TEST: NOVINKY - DERMACOL BONBON očné tiene a lesky na pery

Novinky to síce nie sú úplne najčerstvejšie, no medzi Dermacol sortimentom sa stále ku nim zaraďujú, pretože sú najnovšími spomedzi svojich kolegov :)) Dnes si teda ukážeme štvoro mono očných tieňov s názvom Bonbon, ktorý ich podľa mňa dokonale vystihuje, a taktiež dva odtiene trblietavých leskov na pery.
 

"Dermacol BONBON tiene zvýraznia farbu očí a rozžiaria pohľad. Vďaka vysokému obsahu minerálnych pigmentov zabezpečia sýtu a jasnú farbu počas celého dňa. Špeciálna technológia výroby, tzv. „vypečenie v peci”, zabezpečí ich skvelú priľnavosť a nezlievanie. Wet & dry púdrová textúra je krásne zamatovo jemná a umožňuje zvoliť intenzitu farby podľa spôsobu aplikácie."

dermacol-tiene

Zdroj: Shutterstock®

Dajú sa teda aplikovať nasucho - napr. pre jemné denné líčenie, ale aj namokro - stačí kvapka vody a tým získate intenzívnejšie líčenie napr. pre večerný make-up. Tiene sú síce takto na oko veľmi pekné, trblietavé, a pôsobiace intenzívnou farbou, no bohužiaľ štetcom sa dajú len ťažko naniesť, a tak Vám musí byť jasné, že nie sú úplne podľa môjho gusta, pretože prstom sa mi tiene aplikovať nechce, a rovnako ani používať pri líčení vodu, keďže v poslednom čase sa líčim čo najrýchlejšie...

dermacol-bonbon-shadow

Zdroj: Shutterstock®

Priznám sa, že s vodou som to ani neskúšala, keďže som tvor veľmi pohodlný, a hrajkať sa ešte s nejakou vodou sa mi pri rannou líčení ale vôbec nechce, takže ak ste niektorá tento spôsob skúšali, budem sa tešiť Vašim názorom v komentároch :) Líčenie teda v mojom testovaní vzišlo len veľmi jemné, a je mi skutočne ľúto, že som za bežného - suchého spôsobu nedosiahla rovnakej intenzity ako je v balení.

dermacol-tiene-novinka

Zdroj: Shutterstock®

Zatiaľčo očné tiene ma výsledkom nenadchli, lesky na pery som si okamžite zamilovala, a stali sa súčasťou mojich každodenných líčení. Rada ich aplikujem či už samostatne, ale aj na nejaký rúž, keď sa mi zachce trošku viac lesku ako obvykle :)

dermacol-lesk-novinka

Zdroj: Shutterstock®

"Dermacol SHIMMERING LIP GLOSS s vôňou hrozna dodajú perám okúzľujúci trblietavý lesk a krásne ich rozžiaria. Kombinácia rôzne veľkých trblietavých čiastočiek a perleti rozohrávajú na perách nádhernú hru svetla a odleskov a tie vyzerajú opticky plnšie. Ľahká priľnavá textúra farebne tónuje pery a prepožičiava im šťavnatý a svieži vzhľad."

dermacol-lipgloss

Zdroj: Shutterstock®

Lesk má určite zaujímavé balenie, ktoré okamžite upúta pohľad, pretože jeho balenie je, ako by som to povedala, ploské. O mne je už verejne známe, že som straka, a trblietavé veci to je moje, takže som sa týmto novinkám potešila. Výdrž je, povedzme si pravdu - pokiaľ nepijete a nič nejete, tak to nejakú to hodinku vydrží, no akonáhle vykonávate nejakú "pohyblivejšiu" činnosť s perami, pomaličky ale iste lesk z pier mizne.

dermacol

Zdroj: Shutterstock®

Nie som si istá počtom odtieňov v ponuke, no myslím, že ich je spolu osem - od jemnejších, až po sýtejšie. Veľmi mi je ľúto, že sa mi na fotky nepodarilo poriadne zachytiť všetky ich odlesky, tak si ich určite niekedy zbehnite pozrieť do drogérie, nech sa presvedčíte na vlastné oči, že sú krásne :)

dermacol-new-lipgloss

Zdroj: Shutterstock®

Na perách sú príjemné, neštípu, nelepia, nie sú zbytočne riedke - prosto také akurátne :) Navyše majú krásnu vôňu hroznového vína, ktorej sa dodnes neviem nabažiť. Keby nemám takú zbierku leskov ako mám, určite si dokúpim aj niektoré iné odtiene, pretože som si tam našla zopár ďalších favoritov! :)

Galéria -

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

21.09.2014 21:13

ja sa líčim skôr iba veľmi jemne takže mne sa tieto tiene páčia ale tiež mám radšej tiene kde je priložený aplikátor

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

22.09.2014 08:52

očné tiene vôbec nepoužívam no lesk mám z dermacolu hnedý

Vaše meno:

Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

22.09.2014 09:55

očné tiene nepoužívam, ale..

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

22.09.2014 11:00

očné tiene používam len jemne a väčšinou hnedé odtiene,ale lesky mám rada

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

13.10.2014 20:48

pekné tiene na večerné párty,

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

17.10.2014 16:14

Nádherné tiene :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE