TEST: Mary Kay – Kontúrovacia ceruzka na pery

Ako dosiahnuť krásne a nalíčenie pier bez akéhokoľvek rozpíjania sa rúžu? Odpoveďou je – siahnite po kontrúrovacej ceruzke. Práve tá ma zabezpečiť, aby váš rúž na perách vyzeral naozaj dokonalo počas niekoľkých hodín.

 

Takáto kontúrovacia ceruzka je pomocníkom aj pre zväčšenie alebo zmenšenie pier. Samozrejme ide len o optickú ilúziu, ktorú na svojich perách dokážete vyčariť. Ak si ich chcete zväčšiť, tak kontúrku naneste za líniu vašich pier. Ak ich chcete naopak zmenšiť, tak ju naneste pod líniu pier.

 

Kontúrovacie ceruzky na pery sú novinkou v portfóliu spoločnosti Mary Kay. Ide o krémové kontúrky, ktoré sa na prvý pohľad od iných nelíšia. Avšak prekvapí a zároveň poteší vás strúhadlo, ktoré sa ukrýva vo vrchnáčiku. Vďaka nemu si môžete ceruzku kedykoľvek upraviť do tvaru, ktorý vám na aplikáciu vyhovuje najviac. 

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - Lash Intensity maskara

Mary Kay – Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

 

Na krásne dlhotrvajúce nalíčenie, ktoré budete milovať, použite kontúrovaciu ceruzku na pery a bez námahy pery vytvarujte, orámujte alebo vyplňte jemnou krémovou farbou. Nevynecháva farbu, nenapína pleť a plynule sa nanáša! Táto nenahraditeľná súčasť líčenia je skvelá pre ženu, ktorá túži po líčení pier, ktoré vydrží hodiny a hodiny.

 

Vodeodolné zloženie v tenkej vysúvacej ceruzke so zabudovaným strúhadlom vo viečku, aby ste mohli špičku ľahko upravovať. Nikdy nebolo ľahšie pery presne orámovať a zamedziť farbe, aby sa rozmazávala. Vzhľad plnších pier vytvoríte tak, že pery prekryjete kontúrovacou ceruzkou v odtieni svojej pleti alebo vyskúšate odtieň, ktorý váš rúž doplní. Je to len na vás!

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - Satin Lips - Peeling a balzam na pery

Mary Kay – Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Shutterstock®

Pri týchto kontúrovaciach ceruzkách si prídu na svoje milovníčky ako nude odtieňov, tak aj milovníčky výraznejších farieb. V tejto kolekcii nájdete celkom 6 odtieňov – Coral, Light Nude, Medium Nude, Rose, Red, Berry. 

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - Intensity Ocean - Kolínska voda a vlasový a telový šampón

Mary Kay – Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Shutterstock®

Odtieň Berry – farba, ktorá prezentuje tmavé bobule. Predstavte si šťavnaté tmavé bobule vo vínovo-bordovej farbe, tak presne takáto je farba tejto kontúrky. Keďže nemám rúž v takejto farbe, použitie bolo jasné. Šup s ňou na celé pery.

Perám dodala naozaj výraznú šťavnatú sýtu farbu prostredníctvom pár ťahov. Pigmentácia je rovnomerná a na každom mieste rovnako intenzívna. Nie je vôbec potrebné kontúrkou tlačiť, pretože sýtu farbu dosiahnete jemnými ťahmi. Navyše kontúrka drží ako blázon. Vôbec sa jej z pier nechce dole. 

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - rozjasňujúca tyčinka Glowing Finish

Mary Kay – Kontúrovacia ceruzka na pery

Zdroj: Shutterstock®

Ak si myslíte, že ste to s jej aplikáciou na perách prehnali a dúfate, že otlačením do obrúska sa jej intenzita zníži, tak verte mi, nie je to tak. Na jej odstránenie musíte použiť odličovač, ktorý s ňou zabojuje ako správny hrdina. Určite vám po tejto kontúrke odporúčam siahnuť. Úplne nahradí akýkoľvek dlhotrvácny rúž a perám poskytne krásnu intenzívnu farbu

 

Testovali sme tiež: MARY KAY - Gélový polomatný rúž - Odtieň Bashful You a Mauve Moment

 

FOTO GALÉRIA:

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.10.2016 09:47

krásna farba

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

03.10.2016 04:54

pekný jesenný odtieň

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2017 11:41

to je talent tak pekne linku vytvarovať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE