TEST: Gosh - nový make-up Foundation Drops

Ženy odjakživa túžia po bezchybnej pleti – bez ohľadu na aktuálny trend intenzívneho krytia, alebo skôr prirodzeného vzhľadu, ako to bolo v prípade BB, CC a EE krémov. Do popredia sa dostali produkty, ktoré postavili ,,most" medzi pleťovou starostlivosťou a make-upom: takmer všetky v sebe zahŕňajú blahodarné zložky pre pleť. 

 

GOSH Copenhagen Cosmetics prišiel na trh s novou generáciou make-upu, zameranou ešte viac na prirodzený, nahý a bezchybný vzhľad, spojený s pocitom ľahkosti. Pravdaže, s doplnením účinných látok, akými sú argánový olej a zložka Antiderm, poskytujúca pleti upokojenie, hydratáciu, ochranu aj protizápalový efekt. Priehľadná pipeta uvoľňuje vzácny make-up po kvapkách a umožňuje jeho ľahké vstrebanie, v perfektnom súlade so súčasným trendom pocitu ľahkosti a dýchania pleti. 

 

 

Testovali sme: GOSH Foundation Drops Make-up

Gosh - nový make-up Foundation Drops

Zdroj: Shutterstock®

GOSH Copenhagen Cosmetics - postrehli ste nový názov? Áno, značku po novom nájdete pod spojením GOSH Copenhangen.

 

HLAVNÉ VÝHODY

  • Upokojuje a hydratuje
  • Stredné krytie
  • Bezchybný hodvábny efekt
  • Obohatený o argánový olej a Antiderm
  • Chráni a pôsobí protizápalovo
  • SPF 10
 
Odporúčame prečítať: NOVÝ RAD ŠTETCOV GOSH
Gosh - nový make-up Foundation Drops

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi ma oslovila aplikácia. Pipeta a make-up? Wow - je to originálne a hlavne nové hygienické prevedenie, keď si predstavíte, že už sme zvyknuté na samé pumpičky. Ako sa páči vám takáto aplikácia?

 

V čom som sa však sklamala, je odtieň. Žiaľ, tento make-up mi vôbec odtieňovo nesedí a nech som si už v parfumérke prešla všetky odtiene, pri každom by som urobila krok vedľa. Z tohto hľadiska tu neuvidíte fotku tváre, pretože to vyzerá, akoby som mala na tvári masku. Ak si však odmyslím odtieň, tak ide o vskutku zaujímavý produkt. 

 

 

Testovali sme: GOSH - FOUNDATION DROPS make-up

Gosh - nový make-up Foundation Drops

Zdroj: Shutterstock®

Make-up má úžasne ľahkú textúru, je tekutý a čo je najzaujímavejšie, nie je tvorený na báze vody. Na to, aký je tekutý, tak má slušné krytie, ktorým pri nedokonalostiach jemným vrstvením docielite aj vyššie stredné krytie. Make-up teda pekne prekryje jazvičky či ľahko zapálené miesta.

 

Po aplikácii si však moja mastná pleť žiada aj púder, a pretože tento make-up nesľubuje hodiny zmatnenej pleti, púdrovať ho je potrebné častejšie (samozrejme, pokiaľ ste len majiteľkou mastne pleti a vadí vám nadmerný lesklý efekt T zóny). Najlepšie sa mi na pleť nanášal stippling štetcom. Pokiaľ si v parfumérii nájdete svoj ideálny odtieň a máte pleť normálnu až suhšiu, tak si myslím, že budete patriť k veľmi spokojným zákazníčkam. 

 

 

Testovali sme: GOSH intenzívna linka na oči

Gosh - nový make-up Foundation Drops

Zdroj: Shutterstock®

ZLOŽENIE, ktoré poteší každú pleť: 
  • Antiderm je prírodná, protizápalová a zjemňujúca zložka, ktorú tvorí kopálová živica (zo stromu Copaifera Officinalis) a olivový olej. Široké využitie a účinnosť zložky sú dlhodobo potvrdzované.
  • Cosphaderm® MultiMEG je 100% prírodný derivát s antimikrobiálnym, antioxidačným, protidráždivým a akné redukujúcim účinkom. 
  • Argánový olej z jadier argánového stromu z Maroka. Je bohatým zdrojom vitamínu E, prírodných antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, karotenoidov, sterolov, polyfenolov a nenasýtených Omega 3 a Omega 9 mastných kyselín.

 

Produkty značky Gosh sú dostupné v sieti parfumérií FAnn.

Gosh - nový make-up Foundation Drops

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

18.04.2016 07:36

Gosh kozmetiku poznám veľmi dobre, niečo z nej doma už aj mám a používam.... make-up som žial ešte neotestovala a nevyskúšala, tak sa neviem k tomu vyjadriť..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.04.2016 08:20

z Gosh kozmetiky mam najma ruze a ceruzky, na tento make-up som uz pozerala, mozno si ho kupim

Vaše meno:

Julius Nagy

Julius Nagy

18.04.2016 18:39

Make-up..cisto zenska zalezitost..precital som si ale clanok

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE