TEST: Paleta očných tieňov The ONE v odtieni Naturelle

Denno-denne sa stretávame s trendmi, a to nielen v oblasti bytového dizajnu, ale aj v móde. Už neraz sme vám na KAMzaKRÁSOU.sk ukázali, aké bizarné trendy sa šíria naprieč internetom. Mnohé z týchto trendov dokonca prekračujú hranice „normálnosti“.

 

Túto sezónu ovládli tmavé pery a metalické tiene. No prečo sa upínať na trendy, keď môže byť každá z nás originálom? Trendy nás môžu inšpirovať a rozšíriť nám obzory, no buďme vždy samé sebou. Buďme unikátne aj vďaka Paletkám očných tieňov The ONE.

 

Pozri aj:  TEST: Prispôsobivý balzam na pery The ONE od Oriflame

Paleta očných tieňov Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Patríte k milovníčkam neutrálneho líčenia, ktoré je vhodné na bežný deň? Tak v tom prípade bude pre vás ako stvorená, paletka v odtieni Naturelle. Dávate skôr prednosť výraznejšiemu a občas bláznivejšiemu líčeniu? Rozhodne siahnite po paletke v odtieni Vivid. Ak ste za klasiku v podobe dymového líčenia, tzv. smokey eyes, tak vyskúšajte paletku v odtieni Smokey. Ja som tentokrát otestovala neutrálnu klasiku – teda paletku v odtieni Naturelle. Poďme sa na túto krásku pozrieť

Paleta očných tieňov Naturelle

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Nalíčte si oči paletou prekrásnych očných tieňov. Buďte kreatívna, vaše oči sú predsa ako plátno. Stačí si len vybrať paletu podľa nálady - prirodzenú, dymovú alebo výraznú. Každá paleta obsahuje 8 matných a poloperleťových tieňov, ktoré môžete dokonale kombinovať. Je to len na vás, možností je nekonečne veľa. Súčasťou palety je aplikátor.

Denné líčenie s paletkou očných tieňov

Zdroj: Shutterstock®

Paletka je menších rozmerov, vďaka čomu vám nezaberie veľa priestoru v batožine, ak niekam cestujete. No na druhej strane je krásne poskladaná z 8 očných tieňov, prostredníctvom ktorých si vytvoríte nielen decentné denné líčenie, ale aj výraznejšie večerné. V paletke nájdete 6 jemne trblietavých tieňov (poloperleťových) a 2 matné, vďaka ktorým zmiernite prechod medzi jednotlivými tieňmi.

 

Keďže ide skôr o neutrálnejšiu paletku tak obsahuje menej výrazné tiene ako je telový, marhuľový, zlato-hnedý a svetlo-hnedý, ktoré sú na druhej strane doplnené o trošku výraznejšie tiene, ako je  olivový, zelený, fialový a tmavo-hnedý tieň. Paletka navyše obsahuje malý aplikátor, ktorý vám na cestách poskytne akú-takú pomoc pri líčení.

 

Skombinujte dva, tri, štyri, alebo viac tieňov na to, aby ste si vytvorili líčenie podľa vlastných predstáv. Veď napokon, fantázii a vlastným preferenciám sa medze nekladú! Mňa táto malinká paletka prekvapila svojou pigmentáciou a výdržou. Preto som s paletkou spokojná a môžem vám ju vrelo odporučiť.

 

Testovali sme: Ceruzka na pery The ONE Express od Oriflame

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

21.10.2017 01:34

Páčia sa mi tie odtiene, tie by som vedela využiť asi aj všetky..

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

21.10.2017 08:37

najskor by som vyuzila paletku Naturelle.... jemne licenie na bezne dni je vitazom nad vyraznymi a blaznivymi trendami dymoveho a tmaveho licenia.....

Vaše meno:

benynka

benynka

21.10.2017 14:35

tak táto paletka je úplne že vydarená, v malom balení krásne farby

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

21.10.2017 22:00

pekné farbičky

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

27.10.2017 16:06

Táto paletka obsahuje neskutočne výrazné odtiene.

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

21.12.2017 18:52

pekná paleta

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE