TEST: Rúž The One Power Shine od Oriflame

V dnešnom testovaní sa zameriame na pomerne známy výrobok, ktorý som vám predstavila už v rámci minulého testovania novej kozmetiky The One od Oriflame.

 

Ide o rúž na pery The One Power Shine, ktorý si tentoraz predstavíme v zaujímavom odtieni Raspberry Sorbet

 

Poďme si ale na začiatok povedať niečo o tom, čo o výrobku uvádza výrobca.

 

,,Krásne, perleťovo trblietavé odtiene rúžu so stredne krycou schopnosťou, obohateného o drobné trblietky s kovovým leskom, ktoré odrážajú svetlo a zvýrazňujú tak lesk rúžu. Vďaka ošetrujúcemu komplexu Kiss v tomto rúži sú pery hebkejšie a hladšie, s výraznejším leskom.“

oriflame-one-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Čo na rúž The One Power Shine hovorím ja?

 

Nakoľko som prednedávnom mala možnosť otestovať jeho bledšieho ,, kolegu“ v odtieni Pink Hypnotic, rúž pre mňa nebol až takou novinkou. Opäť je balený do praktického vysúvacieho strieborného balenia s odleskom, ktorý je jednoducho neprehliadnuteľný.

 

Tentoraz mi na testovanie prišiel tmavší zaujímavý odtieň a bola som zvedavá na jeho krycie schopnosti, nakoľko odtieň Pink Hypnotic mal pomerne slabé krytie a výdrž a na perách mi vydržal maximálne tak hodinu. 

ruz-oriflame-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Rúž opäť vonia krásne po vodných melónoch a na pery sa nanáša naozaj ľahko. Odtieň je zaujímavý, v obale tmavší, avšak na perách pôsobí naozaj veľmi pekne.

 

Krytie je podľa mňa stredné a myslím, že rúž v tomto tmavšom odtieni naozaj splnil všetko to, čo výrobca sľuboval. Stredne krycia schopnosť, drobné trblietky, pery hebké, hladké a hydratované...Výdrž rúžu je dlhšia ako pri bledšom odtieni, nedá sa však porovnávať s klasickým rúžom na pery, opäť by som to prirovnala k takému rúžo-balzamu :-).

oriflame-ruz-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Rúžu naozaj niet čo vytknúť a pokiaľ hľadáte malého, no šikovného pomocníka, ktorý si ,,rozumie“ s každou veľkosťou kabelky, môžete si vybrať až z 15-tich dostupných odtieňov.

 

Momentálna odporúčaná cena výrobku je 6 € za kus, avšak zoženiete ho i lacnejšie počas akciových období Oriflame.  

 

OTÁZKA PRE VÁS:

Poznáte a používate rúže na pery The One Power Shine od Oriflame?

V prípade, že áno, aké odtiene preferujete?

Galéria -

1 komentár
Kristína Rusinková

Kristína Rusinková

30.06.2014 20:40

Mam ruze power shine ale tie ktore boli predtym a som s nimi spokojna najradsej mam svetlohnedy odtien :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE