TEST: Rúž na pery - Wonder Colour Lipstick

Hľadáte jemný rúž, ktorý vaše pery jemne zvýrazní a pritom im dodá žiarivý nádych?

 

Dnes vám v testovaní predstavím rúž na pery Wonder Colour Lipstick od Oriflamu.

 

Oriflame má vo svojej kozmetickej ponuke mnoho rúžov na pery s ešte väčším množstvo odtieňov. Je teda z čoho si vyberať.

wonder-ruz-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Osobne najčastejšie preferujem rúže v hnedých odtieňoch a v poslednej dobe som podľahla tohtoročnému trendu – vínovočerveným perám.

 

Na testovanie sa ku mne dostal rúž z iného farebného súdka, konkrétne Wonder Colour Lipstick, odtieň Blossom Petal. Keďže ide o najbledší dostupný odtieň rúžu Wonder Colour, bola som zvedavá, ako bude vyzerať po nanesení na pery, či nebude príliš bledý. 

blossom-petal-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Ale poďme najskôr pekne od začiatku.

 

Obal rúžu: Rúž bol doručený v tmavomodrej papierovej krabičke s logom značky Oriflamu. Krabičku oceňujem, nakoľko v drogériách väčšinou nájdete nebalené rúže. Takýmto balením mi príde rúž luxusnejší (subjektívny pocit:-)). Samotný obal rúžu je akoby v tmavomodrej až tmavofialovej farby a je riešený netradičnejším uzáverom, ktorý je na spodnej časti trošku vykrojený.

 

Odtieň: Po prvotnom vzhliadnutí som usúdila, že rúž nebude až taký bledý ako som si predstavovala. Na svetle je rúž jemno oranžový s jemnými trblietkami

ruz-wonder-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Nanášanie: Rúž má príjemnú krémovú konzistenciu a po perách sa kĺže s ľahkosťou. Keby neviem, že je to rúž, tak by som si ho pri konzistencii zmýlila s balzamom. Rúž na pery nanesie jemnú vrstvu trblietok a pery jemne zafarbí s oranžovým nádychom. Myslím si, že takýto rúž je vhodný v dňoch, kedy túžite iba po jemnom nude líčení, no taktiež sa hodí do chladného počasia, nakoľko vo svojom zložení obsahuje olej z avokáda a jojoby, ktoré vaše pery pekne hydratujú. Vôňa je taktiež príjemná a nevtieravá, avšak neviem ju bližšie identifikovať.

 

Výdrž rúžu: Toto je asi jediné negatívum. Extra vysokou výdržou na perách sa tento rúž nemôže chváliť. Pri bežných činnostiach (jedenie, pitie) nevydrží ani dve hodiny a jeho niekdajšiu prítomnosť naznačujú iba trblietky na perách. 

colour-wonder-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Celkové hodnotenie:

 

Pozitíva

  • Pekné elegantné balenie s krabičkou
  • Jemný prirodzený odtieň
  • Hydratácia pier
  • Ľahké nanášanie
  • Široká ponuka odtieňov (až 20 dostupných odtieňov)

Negatíva

  • Slabšia výdrž
lipstick-oriflame-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčaná cena rúžu na pery Wonder Colour Lipstick je približne 6 €, avšak natrafíte naňho aj v rôznych sezónnych akciách Oriflamu. 

2 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

04.01.2014 14:13

Od oriflame máme doma a na perách vyzerá užasne aj na tvojich :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 12:09

veľmi jemný super. páči sa mi.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE