TEST: Teaology White Tea - ošetrujúci komplex

Teaology je kozmetická značka vytvorená talianskym tímom profesionálov. Využíva všetky výhody výnimočných schopností čaju odvracať procesy bunkového starnutia.

 

Po prvý raz sa tak svetu predstavuje komplexná línia pleťových prípravkov na tvár a telo spájajúca blahodarné účinky čajových extraktov s najpríjemnejšími textúrami. Línia je určená širokej skupine zákazníčok, pretože pokrýva najbežnejšie a najčastejšie potreby žien v každom veku. Od hydratácie pleti po omladzovanie, od efektívneho zvlhčenia a zvláčnenia pokožky až po zoštíhlenie a redukciu celulitídy. Ja som mala možnosť testovať jeden produkt od Teaology, a tak vám predstavím ošetrujúci komplex z línie Teaology White Tea.

 

Odporúčame prečítať: Pozor na topánky - toto o vás prezradia!

Teaology White Tea ošetrujúci komplex

Zdroj: Shutterstock®

Teaology White Tea

Pleťová starostlivosť Teaology White Tea ošetrujúci komplex spadá pod líniu, ktorá pleť hydratuje a omladzuje. Tento kozmetický rad nie je vytvorený na báze vody, ale obsahuje 100 %, nazvime to, čajovú infúziu. Táto infúzia sa získava z koncentrátu z celých listov čajovníka. Ako už z názvu napovedá, testovala som produkt z radu White Tea - teda bieleho čaju. 

 

Čím je biely čaj výnimočný?

 

Tento druh čaju sa vyrába ešte z nerozvinutých čajových vetvičiek, ktoré sa zbierajú pred obdobím dažďov. Púčiky čaju je možné trhať iba počas prvých týždňov čajovej sezóny. Pre delikátny biely čaj sa zbierajú iba nerozvinuté púčiky. Sušenie prebieha pomaly, najčastejšie sa čaj suší na slnku. Na výrobu bieleho čaju sa používajú iba tie najkvalitnejšie sušené púčiky, ktoré robia z bieleho čaju vzácny druh. O bielom čaji sa hovorí, že je to čaj gurmánov. Vráťme sa však naspäť ku kozmetike a tomuto produktu. 

 

Odporúčame tiež: Vypnuté vlasy do drdola - rýchle, moderné a praktické

Teaology pleťová starostlivosť White Tea

Zdroj: Shutterstock®

Teaology White Tea - ošetrujúci komplex

 

Hodvábne sérum, ktoré v priebehu pár sekúnd pleť vyhladí, spevní a hydratuje. Jeho zloženie obsahuje efektívny omladzujúci koncentrát s infúziou bieleho čaju plnou antioxidačných polyfenolov (EGCG) a komplexom peptidov pre obnovu hustoty pleti.

 

Odporúčame aj: Čaj ako liek z bylín, ovocia či korenín - ktoré vám ako pomôžu?

ošetrujúci komplex Teaology

Zdroj: Shutterstock®

Od Teaology som nemala možnosť vyskúšať doposiaľ nič, takže na testovanie tohto produktu som sa veľmi tešila. Pre testovacie účely som obdržala plné 30 ml balenie pleťového séra White Tea. Sérum bolo balené v peknej neprehliadnuteľnej krabičke. Samotný obal produktu je z priehľadného skla, čo oceňujem, pretože je vidieť, koľko séra ste už spotrebovali a aj na pohľad to vyzerá, že ide o špeciálnejší produkt. Dávkovanie je riešené praktickou pipetou. 

 

Na jedno použitie vám budú stačiť tri-štyri kvapky. Zlato-žltá konzistencia séra má peknú, veľmi jemnú vôňu. Vtieranie do pokožky je príjemné a na pleti zanechá akoby zamatový filter, ktorý prepožičia pokožke jemnosť, ale i hydratáciu. Navyše, na povrchu pleti vytvorí akoby ochranný štít, ktorý pleť chráni pred poškodením z vonkajšieho prostredia i pred slnečným žiarením. Na pleti po aplikácii som nepociťovala žiadne pnutie ani suchosť. Nakoľko mám pleť nedokonalú, tak si aplikujem po každej starostlivosti na bežný deň aj make-up. Ošetrujúce sérum od Teaology mi preto okrem ošetrenia pleti slúži aj ako veľmi dobrý podklad pod dekoratívnu kozmetiku.

 

Odporúčame prečítať: Ostrov Tahiti - vstupná brána do raja

Kozmetika Teaology

Zdroj: Shutterstock®

Najviac na tomto produkte (vlastne na celej kozmetickej línii Teaology) oceňujem fakt, že neobsahuje parabény, parafín, minerálne oleje, sls a sles, syntetické farbivá ani formaldehydové zložky. Za mňa môžem napísať, že toto je zatiaľ moje najlepšie pleťové sérum, ktoré som kedy mala možnosť vyskúšať a určite ho odporúčam všetkými desiatimi.

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

13.06.2017 13:08

Tento výrobok by som veľmi rada vyskúšala. Keď miniem to čo mám doma, asi si ho pôjdem kúpiť.

Vaše meno:

Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

20.06.2017 13:48

Ešte som žiaden takýto produkt nevyskúšala.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:07

počula som už o tejto značke ale nemám prehľad výrobkov

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.10.2019 21:14

Túto kozmetiku nepoznám no vyzerá lákavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE