TEST: Oriflame Beauty Perfect Blush

Ak chcete zvýrazniť svoju prirodzenú krásu, stačí keď siahnete po farbách na líčka. Zvýrazní kontúry vašej pleti, rozjasní ju a pleť pôsobí sviežo

Podľa štatistík len necelých 50 % žien používa na zvýraznenie lícenku, resp. farbu na líčka. A to je veľká škoda, pretože tento malý zázrak dokáže urobiť s celkovým výrazom tváre hotové divy! Aplikácia farby na líčka by mala byť bodkou za kompletným líčením. Zvýrazní kontúry, pleť pôsobí jasnejšie a sviežo.

 

Predstavujem vám lícenku Oriflame Beauty Perfect Blush odtieň Glowing Peach.

Lícenka je balená v jednoduchej malej tmavofialovej krabičke. Po jej otvorení som vybrala samotnú lícenku, ktorá je taktiež v tmavofialovom obale a na mňa pôsobí elegantným dojmom.

 

Oriflame Beauty Perfect Blush


Otvára sa na jednej strane, ide to celkom ľahko, nemusíte veľmi tlačiť ako sa zvykne stávať pri iných podobných produktoch.

 

Oriflame Beauty Perfect Blush

 

Keď lícenku otvoríte uvidíte veľmi peknú broskyňovú farbu a taktiež zrkadielko, ktoré určite poteší, to sa predsa vždy hodí, no nie?
Farba pôsobí veľmi jemne, sviežo a obsahuje jemné trblietky, ktoré rozžiari pleť a dodajú jej jas. Lícenka má púdrovú konzistenciu, takže jej nanášanie bude hračkou.

 

Oriflame Beauty Perfect Blush

 

V balení nie je štetec na nanášanie farby. Mne osobne to však aj vyhovuje, pretože štetec by musel byť malý, aby sa do krabičky zmestil a ja používam veľký štetec určený na nanášanie farby na líčka. Je s tým menej práce a s malým štetcom to nie je ono.

 

Oriflame Beauty Perfect Blush

 

Úplne stačí použiť len máličko farby, je dobre pigmentovaná, takže vydrží určite dlho.

 

V ponuke sú tri odtiene:

 

  • Fresh Pink
  • Classic Rose 
  • Glowing Peach

 

Všetky tri odtiene sú veľmi jemné a decentné, stačí si len vybrať podľa svojho odtieňu pleti.

 

Neviete si vybrať správny odtieň?


Ak si neviete vybrať ten správy odtieň prezradím také malé finty. Uštipnite sa alebo si prstami jemne premasírujte líčka, po chvíľke sa vám objaví výraznejšia farba. Snažte sa čo najviac prispôsobiť tejto farbe. Ďalšou fintou je napríklad výber farby podľa prirodzenej farby vašich pier.
Ak sa obávate, že lícenka bude príliš výrazná, použite ju v tomto poradí. Nanesiete si mejkap, aplikujete farbu na líčka a až potom prepúdrujete. Púder lícenku trochu prekryje a výsledný efekt bude vyzerať prirodzenejšie.

 

Oriflame Beauty Perfect Blush

 

Lícenka je výborným produktom, ak obľubujete nahé líčenie, či len jednoducho nestíhate. Postačí vám aplikácia farby na líčka, lesk na pery, trošku špirály a jemný svieži vzhľad vás iste milo prekvapí :)


Balenie má 4 g.


Cena je 9 eur, čo je síce dosť na lícenku, no ak sledujete akcie značky Oriflame, viete, že sa dá kúpiť aj v zľave.

Zdroj foto: www.oriflame.sk
3 komentárov
Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

19.09.2013 09:15

táto lícenka je naozaj kráááásna ♥ aj ja ju chceeeeeeeeeem :D !!!

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

19.09.2013 15:29

Lícenku nepoužívam, ale táto ma veľmi láka...

Vaše meno:

Veronika Kulanová

Veronika Kulanová

09.10.2013 20:19

tiez si myslim, ze cena je dost vysoka na licenku :D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE