TEST: ORIFLAME podkladový a vrchný lak - Very Me Nail Graffiti

Dávno som nerecenzovala žiadny lak na nechty, aspoň sa mi to tak zdá, takže dneska som sa rozhodla pre dva kúsky od Oriflame. Jedná sa o podkladový lak mliečneho odtieňa, ktorý sa dá buď použiť samostatne, alebo ho možno doplniť nejakým efektovým lakom. V tomto prípade to bude praskajúci vrchný lak.

 

Od značky Oriflame som, čo sa nechtov týka, mala ešte asi v mojich pubertálnych časoch jediný lak a ním bol práve priesvitný lak... Takže som bola po toľkých rokoch fakt zvedavá, aké laky sa vlastne v dnešnej dobe v tomto katalógu dajú objednať. Na testovanie som obdržala odtiene NUDE a BLUE. Keď sa priznám, ani jeden z nich nie je mojim obľúbeným, no aj napriek tomu som sa do testovania vrhla ako sa patrí :)

oriflame-laky

Zdroj: Shutterstock®

Odtiene sú pekné a na druhých ženách sa mi páčia, avšak ja sa s nimi nejako nedokážem stotožniť - to platí vo všeobecnosti, nejde konkrétne len o Oriflame. NUDE laky mám síce rada, avšak musia to byť také tmavšie a hlavne mať dobrú kryciu schopnosť, aby mi postačili maximálne 2 vrstvy. V tomto prípade som lakovala tri, avšak stále to podľa mňa nie je ono. Takže práve kvôli krytiu sa nestali mojimi TOP.

oriflame-praskajuci-lak

Zdroj: Shutterstock®

Modrý má síce super kryciu schopnosť a pri praskajúcich lakoch ani neodporúčam nanášať viac vrstiev ako jednu, pretože potom to už nie je ono. Krytie je teda ako má byť, no tiež modrá farba na nechtoch nie je pre mňa... Tento vrchný lak obsahuje aj trblietky, a napriek tomu, že ani jeden z lakov mi odtieňovo nevyhovuje, myslím si, že je to super kombinácia a veľmi pekne spolu ladia :)

oriflame-nude-lak

Zdroj: Shutterstock®

Štetček je klasický, takže manipulácia s ním je bezproblémová. Možno Vy ste ešte o nich doteraz nič nepočuli, napriek tomu, že ja sama o praskajúcich lakoch viem už niekoľko rokov, tak Vám napíšem ako sa vlastne používajú. A nie je v tom žiadny háčik. :) Jednoducho si len vyberiete dvojicu farebne k sebe ladiacich lakov na nechty a nanesiete ten spodný lak. Potom počkáte kým uschne a nanesiete jednu vrstvu vrchného praskajúceho laku. Ten behom pár minút na nechtoch vytvorí prasklinky,  vďaka tomu máte zaručené, že s takýmto efektom zabodujete :))

oriflame-very-me

Zdroj: Shutterstock®

Tieto laky má už asi každá značka, no ak by ste najskôr chceli skúsiť nejakú z tých lacnejších verzií, odporúčam siahnuť práve po týchto, pretože stoja iba zopár eur. Vrchný lak je dostupný, okrem tejto modrej aj v ružovej a čiernej. Pokiaľ sú aj tie také trblietavé ako tento modrý, tak verím, že musia byť na nechtoch prekrásne. Môžete nimi môžete potešiť niekoho blízkeho, keďže sa blížia najkrajšie sviatky v roku, Vianoce :))

oriflame-mozaikovy-lak

Zdroj: Shutterstock®

Celkom milo ma prekvapila ich výdrž, nakoľko dnes ich mám už tretí deň a mám iba zľahka ošúchané špičky nechtov. Dnes som mala skoro celé doobedie ruky vo vode, keďže som upratovala ako včelička. :) Z tohto testovania som teda dospela k záveru, že produkty idú stále vpred, a preto je určite z čoho vyberať! Môžete napísať do komentárov, aké Oriflame produkty obľubujete Vy?

 

Kúpiť si ich môžete u Vašich kozmetických poradkýň Oriflame.

oriflame-nailpolish

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Veronika Kocurišinová

Veronika Kocurišinová

07.12.2014 11:42

wow, tak toto vyzerá naozaj skvele

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

07.12.2014 19:20

mne sa toto veru moc nepáči

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

10.12.2014 15:19

Mne sa praskajúce laky nejako nepáčia :/

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

11.12.2014 20:05

toto veru nie je pre mňa, som viac za klasiku

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.02.2015 11:52

tak ten graffitti ma nezaujal ale tne mliečny ááánooo

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 16:32

vôbec mi tento štýl lakov nesedí

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.07.2015 09:49

krásne aj ja som mala praskajúce laky a už ich nejako neviem zohnať, čo je škoda :/

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE