TEST: Dermacol Neon Nail Polish

Leto je pre mňa obdobím, kedy zhadzujem akékoľvek predsudky voči žiarivej manikúre. Práve leto a krásne slnečné počasie si žiada nahodiť nielen úsmev, ale aj krásnu žiarivú manikúru. Tá sa dokonalé vyníma niekde pri vode alebo na zábave. Nechty odeté do rôznych žiarivých farieb v podobe neónu sú letnou nevyhnutnosťou. Tentokrát sa bližšie pozrieme na neónové laky od spoločnosti Dermacol – Neon Nail Polish.

 

Svojím vzhľadom, ale aj objemom sú laky dosť malé. Majú 5 ml a mne to veľmi vyhovuje, pretože viem, že ich spotrebujem a zbytočne mi nevyschnú. Laky sú dostupné v 15 farebných odtieňoch a variáciách. Nájdete medzi nimi klasické laky bez akýchkoľvek vylepšení, ale aj také ktoré obsahujú shimmer alebo nejaké čiastočky

 

Testovali sme tiež: Dermacol – regeneračný a hydratačný balzam po opaľovaní

Dermacol Neon Nail Polish

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Laky dodajú nechtom žiarivý neónový vzhľad. Ľahko a rovnomerne sa nanášajú. Perfektne k nechtom priľnú a ľahko zasychajú. Dobrá odolnosť proti oderu.

 

Testovali sme tiež: Dermacol Make-up Cover

Dermacol Neon Nail Polish

Zdroj: Shutterstock®

Zo všetkých dostupných farieb sme si posvietili na dve, a to odtieň 21 NEON Rio – čo je krásny žltý neónový lak, ktorý obsahuje shimmer a 16 NEON Smile predstavuje klasický neónový oranžový odtieň. Keďže laky samé o sebe sú dosť malé, tak majú tomu prispôsobení aj štetček. Ten je dosť úzky, preto je potrebné vykonať viac ťahov, aby sme pokryli celý necht. 

 

Testovali sme tiež: AFTER SUN SHOWER MILK - Telové mlieko po opaľovaní do sprchy

Dermacol Neon Nail Polish

Zdroj: Shutterstock®

Čo ma milo prekvapilo je ich rýchle schnutie. Tenká vrstva vám zaschne do minútky. Čo ma tiež prekvapilo, tak laky po zaschnutí prvej vrstvy vytvoria matný vzhľad. Po aplikácii ďalších vrstiev už tento matný vzhľad nie je veľmi badateľný. 

 

Testovali sme tiež: Dermacol Hand and Nail Intensive care

Dermacol Neon Nail Polish

Zdroj: Shutterstock®

Ak ste zvyknuté na krytie laku v jednej, maximálne v dvoch vrstvách, potom sa s týmito lakmi kamarátiť veľmi nebudete. Laky nechtom poskytujú plné krytie až pri 3-4 vrstvách. Avšak, ak chcete plné krytie pri dvoch vrstvách, tak odporúčam ako podklad použiť biely lak. Vďaka nemu dosiahnete aj krásnu žiarivú farbu týchto nechtov. 

 

Samozrejme, laky sa dajú využiť aj na nail-art. Stačí len popustiť uzdu fantázii, poprípade načerpať inšpiráciu na internete a tvoriť laugh

 

Testovali sme tiež: Dermacol – lak na nechty One Coat

 

FOTO GALÉRIA:

3 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

24.07.2016 12:30

Tento lak som obzerala a aj som si myslela že bude veľmi priehľadný, pri mojom šťastí by sa mi to pri nanášaní 4 vrstvy rozmazalo a odznova by sa mi to už nechcelo... Ale inak, pekná recenzia a výsledný efekt je krásny :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.07.2016 16:42

také letné, svieže farby

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

24.07.2016 18:21

Krásne,ale ja volim menej výrazné farby.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE