TEST: Collistar - EYE LINER GRAFICO - tekutá očná linka

V mojich líčiacich začiatkoch som používala maximálne riasenku a make-up. V tej dobe mnoho dievčat v mojom veku siahalo po čiernej ceruzke alebo linke, ktorou si krásne orámovali celé oko. Podľa mňa to vyzeralo nevkusne, a preto som sa čiernej linke na oku bránila. 

 

Prednedávnom som však linku skúsila a musím povedať, že je decentným zakončením líčenia. S jednoduchým denným, poprípade večerným, líčením pôsobí elegantne a krásne vyzerá. Avšak, s linkami sa treba trošku pohrať, pretože ,,tréning robí majstra". Každá z nás si musí nájsť ten správny ,,grif", ako si linku naniesť podľa svojich predstáv.

 

Testovali sme tiež: COLLISTAR ART DESIGN rúž

TEST: Collistar - EYE LINER GRAFICO - tekutá očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Collistar Eye Liner GRAFICO

Začneme obalom. Obal tejto linky na mňa pôsobí luxusným dojmom. Zlatý vrchnák dodáva čiernej časti linky istú dávku ,,šmrncu". Luxusne pôsobí aj písmo s logom spoločnosti.

 

Pred samotným použitím linky je potrebné ju poriadne pretrepať. V balení sa totiž nachádzajú guličky, ktoré rozbijú prípadné hrudky, respektíve, premiešajú farbu, aby sa dalo na oku vytvoriť akékoľvek majstrovské dielo.

 

Testovali sme tiež: Collistar - Jemný dvojfázový odličovač na oči a pery

Collistar - Graphic eyeliner - tekutá čierna očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Ultra flexibilné linky, vďaka aplikátoru s dlhším hrotom, vám umožnia meniť svoj vzhľad, či už volíte silnejšiu linku alebo jemnú linku. Táto linka Grafico vám umožní oboje, a to v závislosti od toho, ako silno stlačíte špičku aplikátora. Hrúbka, vodotesnosť, okamžité schnutie, variabilita a neuveriteľne dlhá výdrž, pre naozaj intenzívne líčenie. Obsahuje rastlinné aminokyseliny.

 

Testovali sme tiež: Collistar - Telová starostlivosť proti celulitíde

TEST: Collistar - EYE LINER GRAFICO - tekutá očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Táto linka je dostupná v troch farebných prevedeniach. Modrá - valeria, hnedá - brown a čierna, ktorú som mala možnosť otestovať.

 

Ako je už aj v oficiálnom popise spomínané, tak linka má naozaj tvar hrotu. Je dosť tvrdý, takže s ním dokážete namaľovať ako tenkú linku, tak aj hrubšiu. Linka poskytuje čiernu farbu, ktorá na oku nijako nemení svoj odtieň.

 

Testovali sme tiež: COLLISTAR - omladzujúci THALASSO TELOVÝ PEELING

TEST: Collistar - EYE LINER GRAFICO - tekutá očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Čo na linke oceňujem, je jej okamžité schnutie. Linka sa na viečka neotláča. Ak človek chce mať dokonalý tvar liniek, tak si musí nájsť spôsob, ako ju naniesť. Ja som si na to spôsob našla. Ak mám čas a robím to precízne, tak si lakeť podopriem buď o stôl alebo o nohu, a tak sa linka kreslí naozaj ľahko.

 

Testovali sme tiež: Collistar - Biorevitalizačný pleťový krém

TEST: Collistar - EYE LINER GRAFICO - tekutá očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Premýšľala som, aké líčenie s linkou vytvoriť. Najprv som uvažovala nad decentnou linkou s jemným zobáčikom vo vonkajšom kútiku. No potom som linku naniesla len tesne k riasam, aby som ich opticky zhustila. Linku som jemne pretrela čiernym tieňom, aby nevyzerala ,,mdlo" a lepšie vynikla.

 

Testovali sme tiež: Collistar - GLOSS DESIGN LESK NA PERY

 

 

OTÁZKA PRE VÁS: Ako si linku nanášate vy? Preferujete tenšie linky alebo naopak, hrubšie?

 

Produkty Collistar zakúpite v sieti parfumérií FAnn.

 

FOTO GALÉRIA:

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

27.03.2016 07:22

ja mam rada ocne linky tensie, pacia sa mi aj farebne - hneda, zelena

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

06.04.2016 17:45

preferujem hrubšie linky :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE