TEST: Giordani Gold - produkty na oči

Určite viete, že na testovanie každého produktu sa veľmi teším. Každý má nejaké svoje koníčky a mojim najväčším koníčkom je kozmetika a všetko, čo sa s ňou spája. Celkovo mám z kozmetiky najradšej tú dekoratívnu. 

 

Pomocou pár produktov sa môžete zmeniť na nepoznanie, alebo len podtrhnúť vašu prirodzenú krásu. Tentokrát som mala možnosť otestovať dva produkty na oči od spoločnosti Oriflame.

Spoločnosť Oriflame, založená v roku 1967 dvoma bratmi a ich priateľom, je dnes medzinárodná spoločnosť krásy s priamym predajom, fungujúca vo viac ako 60 krajinách sveta. Asi najluxusnejším radom tejto spoločnosti je rad s príznačným názvom - Giordani Gold, ktorý vám dopraje dávku luxusu aj v pohodlí domova.

 

Testovali sme tiež: Oriflame - Very Me Intense Nude - Očné tiene

Giordani Gold

Zdroj: Shutterstock®

Prvým produktom, ktorý som mala možnosť otestovať, sú Krémové očné tiene Giordani Gold s perleťovým leskom. Na výber máte z 5 možných farieb. Ja som testovala odtieň GOLD SPARKLE a ide o krásnu zlato - trblietavú farbu. V balení je k týmto krémovým očným tieňom pribalený aj malý štetec, ktorý má umelé štetinky.

 

Testovali sme tiež: Oriflame – Šampón Milk&Honey Gold

Giordani Gold

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Trvácne krémové očné tiene v podmanivých trblietavých odtieňoch charakterizuje vrstviteľné krytie a hladké roztieranie. Neusádzajú sa v záhyboch viečka. Komplex FirmEsse Active pomáha zlepšiť pevnosť pleti. Špeciálny tvar kefky umožňuje aplikáciu tieňov bez väčšej námahy.

 

Testovali sme tiež: Obľúbený BB cream The ONE od Oriflame

Giordani Gold

Zdroj: Shutterstock®

Druhým produktom, ktorý vám dnes predstavím, je Očná linka Giordani Gold Calligraphy. Linka, resp. fixka, má skvelý zošikmený tvar. Vďaka nemu si môžete vytvoriť najrôznejšie linky podľa svojich predstáv. Či už dávate prednosť tenkej nenápadnej linke, ktorá vám optický zahustí vaše riasy, alebo sa nebránite hrubej výraznej linke, táto od Calligraphy vám poskytne oboje. Ja linky veľmi rada používam pri každodennom líčení. Krásne podtrhne tvar oka a skvelo vyzerá s akýmkoľvek tieňom, resp. líčením.


Oficiálny popis: 


Zošikmená špička tekutej očnej linky pre presné nanesenie linky. Čierne pigmenty Nero dodávajú tekutej očnej linke potrebnú intenzitu. Komplex LashVital posilňuje a vyživuje mihalnice.

 

Testovali sme tiež: Oriflame - Eclat Femme Weekend - Telový sprej

Giordani Gold

Zdroj: Shutterstock®

Oba produkty ma veľmi milo prekvapili. Tieň je naozaj skvelo pigmentovaný a očiam dodá krásny trblietavý pohľad. Pretože je tieň naozaj výrazný, tak by som ho skôr volila na večerné líčenie. Ja som ho skombinovala s hnedým tieňom vo vonkajšom kútiku, ktorý som rozblendila smerom k obočiu. Nakoniec som celé líčenie skombinovala s tenkou čiernou linkou, ktorá je rovnako skvelo pigmentovaná.

 

Pretože mám mastné viečka, tak som sa bála, že sa tieň rýchlo zleje do záhybov viečka. Preto som použila podkladovú bázu. Takto mi líčenie vydržalo asi 10 hodín a pri odličovaní nebolo ani náznaku toho, že by ma chcel opustiť.

 

Oba produkty vám určite odporúčam vyskúšať.

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

05.02.2016 07:19

tien na oci vyzera naozaj dobre

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

05.02.2016 18:06

pekne nalíčené oči

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.02.2016 12:42

tá linka na fotke vyzerá brutálne skvele

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE