TEST: Jesenné beauty trendy s dekoratívnou kozmetikou Sleek

Každý rok s nedočkavosťou čakáme na trendy, ktoré nám prinesie preslávený event akým je Fashion Week.

 

Táto udalosť nie je len o móde, módnych trendoch, módnych návrhároch a módnych kúskoch. Tento event predstavuje o čosi viac. Celkový dojem každého outfitu, ktorý je predvádzaný na móle dopĺňa a dotvára aj líčenie. Preto je to aj o kráse a o beauty trendoch, ktoré udávajú smer, akými sa budú najbližšie obdobie uberať techniky líčenia. 

 

Zaujíma vás, ako sa líčiť podľa najnovších trendov a byť túto jeseň IN? V spolupráci s e-shopom StayUnique.sk sme sa rozhodli vám ukázať zopár trendov, ktoré nás zaujali natoľko, že sme sa rozhodli si ich sami vyskúšať. 

Vampy prery, ombré pery

Zdroj: Shutterstock®

Výraznejšie prery, dvojfarebné pery, ombré pery...

Začneme trendami v líčení pier. Kým sme v lete siahali po žiarivejších a svetlejších odtieňoch rúžov na pery, na jeseň budú svetu vládnuť tmavšie pery. Aká farba rúžu sa stala hitom Fashion Week-u? Na plnej čiare zvíťazil tmavý burgundy rúž, ktorý dodá perám dramatický vzhľad.

 

A viete čo? Prečo sa upínať len na jednu farbu, keď ich môžete použiť hneď 2? Ombré pery, ktoré boli obľúbené na jar alebo v lete, sa budú nosiť aj túto jeseň. Tu môžete zvoliť jednoduchý ombré prechod – do stredu pier si aplikujte svetlejší rúž a na okraje pier zase tmavší. Vyskúšať môžete tiež vzhľad neprítomných pier. V tomto prípade si tmavý rúž jemne vklepte do stredu pier a svetlejší rúž alebo len korektor aplikujte do kútikov. Takto si vytvoríte vertikálny ombré efekt.

 

Znie to komplikovane? Myslíte, že to nie je nič pre vás? Ani v tomto prípade sa nemusíte vzdať dvoch farebne rozdielnych rúžov. Odejte svoje pery do dvoch tónov. Na spodnú peru si aplikujte tmavý rúž a na vrchnú peru o niečo svetlejší. 

Sleek MakeUp Twist Up Lip Liner

Zdroj: Shutterstock®

My sme na tvorbu týchto trendy vzhľadov použili Sleek MakeUp Twist Up Lip Liner. Sú to kontúrovacie ceruzky na pery s dlhotrvajúcim zložením a s jemnou krémovou textúrou. Bola som veľmi milo prekvapená, ako sa s nimi ľahučko pracuje. Sú krémové a výrazné, preto pery hneď pri prvom ťahu odeli do zmyselnej farby. Odtieň MACRON je svetlučký – povedala by som, že telový s príjemným ružovým podtónom. Odtieň PINK ROSE zahalí pery do zaujímavej výraznej farby. Sú to automatické ceruzky, s ktorými sa krásne vykresľujú kontúry pier. A navyše, ak nemáte podobný odtieň rúžu, tak ich môžete aplikovať na celé pery. 

Vzhľad uzimených líčok

Zdroj: Shutterstock®

Vzhľad uzimených líčok

Patrí vianočný film Mrázik k vašim obľúbeným? A čo Marfuša a jej extra namaľované líca? Nie nebojte sa, takýto trend výrazných líčok u nás prevládať nebude! Tentokrát sa make-up artisti inšpirovali vzhľadom uzimených líčok. Vyštípané mrazom, zahalené do prirodzenej farby. Presne takéto budú vládnuť túto jeseň!

 

Samozrejme, na prvý mrázik si budeme musieť ešte počkať. Dovtedy si k takémuto vzhľadu môžeme dopomôcť prostredníctvom lícenky. My sme použili Sleek MakeUP Creme to Powder Blush – lícenku, ktorá dodá každej tvári šťavu! Textúra tejto lícenky je hladká, vzdušná, hodvábne jemná, ľahko priľne k pleti a vydrží počas celého dňa. 

Sleek MakeUP Creme to Powder Blush

Zdroj: Shutterstock®

Žienky s mastnou pleťou mi dajú určite za pravdu, že nájsť vhodnú lícenku, respektíve nejaký produkt, ktorý by vydržal aspoň celú pracovnú dobu, nie je žiadna malina. A navyše, akékoľvek krémové produkty, nie sú najšťastnejším riešením pre tento typ pleti. Presne toho som sa bála pri tejto lícenke. Má krémovú konzistenciu, s ktorou sa pracuje naozaj ľahučko. Stačí po nej prejsť prstami a jemne vklepať. Lícenka ma však prekvapila – drží aj na mastnej pleti! Odtieň CARNATION má zaujímavú fuchsiovú farbu, ktorá sa rozhodne hodí pre svetlejší typ pokožky, na ktorej bude vynikať v celej svojej kráse. 

Metalické očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

Metalické očné tiene, modré tiene...

Vo svojom okolí mám kozmetičku, ktorá takmer každej žene, ktorú líči, aplikuje na očné viečka modrý očný tieň. Neviem, či modrá farba je jej obľúbená alebo si myslí, že sa hodí každej z nás, no rozhodne to tak nie je. Modré očné tiene sú hitom tejto sezóny, avšak nehodia sa každej farbe očí ani každej farbe pleti. U mňa to platí úplne presne. Aj keď je modrá dobrá a je trendy, u mňa neboduje. Avšak mňa zaujal ďalší z trendov, ktorým sú metalické líčenia.

 

Metalické očné tiene s medeným leskom po celom hornom a rovnakom aj dolnom viečku sú oveľa viac dramatickejšie ako umelé riasy a čierne očné linky. Zvoliť tiež môžete zlaté, čierne alebo červené tiene, ktoré budú rovnako krásne a dodajú vášmu pohľadu zmyselnosť.

 

A aby sme nezabudli, tak hitom boli, sú, a rovnako aj budú očné linky. Ak chcete byť sexy a očarujúce, tak rozhodne vo vašom líčení nesmie chýbať očná linka. Práve na tú sa zamerali aj svetoví make-up artisti. Vytvorte si ju pozdĺž hornej línie rias a rovnako aj pozdĺž dolnej línie rias – budete trendy. Chcete byť viac trendy? Obyčajná linka vám na to nestačí? Tak si vytvorte prerušenú linku. Jednoducho ju v nejakom mieste seknite a spravte medzeru! 

Sleek MakeUp i-LUST PALETTE

Zdroj: Shutterstock®

Metalický trend je pre mňa to pravé orechové. A vďaka paletke očných tieňov Sleek MakeUp i-LUST PALETTE v odtieni Diamonds In The Rough budem hviezdou tejto sezóny. Paletka obsahuje 6 krásnych trblietavých očných tieňov – 2 z nich sú krémové (strieborný s bielym nádychom - SOLITAIRE a zlatý - RADIANT)  a zvyšné 4 sú klasické púdrové (champagne béžový - TRILLION, jemne ružový - PRINCESS, zlatý s hnedým nádychom - ASSCHER a medený - MARQUISE). 

FOTOGALÉRIA:

9 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

06.10.2017 08:40

veľmi pekné farbičky

Vaše meno:

benynka

benynka

06.10.2017 09:20

tie metalické očné tiene sa mi páčia

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

06.10.2017 13:00

Krásne farby.

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

06.10.2017 18:38

Tie kontúrovacie ceruzky by som brala :)

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

07.10.2017 18:28

Tiež mám obľúbené niektoré kúsky od Sleeku.. a nedám na ne dopustiť :)

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

07.10.2017 18:30

Nádherná je tá lícenka odtieň Carnation - fuchsiová farba.. Aj pery sa mi veľmi pášia s dvojitým odtieňom ..

Vaše meno:

Anna Haverlíková

Anna Haverlíková

09.10.2017 11:30

Na výsledky tých testov som naozaj zvedava.

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

09.10.2017 18:49

Paletka a lícenka sú ozaj krásne. A čo sa týka tých modrých tieňov si myslím, že záleží od odtieňu modrej, prípadne od toho, s akým iným tieňom je skombinovaný..

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

26.12.2017 15:44

pekné farby

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE