v ktorom je obsiahnutý vitamín E. V obchodoch sú na výber 4 variácie.

Objem / hmotnosť: 3 g

Cena: 6,89 €

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

QUATTRO očné tiene  odtieň č. 02

 

Štyri rafinovane zladené farby pre podčiarknutie a zvýraznenie prirodzenej farby každých očí. Paletka má skoro totožné vlastnosti ako dve predchádzajúce - má saténovo jemnú, púdrovú textúrú, ktorá práši minimálne. Každý jeden tieň z tejto quattro paletky dokonale priľne k povrchu viečka a zvláčni ho. Odporúčam tieň nanášať prstom a prstom následne tieňovať štetcami - vtedy je ich intenzita najlepšia. Svetlo odrážajúca perleť, ktorá je obsiahnutá v tieňoch okamžite rozjasní pohľad. Intenzívne farby môžu byť nanášané na viečko samostatne alebo v kombináciách - všetky sa jednoducho tieňujú. Každý jeden tieň má pred použitím peknú kvetinovú mozajku. V obchodoch sú na výber 4 variácie - pre orieškové, hnedé, zelené a modré oči. V zložení nenájdete parabény.

Objem / hmotnosť: 3 g

Cena: 8,39 €

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

LÍČENIE S MONO, DUO A QUATTRO PALETKOU: 

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol nové očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Čo poviete na tieto nové očné tiene? Zaujali vás? Máte niektorú paletku doma? Plánujete kúpu?

5 komentárov
Hana

Hana

07.02.2015 21:54

pekné líčenie

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

09.02.2015 18:02

Veľmi lákavé paletky, obzerala som ich už v drogérii a veľmi ma zaujali duo paletky :)

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

19.02.2015 00:25

krásne líčenie :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 16:03

tie duo paletky majú zaujímavú tu tmavšiu farbu kombinovanu s drobnými čiastočkami svetlejšej farby ;)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

09.04.2016 20:37

paletky vyzerajú pekne, ale mám radšej väčšie, kde je viac odtieňov

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE