TEST: Mary Kay Korektor Perfecting Concealer

Myslím, že korektor patrí medzi produkty, ktoré majú svoje miestečko v kozmetickej taštičke každej z nás. Je to všestranný pomocník, ktorý môžete využiť na riešenie viacerých nedostatkov.

 

Ak chcete prekryť tmavé kruhy pod očami – šup s korektorom pod oči. Jazvičky po akné? To tiež hravo zvládne korektor. Začervenané miestá - ani to nie je problém pre korektor.

 

Keďže je to skvelý pomocník, ktorý sa dá využiť na viacero problémov, tak vám dnes predstavím novinku, ktorá pochádza z dielne spoločnosti Mary Kay, a to Korektor Perfecting Concealer. Produkty tejto značky si môžete zakúpiť jedine u nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay Gélový polomatný rúž

Mary Kay® Korektor Perfecting Concealer™

Zdroj: Shutterstock®

Tento novučičký korektor je dostupný v 4 farebných prevedeniach. Preto ak máte svetlejší alebo tmavší tón pleti, tak si vyberiete svoj ideálny odtieň. Ja som testovala odtieň Deep Ivory – čo je korektor s béžovým podtónom.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay – Glowing Finish™ Rozjasňujúca tyčinka

Mary Kay® Korektor Perfecting Concealer™

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

 

Získajte bezchybný prirpdzených vzhľad pleti! Tento korektor vylepšuje váš vzhľad, pokiaľ trpíte tvorbou pigmentových škvŕn a farebných nedokonalostí, môžete dosiahnuť bezchybný vzhľad. Navyše pomáha zakrývať známky začervenanej pleti, takže pokožka vyzerá kompaktnejšia. Ale to nie je všetko!

 

Pretože nechcete, aby váš korektor len dobre vyzeral, ale chcete tiež, aby bol kvalitný, Mary Kay® Korektor Perfecting Concealer™ je nabitý antioxidantmi a pomáha chrániť proti voľným radikálom, ktoré sú pre pleť škodlivé. Je to multifunkčná výhoda, multifunkčný zázrak! Navyše je možné ho použiť s ďalšími prípravkami, je ľahko kombinovateľný a veľmi rýchlo schne, čo sa bude páčiť každej žene, ktorá je stále v pohybe. S Mary Kay® Korektorom Perfecting Concealer™ získate perfektné krytie, vďaka ktorému budete vyzerať každý deň skvelo.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - lak na nechty Blue Debut z kolekcie Runway Bold

Mary Kay® Korektor Perfecting Concealer™

Zdroj: Shutterstock®

Balenie korektoru je pre mňa ideálne. Tekutý korektor s jemným aplikátorom je najlepší pre jeho cielenú aplikáciu na miesto, na ktorom chcete prekryť nedostatok. Ak je to nedokonalosť ako začervenané miesto alebo jazvička po akné, pigmentové škvrny alebo samotné akné – stačí s aplikátorom ťuknúť na dané miesto a korektor už len roztrieť.

 

Testovali sme tiež: Mary Kay – Kontúrovacia ceruzka na pery

Mary Kay® Korektor Perfecting Concealer™

Zdroj: Shutterstock®

Ak máte v pláne korektor použiť na prekrytie tmavých kruhov pod očami, tak najlepšie je ním nakresliť trojuholník a ten rozotrieť či už štetcom alebo prstami. Tak či onak, poradí si s prekrytím všetkého. Má skvelé krytie a rovnako aj výdrž. Ak ho poriadne zapúdrujete, nijako sa vám nezleje a vydrží celý deň.

 

Pre mňa je však tento odtieň trošku svetlý, preto zvyknem po ňom prejsť so štetcom od make-upu, aby tvár vyzerala prirodzenejšie a jednotnejšie. No korektor určite odporúčam, je to skvelý pomocník, ktorý má ideálne krytie a dlhú výdrž aj na mastnej pleti. Tak zbohom nedostatkom a hurá krásnej bezchybnej pleti :)

 

Testovali sme tiež: Mary Kay - Lash Intensity maskara

 

FOTO GALÉRIA:

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.09.2017 18:05

toto je veľký pomocník

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE