TEST: Dermacol Make-up Cover

Mnoho žien bojuje s nedostatkami pleti. Práve takémuto typu pleti môže pomôcť Make-up Cover od českej spoločnosti Dermacol, ktorý je dostupný v drogérii a rovnako aj na e-shope.

 

Klinicky testovaný, extrémne krycí Make-up Cover vznikol ako jeden z prvých krycích make-upov v Európe i vo svete.

 

Jeho receptúra bola vyvinutá vo Filmovom štúdiu Barrandov v Prahe, pre potreby profesionálnych vizážistov a potom bola predaná do Hollywoodu. Make-up je predávaný v krabičke, ktorá má čierne sfarbenie a je doplnená o zlaté písmo. Avšak po jej otvorení na vás „vykukne“ make-up, ktorý je odetý do luxusnej zlatej farby. Na prvý pohľad vyzerá skromne – hlavne čo sa jeho veľkosti týka, avšak jeho hmotnosť je 30 g. 

 

Testovali sme tiež: Dermacol Hand and Nail Intensive care

Dermacol Make-up Cover

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Jedinečná krémová konzistencia s obsahom 50 % pigmentov zakryje farebné nedostatky pleti, vyrovná ich a dodá pleti zamatovo matný vzhľad. Poskytuje jej intenzívnu ochranu pred UV žiarením (OF 30) a škodlivými vplyvmi prostredia. Možno ho použiť na celú tvár i telo, na farebnú korekciu, na zosvetlenie či stmavenie tónu pleti alebo na profesionálny make-up: fotografovanie, modeling, slávnostné príležitosti a podobne. Má dlhotrvajúci účinok a umožní prekrytie ako drobných, tak aj rozsiahlejších kožných nedostatkov: kruhov pod očami, jazvičiek, pupienkov, strát pigmentu, farebných škvŕn a podobne. Vylepšuje vzhľad unavenej pleti, stratu jasu, nezjednotenú a bledú pokožku. Nanáša sa na podkladový krém a možno ho kombinovať s inými make-upmi značky Dermacol.

 

Testovali sme tiež: Dermacol – lak na nechty One Coat

Dermacol Make-up Cover

Zdroj: Shutterstock®

Make-up je vyrábaný v širokom spektre farebných odtieňov – určite si vyberie ten správny každá z vás, o tom nepochybujem. Make-up je dosť hutný, preto vám ho odporúčam nanášať prstami, pretože pôsobením tepla sa akoby trošku roztopí a vďaka tomu sa ľahšie aplikuje.

 

Testovali sme tiež: Dermacol - ružová dekoratívna kozmetika

Dermacol Make-up Cover

Zdroj: Shutterstock®

Ja som testovala odtieň 212 – jeho sfarbenie je viac do oranžová. Make-up poskytuje maximálne krytie. Prekryje akúkoľvek nedokonalosť – či už kruhy pod očami, pupienok alebo fliačiky po akné. Proste, poradí si so všetkým. 

 

Testovali sme tiež: Dermacol - trblietavý lesk na pery

Dermacol Make-up Cover

Zdroj: Shutterstock®

Hlavne preto, že je hutný a poskytuje maximálne krytie ho neodporúčam nanášať na celú tvár. Takto pôsobí ako maska a vyzerá to dosť neprirodzene. Preto je ako korektor ideálny. Navyše ho nie je potrebné nanášať vo veľkom množstve. Určite ho odporúčam všetkými 10-timi pre tie z vás, ktoré sa snažíte prekrývať akékoľvek nedokonalosti. 

 

Testovali sme tiež: Micelárna voda a riasenka značky Dermacol

 

 

FOTOGALÉRIA:

8 komentárov
Monika Filípková

Monika Filípková

30.06.2016 07:12

Tento make-up bol prvým mojím make-upom. Používala som ho pred viac než 15-timi rokmi, ale vtedy bol v inej tube, nie v takejto zlatej. Bol dosť hustý, nanášala som si ho len na nedokonalé časti tváre.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

30.06.2016 09:41

neoslovil ma, hlavne tá konzistencia by mi vadila

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.06.2016 10:33

Dermacol je rokmi overena znacka, pouzivala ju uz moja mama, co si pamatam

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

30.06.2016 14:24

Pamätám si tento make-up,používala ho ešte moja mamka,ja by som zvolila niečo ľahšie.

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

12.07.2016 22:36

Na tento make-up si spominam este zo strednej skoly... Perfektne kryl nedokonalosti pleti!

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

13.07.2016 17:14

ja ho mám rada hlavne keď potrebujem naozaj kvalitne zakryť nedokonalosti. na bežné líčenie ho však nepoužívam.

Vaše meno:

Magdaléna Kunkelová

Magdaléna Kunkelová

24.07.2016 09:15

Nemozem si pomoct, ale mne vo vacsine testov (najma dekorativnej kozmetiky) chybaju fotky na tvari... vsetci si fotite len ruky. Ako makeup sadne, ako kryje? Nerobi mapy? Ved tolko veci sa da na tvari pofotit..

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

26.07.2016 08:57

Ja mám tiež s ním skúsenosť. Používala som ho pár rokov dozadu na nedokonalosti, určite neodporúčam na celú tvár! Ja mám zmiešanú tvár, nanášala som ho zrovna na tú mastnejšiu časť a neskutočne vysušoval, až sa pokožka šúpala.. Jednoznačne najlepší make up na krytie, no nanášať ho iba formou "bodiek" na nedokonalosti ;)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE