TEST: Philips OneBlade na tvár aj telo — zastrihuje, tvaruje aj holí?

Holenie tváre, tela či úprava fúzov patrí u mužov k bežným činnostiam, ktoré vykonávajú (takmer) každý deň. Niekedy však jedna žiletka na všetky tieto činnosti nestačí. To by však mala zmeniť Philips OneBlade, ktorá predstavuje jednoduché zastrihávanie, tvarovanie a holenie tváre či tela, a to bez rizika podráždenia či poranenia pokožky. My sme Philips OneBlade testovali v našej redakcii. Ako u nás obstála táto multifunkčná žiletka?

Odporúčame: Žehlenie ako relax? Áno, vďaka šikovnej žehličke!

ako funguje Philips OneBlade

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Oplatí sa Philips OneBlade kúpiť?

Keďže toľko chlpov pokope, ako má mužská brada či koľko obsahujú fúzy, by sme v čisto ženskej redakcii hľadali len márne, preto tento raz za nás testoval na vlastnej koži náš kolega Marián z redakcie TopSpeed.sk. My sme však boli pritom a všetky postrehy vám spíšeme v nasledujúcich riadkoch. Čo Mariána zaujalo hneď ako prvé bola už spomínaná multifunkčnosť OneBlade, teda to že sa s ním môže oholiť nielen na tvári, ale aj na tele a že si s ním dokáže upraviť aj bradu. Hlavná myšlienka by teda obstála na výbornú a zostávalo zistiť už len to, či OneBlade spĺňa všetko to, čo Philips sľubuje na svojej oficiálnej stránke.

Marián najskôr otestoval úpravu brady. OneBlade ju zvládol pomerne pohodovo. Keďže strojček prichádza s niekoľkými nadstavcami, vybrať si ten správny teda nebol žiadny problém. Bezproblémovo prebehlo ohraničenie brady, teda vytvorenie presných rovných línií. Marián otestoval aj nadstavec na zastrihávanie chlpov na hrudi na 3-milimetrovú dĺžku a skúsil si s ním aj starostlivosť o podpazušie, na čo si na OneBlade pripojil ochranný prvok proti porezaniu. Všetky úpravy prebehli bez problémov, bez podráždenia či poranení.

test oneblade philips

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Dokonalý pomocník?

Ak majú muži niečo radi je to multifunkčnosť vecí, ktoré používajú. V tomto ohľade je naozaj Philips OneBlade pre naše polovičky dokonalý. Muži s ním dokážu dostať pod kontrolu doslova všetky chlpy na svojom tele – od brady, cez fúzy a ochlpenie na hrudi, chrbte či v intímnych partiách. Početné nadstavce a vycibrená technológia Philips OneBlade zaručia, že sa oholia do požadovanej dĺžky tvaru a čo je najdôležitejšie so zárukou, že sa neporežú. Ak hľadáte pre svojho partnera, brata či otca univerzálneho pomocníka, Philips OneBlade určite nesklame.

recenzia philips oneblade

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako sa osvedčil Philips OneBlade v praxi?

Marián sa na testovanie pripravil naozaj svedomito a nechal si narásť najdlhšiu bradu, akú v živote kedy mal, aby mohol Philips OneBlade naozaj otestovať po všetkých stránkach. A takto to dopadlo: „Musím priznať, že keď ma baby z KAMzaKRASOU oslovili na testovanie, bol som skeptický. Mám, ako veľké množstvo mužov, veľmi citlivú pokožku na tvári. A už sú to naozaj roky, kedy som sa naposledy holil žiletkou. Nakoľko hneď po holení vždy nasledovalo podráždenie pokožky a začervenanie, ktoré prešlo až do veľkého množstva vyrážok. A tie mi znepríjemňovali život niekoľko dní. A tak som sa hladkého oholenia úplne vzdal a udržiaval som si roky jemné strnisko, no a v poslednom čase aj krátku briadku."

„Pred testom som si nechal rásť bradu až 2 mesiace, čo bolo moje úplné maximum. A tak som mal možnosť vyskúšať postupne všetky nadstavce a videl som, ako sa s nimi dá naozaj jednoducho upravovať strih brady či fúzov od výmyslu sveta. Takže za mňa je to pre bradáčov naozaj vhodný pomocník, ktorý si zamilujú."

„No mňa najviac zajímalo či a ako dopadne oholenie „dohladka". A veruže som bol viac ako milo prekvapený, keďže bez akéhokoľvek podráždenia som bol po rokoch oholený presne podľa mojich očakávaní. Nie je to úplne ako žiletkou, no práve vďaka tomu to nemalo nemilé následky v podobe podráždenia pokožky. Samotné holenie išlo výborne. Strojček holí v oboch smeroch a naozaj nevynechal žiadne miesto. Jednoducho a rýchlo som bol krásne oholený. S bradou to bolo troška na dlhšie, ale rovnako som sa dostal po očakávaný výsledok. Najviac ma potešilo, že ani na druhý či tretí deň sa neobjavilo žiadne začervenie a ani vyrážky."

„Po tomto zistení som baby hneď informoval, že v návrat strojčeka už nemajú ani dúfať :). Stal sa mojím novým pomocníkom pri úprave nielen tváre, ale aj iných častí tela. Keďže ma manželka strihá doma, aj jej výborne strojček poslúžil pri úprave môjho krku."

Philips OneBlade holenie tela

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

A aké je Mariánove odporúčanie po následnom mesačnom používaní?

Philips OneBlade sa mi výborne ovládal. Má plne postačujúce príslušenstvo a bezproblémovo ho viete udržiavať čistý a stále pripravený do akcie. Naviac, keďže často pracovne cestujem, nemám problém si ho vždy zbaliť so sebou, čo naozaj oceňujem. A aj výdrž jeho baterky je naozaj postačujúca. Za mňa teda jednoznačne palec hore a idem sa ďalej tešiť z tohto šikovného a multifunkčného pomocníka, vďaka ktorému si opäť môžem užívať dokonalé oholenie za pár minút.

Galéria -

6 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

28.08.2020 05:34

OneBlade vyzerá na skutočne výborného pomocníka, zatiaľ som o ňom čítala iba pozitívne recenzie.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

07.09.2020 12:23

dobrý darček pre manžela.

Vaše meno:

Lőrinc Perleczky

Lőrinc Perleczky

29.12.2020 18:51

Rád by som vyskúšal, vyzerá, že je šikovný.

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

12.03.2021 11:07

One Blade je super.

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 17:34

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 17:34

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE