TEST: Doliva - Olivová tyčinka na pery s mätovým olejom

Popraskané pery nie sú v žiadnom prípade ozdobou ženy. Z času na čas sa to však môže prihodiť. Viete, čo zaberá na tento problém najlepšie a ako sa starať o svoje pery, aby boli vždy jemné a zvodné? 

 

Nie je to až také veľké umenie. Väčšina z nás vie veľmi dobre, že by sa o pery mala starať denne, kto však na to má mať čas?! Veru tak. Pery sú plné nervových zakončení, navyše sú prekrvené výraznejšie než iné časti pokožky. Tá je práve na perách výrazne tenšia a jemnejšia než inde, a to ju robí omnoho zraniteľnejšou. Dobrou správou je to, že sa dokáže veľmi rýchlo regenerovať a najjednoduchšou pomocou je balzam na pery.

 

Odporúčame prečítať: Objavte čaro novej micelárnej vody Doliva

TEST: Doliva Olivová tyčinka na pery s mätovým olejom

Zdroj: Shutterstock®

Popis:

 

Olivová tyčinka na pery optimálne chráni a ošetruje vaše pery vďaka špeciálnej kombinácii za studena lisovaného olivového oleja z Toskánska, vitamínu E a osviežujúceho mätového oleja. Bez farbív a konzervačných látok, bez minerálnych olejov a voskov. S vitamínom E a osviežujúcim mätovým olejom. Znášanlivosť dermatologicky testovaná.

 

Moje hodnotenie:

 

Doliva má vo svojej ponuke viac balzamov na pery, ja som však mala možnosť otestovať balzam na pery s mätovým olejom. Vo všeobecnosti zbožňujem vôňu aj chuť mäty. Ale späť k balzamu. Na testovanie sa mi dostalo do rúk milé malé balenie balzamu odeté do zelenej farby s bielym vrchnáčikom. Balzam je klasiky krojený a biely. S balzamom na pery sa pracuje naozaj veľmi ľahko, a to vďaka mastnejšej konzistencii, preto balzam po perách s ľahkosťou kĺže. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Doliva čistiaci pleťový gél

TEST: Doliva Olivová tyčinka na pery s mätovým olejom

Zdroj: Shutterstock®

Mne sa veľmi páči hlavne jeho vôňa. Ak máte radi mätu, balzam si zamilujete. Intenzívna mätová vôňa je neskutočne krásna. Hydratáciu pier si taktiež balzam plní dokonalo, suché pery so šupinkami v okamihu zmení na vláčne. Jediné negatívum je, že s väčším teplom sa asi priveľmi v láske nemá, pretože sa mi roztopil (nechala som ho pri teplej nádobke s jedlom). Po menšej pauze sa však dal dokopy. Toto je asi jediné malé negatívum, vďaka ktorému by som ho odporúčala používať aj tak. Za mňa určite áno!

 

Testovali sme tiež: TEST: Doliva - Kollagen Serum a Intensive Eye-Contour Roll On

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

8 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.03.2017 09:08

rada vyskúšam ...

Vaše meno:

tofica

tofica

05.03.2017 11:52

Mám rada balzamy na pery, používam ho každý deň..Teraz mám Placentu, vydrží veľmi dlho..Ale tento sa mi veľmi páči..Hľadám vždy taký ,ktorý má vitamín E.

Vaše meno:

maria

maria

05.03.2017 18:00

vyskusam ho nevedela som ze aj Doliva ma balzam

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

06.03.2017 08:04

vhodná na zimu...

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

06.03.2017 08:45

Doliva balzam na pery som mala, len nie tento a bola som s ním spokojná. Myslím, že aj tento je výborný.

Vaše meno:

Daniela Revayová

Daniela Revayová

07.03.2017 21:51

Vonia naozaj krasne...

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

08.03.2017 13:47

Urcite vyskusam

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.08.2017 13:57

toto mi vyhovuje klasický aplikátor...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE