TEST: Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier

Pery sú pre každého človeka nesmierne dôležité ako z funkčného, tak aj z estetického hľadiska. Pery nám slúžia pri komunikácii, lebo pomocou nich vytvárame slová, dokážeme nimi vylúdiť úsmev, vieme nimi posielať i dávať bozky alebo nimi vyjadrujeme množstvo emócií, ktoré prežívame.

 

V neposlednom rade sú pery symbolom zvádzania, veď špúlenie patrí k výbave takmer každej ženy. Nie všetky ženy sú ale spokojné s tvarom svojich pier. Zvodné pery ako má Angelina Jolie či Kylie Jenner obdivujú ženy, ale aj muži po celom svete. Veľa žien preto už niekoľko rokov smeruje k plastickému chirurgovi so žiadosťou o plnšie pery.

 

Vedeli ste však, že aj keď máte úzke a nevýrazné ústa, plnšie pery môžete mať aj vďaka kozmetike? Takéto riešenie ponúka Pharma Hyaluron balzam, ktorý slúži na jemné zväčšenie objemu pier.

 

Testovali sme aj: Pharmatheiss MASCARA med

Pharma Hyaluron balzam na pery

Zdroj: Shutterstock®

Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier

Pery sú obzvlášť zaťažené a vekom sa na nich tvoria jemné vrásky. Pharma Hyaluron Balzam na zväčšenie objemu pier obsahuje zosieťovanú kyselinu hyalurónovú a pokožku ošetrujúce lipidy. Pery ostanú hydratované, vláčne a zväčšia svoj objem. Odtieň MARSALA dodá perám jemný prirodzený tón a lesk.

 

Testovali sme aj: Pharmatheiss VITAMINE – vitamínový sprchový gél

Pharma Hyaluron balzam na zväčšenie objemu pier

Zdroj: Shutterstock®

Lesk na pery v odtieni Marshala je balený do plastovej nepriehľadnej bielej tuby so strieborným vrchnákom. Odtieň Marsala predstavuje sýtu červenú farbu, avšak ak vás tento odtieň neláka, balzam sa predáva aj v odtieni Rose. 

 

Hoci sa odtieň na aplikátore javí silnejší, ide skôr o jemnejší, až transparentný odtieň, ktorý na perách pôsobí ako bežný lesk na pery s červeným odleskom. Myslím si, že takýto balzam je ideálny najmä pri výraznejšom líčení očí, ktoré doladíme už len takýmto skoro neutrálnym balzamom, poprípade nevýrazným jemným rúžom.

 

Aplikácia je jednoduchá, balzam má hebký aplikátor, namiesto klasického len plastového. Chvíľku po aplikácii vám začnú pery troška brnieť, môžete cítiť aj jemné chladenie (vo mne ten pocit vzbudzuje skôr jemné pálenie), ktoré však po chvíľke ustane. Balzam vydrží na perách pomerne dlho. Pery sú po chvíľke skutočne na pohľad plnšie, avšak efekt je len minimálny. Pery vďaka balzamu sú hydratované a vláčne. 

 

Testovali sme tiež: Objemová riasenka MASCARA med

balzam na zväčšenie objemu pier

Zdroj: Shutterstock®

Aj keď nie je výsledný efekt zväčšenia pier veľmi výrazný, balzam sa o ne príkladne postará. Ako pozitívum beriem aj fakt, že pery nie sú po tomto balzame lepkavé.  Naopak zostanú príjemne váčne. :)

 

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

16.06.2017 00:41

Jednoznačne sa mi viac páčia pery pred nanesením balzamu- vrchná pera bola krajšie formovaná. No pery sa naozaj jemne zväčšili. Zaujímalo by ma že na ako dlho ..

Vaše meno:

Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

17.06.2017 13:04

Super recenzia.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 11:59

vždy lepšie ako chirurgický zákrok

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE