BVLGARI - Omnia Paraiba - Toaletná Voda

Bvlgari uvádza ďalšiu časť kolekcie Omnia, albumu vôní a kúziel, prehliadku zázrakov Brazílie - Omnia Paraiba. Fanúšičky značky Bvlgari a jej produktov sa môžu tešiť, pretože na trh prišla nová vôňa. Ja osobne som skúsila pár toaletných vôd a nebola som nikdy sklamaná. 

 

Pozrieme sa, s akým skvostom nás značka Bvlgari chce ohúriť tentoraz. Otestovali sme pre vás BVLGARI Omnia Paraiba. 

Oficálny popis:

 

Vôňu otvára svieži a vitálny citrusový štart, ktorý kombinuje žiarivé vlastnosti trpkého Curacaa so šťavnatou a výraznou dužinou ovocia marakuje. Prvotný akord, ktorý zaujme svojou svetlosťou, ľahkosťou a jemnou bezstarostnosťou. Ohnivý charakter vône Omnia Paraiba sa odhaľuje v srdci. Rovnako štedré, ako aj vzácne, srdce spája krémový slnečný charakter gardénie s exotickým ovocno-kvetinovým tónom mučenky. Kombinácia, ktorá vôni dodáva väčšiu hĺbku. V základe vône teplo narastá, rytmus sa zrýchľuje a svoje krivky odhaľuje intenzívna zmyselnosť. Nadčasová elegancia vetiveru pripája svoje elegantné, drevité a hypnotické prvky k delikátne pudrovým akcentom kakaových bôbov.

 

Odporúčame pozrieť si: BVLGARI predstavuje BVLGARI MAN BLACK COLOGNE

TEST: BVLGARI - Omnia Paraiba - Toaletná Voda

Zdroj: Shutterstock®

Tvar flakóna je ako drahokam. Pri tejto značke sme sa už s týmto tvarom stretli. Je dizajnovo zaujímavý a praktický do kabelky. Stláča sa na vrchu prstenca. Zatiaľ čo toaletnú vodu používam, nestalo sa mi, žeby mechanizmus nefungoval. 

 

Odporúčame pozrieť si: Bvlgari uvádza ďalšiu časť kolekcie Omnia

TEST: BVLGARI - Omnia Paraiba - Toaletná Voda

Zdroj: Shutterstock®

Zafarbenie flakóna je do krásnej azúrovo modrozelenej farby. Celý tento skvost pripomína drahokam Turmalín Paraiba. Názov Bvlgari je vyrytý na oboch prstencoch. V ponuke nájdete veľkosť 40ml a 65ml v sieti FAnn parfumérií.

 

Odporúčame pozrieť si: BVLGARI GOLDEA The Essence Of The Jeweller

TEST: BVLGARI - Omnia Paraiba - Toaletná Voda

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa začína citrusovým nádychom, v kombinácií s trpkým pomarančom Curacaaom a so šťavnatou a výraznou dužinou ovocia marakuje. 

 

Srdce tvorí gardénia s exotickým ovocno-kvetinovým tónom mučenky a zakončenie je v podobe drevitých tónov a delikátnych pudrových akcentov kakaových bôbov.

 

Odporúčame pozrieť si: Parfum - čo treba vedieť o tomto voňavom spoločníkovi?

TEST: BVLGARI - Omnia Paraiba - Toaletná Voda

Zdroj: Shutterstock®

Ide o krásnu, letnú, sviežu vôňu. Je z nej cítiť energia z citrusov a takáto toaletná voda mi presne vyhovuje na letné obdobie. Je pravda, že výdrž toaletných vôd je slabšia, ale na leto sa ťažké parfémy nehodia. Pokiaľ hľadáte príjemnú, ľahkú vôňu a ste fanúšičkou značky Bvlgari, tak vás táto novinka nesklame. Tento drahokam nosím všade so sebou v kabelke a okolie vôňu len chváli.

 

Neváhajte, choďte ju otestovať do najbližšej FAnn parfumérie.

 

Odporúčame pozrieť si: Leto je plné farieb, nezostávajte len pri čiernej

FOTO GALÉRIA:

Galéria -

3 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

31.07.2016 14:03

Túto voňavku som testovala v parfumerii Fann a vonia naozaj nadherne, ked miniem ostatne tak si ju kupim :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.08.2016 21:20

krásny flakón

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

06.08.2016 13:49

Akurát ju mám doma,krásny flakón a nádherná vôňa.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE