TEST: Sothys TEINT TRANSPARENT - Fixačný kompaktný púder

Púder na tvár je myslím súčasťou každej ženskej kabelky alebo aspoň kozmetickej výbavy. Každá z nás preferuje iný výsledok – niektoré majú rady prirodzený look, iné rozžiarenú pleť, niektoré zas matnú. Práve vďaka púdru bude každá pleť vyzerať naozaj matne.

 

Okrem toho má púder ďalšiu funkciu – a tou je udržať make-up na svojom mieste čo najdlhšie a zabrániť jeho zlievaniu do vrások. Pri mastnej pleti to platí dvojnásobne. Preto, ak je vaša pleť mastná, okrem správnej starostlivosti by ste si ju mali zafixovať púdrom. Dnes vám jeden luxusný púder, ktorý by mal vaše predstavy o dokonale pôsobiacej pleti splniť, rada predstavím – je ním Sothys Teint Transparent (Fixačný kompaktný púder).

 

Testovali sme tiež: Sothys Fluide hydra-matité (Hydratačno - zmatňujúci fluid)

Sothys TEINT TRANSPARENT - Fixačný kompaktný púder

Zdroj: Shutterstock®

Tento púder je luxusným kúskom v mojej kozmetickej výbave. Má síce minimalistické balenie – je odetý do čiernej farby a na vrchu má vytlačené logo spoločnosti Sothys. Avšak po otvorení krabičky, v ktorej je púder ukrytý na vás vykukne zamatový obal, ktorý chráni samotný púder pred poškodením. Je to skvelá idea, pretože ženská kabelka predstavuje čiernu dieru, poprípade bermudský trojuholník, kde sa veci strácajú a ničia. Takto si púder zachová svoj luxus. 

 

Testovali sme tiež: Sothys Lotion pureté - Pleťová voda čistota

Sothys TEINT TRANSPARENT - Fixačný kompaktný púder

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

 

Pripravte si pleť na celý deň. "Úloha splnená" vďaka Teint transparent - Fixačnému kompaktnému púdru, ktorý je záverečným púdrom s vysokým rozlíšením. Najväčším plusom produktu je jeho univerzálny odtieň.

 

Testovali sme tiež: SOTHYS - Gurmánsky balzám na pery

Sothys TEINT TRANSPARENT - Fixačný kompaktný púder

Zdroj: Shutterstock®

Balenie má aj jedno mínus, respektíve nedostatok – tým je jeho otváranie. Púder sa naozaj veľmi ťažko otvára. Mne to nešlo vôbec (takmer som si zlomila necht) a mimochodom, skúšal to aj môj drahý a tomu to tiež vôbec nešlo. Púder sa nie a nie otvoriť. Do boja sme teda povolali kovový pilník, ktorým sa nám púder podarilo otvoriť.

 

Testovali sme tiež: SOTHYS Inspiration art & beauté - parfumovaná voda

Sothys TEINT TRANSPARENT - Fixačný kompaktný púder

Zdroj: Shutterstock®

Púder je transparentný, preto má bielu farbu a musím povedať, že je veľmi jemnučko namletý. Samozrejme ani samotný púder nebol ukrátený o logo spoločnosti. Púder je doplnení aj o zrkadielko, vďaka ktorému si tvár prepudrujete kdekoľvek. Dokonalý púder, ktorému však chýba jedno, a to labutienka. Myslím, že pri takomto luxusnom púdre by mala byť súčasťou balenia.  

 

Testovali sme tiež: Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

Sothys TEINT TRANSPARENT - Fixačný kompaktný púder

Zdroj: Shutterstock®

Ak na nanesenie púdru použijete štetec, tak pri naberaní púder trošku práši. Avšak jeho hlavnou úlohou je pleť zmatniť a udržať ju matnú čo najdlhšie. V tom mu nemám čo vytknúť. Pleť naozaj dokonalo zmatní a drží aj na mastnej pleti. Nie je to síce celý deň, ale na mastnej pleti je aj viac ako pol dňa skvelý údaj.

 

Tým, že je púder transparentný, nijako nezmení vaše celkové líčenie. Preto je ideálny pre každú ženu bez ohľadu na pigment pleti. Až na malé detaily a moju náročnosť som s púdrom naozaj spokojná. 

 

Testovali sme tiež: SOTHYS - Ochranný fluid na tvár a telo s SPF 20

 

FOTO GALÉRIA:

3 komentárov
Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

18.11.2016 11:06

zišiel by sa ale to zlé otváranie by ma asi odradilo a siahla by som po inom..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.12.2016 20:02

možno ho časom vylepšia

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

03.09.2017 10:23

pekne zvýrazní pleť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE