TEST: Artistry Signature Color Trblietavé púdre na oči

Vytvorte si krásne, dokonalé letné líčenie. Lesk a trblietky sú toto leto "must have", tak nebuďte výnimkou a vyskúšajte Artistry Signature Color Trblietavé púdre na oči, ktoré vytvoria úplne dokonalý vzhľad na túto sezónu. Ohromia vás krásny zlatý a broskyňový trblietavý odtieň, ktorý sa hodí každej žene. Otestovali sme pre vás Artistry Signature Color Trblietavé púdre na oči. Poďme sa pozrieť, ako obstáli.

 

Oficiálny popis:

Dajte svojim očiam okamžite lesk a trblet pomocou ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Trblietavých púdrov na oči. Exkluzívna zmes drvených perál rozjasňuje pigmenty a prináša bezchybné krytie. Ľahko nanášateľné a úplne neodolateľné, ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Trblietavé púdre na oči vytvoria úplne dokonalý najmódnejší vzhľad sezóny.

 

Testovali sme aj: TEST: ARTISTRY Signature Color™ - trblietavý púder na oči

Artistry Signature Color

Zdroj: Shutterstock®

Artistry Subtle Chic

Zdroj: Shutterstock®

V balení sa nachádzajú dva odtiene s názvom Suble Chic, ktoré sa skvelo dopĺňajú. Ide o malé nádoby s objemom 2 g. Naberá sa pomerne neprakticky, ale nie je to nič hrozné. Dizajnom pôsobí ako lak na nechty.

 

Produkt, teda tieň, sa nachádza v spodnej časti a na štetec ho naberiete iba ak je zatvorený a potrasiete fľaštičkou. Štetec a tieň oddeľuje plastová časť. Avšak na štetec sa produktu naberie pomerne dosť, takže nie je potreba štetec namáčať niekoľkokrát. 

 

Testovali sme aj: TEST: ARTISTRY Signature Color Rozsvetľujúci krém

zlaté líčeniee

Zdroj: Shutterstock®

Prešla by som k najdôležitejšiemu, a to samotnej pigmentácii. Pigmentácia je slušná, no na mojom viečku sa tiene udržali iba nanesením namokro. Mám trošku mastnejšie viečka a tak sa tieň nechcel tak dobre uchytiť. Potom mi trblietky opadávali,  tak som zvolila cestu termálnej vody a štetca.

 

Ak chcete ešte viac zvýrazniť intenzitu, použite podkladovú bázu pod očné tiene, aby sa ten pigment doslova prilepil k viečku. Tiene vydržia dlhšie a budu dokonale lesklé. 

 

Testovali sme aj: TEST: Artistry Signature Color™ Trblietavý púder na oči

Artistry očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Artistry púdrove tiene na oči

Zdroj: Shutterstock®

Vlastnosti:

  • dermatologicky testované
  • alergologicky testované 
  • bez parfumácie 
  • vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti 
  • oftalmologicky testované - vhodné pre tých, čo nosia kontaktné šošovky

 

Testovali sme aj: TEST: Artistry - Lesk na pery Signature Color

prirodzené líčenie

Zdroj: Shutterstock®

Môj postup bol nasledovný: naniesla som bázu na očné viečka, nastriekala termálnu vodu na štetec a očný tieň som nanášala namokro. Farba bola omnoho intenzívnejšia ako bez použitia termálnej vody, na viečkach mi krásne držali po celý deň a bez pohnutia. Tiene sa nezlievali ani neotláčali. Naniesla som ako prvý matný prechodový odtieň do záhybu oka, a potom som použila Artistry očný tieň č. 4, ktorý má nádhernú broskyňovú farbu. Na stred viečka som ešte jemne naniesla tieň č. 3, aby bol krajší odlesk pri otváraní oka.

 

Toto líčenie som vytvorila skôr jemné, denné a aby nebolo príliš trblietavé. Aby bolo vkusné aj do práce alebo aj na večerné stretnutie s priateľmi. S týmto líčením budete vyzerať sviežo a rozjasnene a celkovo bude budiť zdravý vzhľad. Posúďte sami. Doplnila som už len čiernu ceruzku do vnútornej linky oka a trošku medzi horné riasy, aby pôsobili zahustene. Zakončila som to maskarou a jemným rúžom. 

 

Testovali sme aj: TEST: ARTISTRY - SIGNATURE COLOR - Paleta očných tieňov

natural look

Zdroj: Shutterstock®

Celkové hodnotenie? Na prirodzený look, denné nosenie, ale aj večerné líčenia sú tieto púdrove očné tiene skvelé. Ja osobne ich často využívam, pretože ten výsledok je rozjasňujúci, žiarivý a dodá tvári zdravý vzhľad. Tiene neopadávajú a majú skutočne obrovskú výdrž (po celý deň). Dajú sa skvele vrstviť a neotláčajú sa. Nanášanie je tiež bezproblémové. Sem tam nejaká trblietka spadne, ale nie je to nič strašné.

 

Testovali sme aj: TEST: ARTISTRY – sada na úpravu obočia

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:18

asi podľa typu pleti by som si vyberala

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.12.2017 14:49

pekné farby

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE