TEST: Dermacol Selfie Mascara predlžujúca maskara

Keď sa mi minie maskara, nonstop premýšľam, ktorá bude na rade na testovanie. Určite to robíte aj vy, že nikdy nie ste spokojné a rady skúšate vždy nové a nové maskary.

 

No a je tu opäť čas, kedy som otestovala nový kúsok, a tým je Dermacol Selfie Mascara.

 

Splnila to, čo sľubuje? Pre koho je vhodná? Všetko sa dozviete v mojom teste. 

Oficiálny popis

Selfie riasenka je zásah do čierneho! Technologicky pokročilá kefka pre rýchle nalíčenie vytvorí perfektný finiš. Riasy sú dokonale objemné a predĺžené. 

dermacol predlžujúca maskara

Zdroj: Shutterstock®

Prekvapila ma svojou veľkosťou. Je maličká, ale kefka je, naopak, dlhšia. Keď som už pri tej kefke, tak by som spomenula pár informácií. Má klasické štetiny, ktoré sa ku koncu zužujú. Dĺžka kefky je pre mňa trošku nezvyk, ale skúsila som sa s ňou naučiť pracovať. Ako to dopadlo?

 

Ako som spomínala, kefka je dlhšia, ale ja som celkom zručný človek a pracuje sa mi s ňou stále lepšie. Čo však veľmi neovplyvním, je samotný produkt. Je dosť mokrá, a preto má tendenciu riasy zlepiť. Pri tejto maskare je skutočne potrebné urobiť si o nej názor minimálne po týždni používania. Trochu obschne a vtedy je najlepšie hodnotiť aká je. 

 

Pozri si: Dermacol Matte Mania tekuté matné rúže

Dermacol Selfie Mascara recenzia

Zdroj: Shutterstock®

Maskara je krásne predĺžujúca, to áno. Avšak pozor! Ak máte riedke, a hlavne rovné riasy, bude pre vás nepoužiteľná. Ak nepotrebujete extra zatočenie a máte relatívny objem, akurát vám chýba dĺžka, choďte do toho. Riasy pekne predĺži, zafarbí a neotláča sa. Upozorňujem, že zo začiatku sa môže otláčať, ale po spomínanom týždni je už super.

 

Pozri aj: Oddych v saune: Vieš, kedy áno a kedy radšej nie? Toto musíš vedieť!

Dermacol Selfie Mascara kefka

Zdroj: Shutterstock®

Odličuje sa celkom rýchlo a bez nejakých problémov. Zhodnotila by som ju ako celkom dobrú maskaru. No predsa si stojím za svojím a neodporúčam ju rovným riasam. Na nich nebude znateľný žiadny efekt. 

 

Je skutočne dôležité vyberať maskaru podľa toho, čo vašim riasam chýba. Nie vždy to, čo sadne vašej kamarátke, môže byť ideálne pre vás. 

Dermacol Selfie Mascara testovanie

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

18.02.2018 20:45

nooo tato nebude vhodna na moje riasy

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

20.02.2018 12:14

podľa recenzie to nie je bohvie čo ......

Vaše meno:

Anna Bútorová

Anna Bútorová

21.02.2018 11:49

značka dermacol patrí medzi moje obľúbené

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

22.02.2018 12:20

Ďakujem za komentáre milé čitateľky. Všeobecne maskary od značky Dermacol mám v obľube a nájdem si o u nich pár kúskov, ktoré za kúpu skutočne stoja. Maskara Selfie je pre riasy, ktoré nepotrebujú obrovské vylepšenia a sú krásne tvarované. Týmto nehovorím, že ide o zlú maskaru ale ide o produkt, ktorý nesadne úplne všetkým. Dúfam, že touto recenziou som vám pomohla. Prajem krásny deň:)

Vaše meno:

Lenka Meravá

Lenka Meravá

26.02.2018 09:01

Najst dobru maskaru je hotove umenie. Ja som si teraz zadovazila medic mascaru ktora slubuje pigmentovanie a rast mihalnic. Slubuje este vela ineho ale uz teraz som s nou nespokojna. A to stala 16.50€. Mascara od essence ktora stoji 3.69 sa mi osvedcila omnoho viac.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE