TEST: Sothys Kaligrafická očná linka a Tekutý rúž na pery

V letných dňoch, kedy ortuť v teplomeroch rapídne stúpa, ani tak veľmi nesiahame po dekoratívnej kozmetike, pretože z vytvoreného líčenia by rázom bolo čosi stekajúce po tvári. A neustále upravovanie make-upu by v takomto prípade bola práca na čiastočný, ak nie na plný pracovný úväzok.

 

Ak sa aj napriek tomu bez make-upu určite nepohnete (kvôli nedokonalosti na pleti, nerovnomernému tónu pleti, pigmentovým škvrnám a podobne), vyskúšajte len podčiarknuť svoju prirodzenú krásu.

 

Ako na to? Vystačíte si so zopár produktmi, s ktorými si vytvoríte prirodzené líčenie. Medzi inými to rozhodne je letný rúž a očná linka. Aká farba rúžu je podľa vás výsostne letná? Určite to sú rôzne odtiene oranžovej. Takýto rúž nájdete aj v ponuke spoločnosti Sothys, ktorá pôsobí naozaj luxusne. 

 

Testovali sme tiež: Sothys Omladzujúce séra

Kaligrafická očná linka a Tekutý rúž na pery

Zdroj: Shutterstock®

Tentokrát som mala možnosť otestovať hneď dva produkty, a to kaligrafickú očnú linku a tekutý rúž na pery. Dekoratívna kozmetika tejto spoločnosti mi nie je cudzia, preto som sa na testovanie týchto produktov naozaj veľmi tešila. Produkty pôsobia luxusne, čo sa odráža aj na ich kvalite. Doposiaľ som s testovanými produktmi bola spokojná. Bude tomu tak aj teraz?

 

Testovali sme tiež: Sothys Mousse de douche - Sprchová pena

Feutre calligraphie yeux - Kaligrafická očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Feutre calligraphie yeux - Kaligrafická očná linka

Dosiahnite štýlové líčenie očí s intenzívnou farbou a kaktusovým odtieňom. Linka sa ľahko aplikuje vďaka precíznemu plstenému hrotu.

 

Asi prvýkrát som sa stretla s očnou linkou, ktorá tak skvelo padne do ruky. Pri jej používaní som mala pocit, akoby som v rukách držala pero. Štíhla očná linka pôsobí nielen luxusne, ale aj elegantne. Má ideálne ostrý plstený hrot, s ktorým sa ľahko vytvárajú linky na očiach. Rovnako s takýmto ostrým hrotom ľahko vytvoríte zobáčiky vo vonkajšom kútiku oka.

 

Linka v odtieni 10 Cactus je v zaujímavej sivej farbe, ktorú v podstate môžete skombinovať s akýmikoľvek očnými tieňmi. Som veľmi rada, že linka rýchlo zasychá, vďaka čomu sa neodtláča na horné viečko a ani nerozmazáva. Pochváliť musím aj jej výdrž – aj na mastných viečkach vydrží celý deň. Linku vám vrelo odporúčam a navyše schne do matnej farby!

 

Testovali sme tiež: Sothys Limitovaná edícia - očná linka a tekutý rúž

Vernis à lèvres - Tekutý rúžVernis à lèvres - Tekutý rúž

Zdroj: Shutterstock®

Vernis à lèvres - Tekutý rúž

Sofistikované líčenie pier s intenzívnou a žiarivou farbou dosiahnete s tekutými rúžmi. Kombinácia voskov a olejov zanecháva pery komfortné a ošetrené. Dostupné dva odtiene.

 

Tekutý rúž v odtieni 10 tangerine – krásny, žiarivý oranžový odtieň. Presne o tom som v úvode písala – ideálny odtieň na letné dni, v ktorých chcete zažiariť a byť stredobodom pozornosti. Rúž je po nanesení na pery lesklý a vďaka obsiahnutým olejom sú pery komfortné a vláčne.

 

Keďže rúž je tekutý a nezasychá, tak ho musíte jemne navrstviť, aby ste dosiahli rovnomerný vzhľad pier. Pri jednej vrstve sa vám na perách môžu vytvoriť šmuhy alebo fľaky. Ak sa vám takýto efekt nepáči, tak vrstvite, poprípade ho jemne naťupte na pery prstami.  

 

Balenie rúžu je úplne minimalistické, zato aplikátor má zaujímavý tvar presýpacích hodín. Čo vás po jeho otvorení a pri prvej aplikácii na pery zaujme, je jeho sladká vanilková vôňa. Mňam! Pri tomto tekutom rúži nečakajte nejakú extra výdrž, s prvým jedlom alebo pitím vám z pier zlezie dole. Každopádne, ak nehľadáte dlhotrvácny rúž na pery, tento kvôli jeho príjemnému pocitu na perách určite vyskúšajte.

 

Testovali sme tiež: Sothys Winter Beauty Kit

Sothys

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Zlatuša Holubová

Zlatuša Holubová

20.06.2017 13:45

To čítam prvý krát. Nikdy som o kaligrafickej očnej linke nepočula.

Vaše meno:

Lucia Babjáková

Lucia Babjáková

20.06.2017 20:03

Ešte som nič také nečítala, tekutý rúž môže byť fajn.

Vaše meno:

Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

20.06.2017 20:40

Ta linka vypada super :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 12:19

pekná linka zvýrazní oči

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

11.12.2017 19:04

linka vyzerá zaujímavo ten ružik je dosť oranžový ale iný odtien by mohol byť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE