TEST: Labello Lip Butter Original

Balzamy na pery mi robia spoločnosť vždy a všade. V kabelke mám so sebou vždy minimálne dva balzamy. To preto, lebo ich veľmi rada striedam a neznášam pocit suchých pier.

 

Osobne skôr preferujem tubičkové balzamy, pretože sú praktickejšie a najmä hygienickejšie. Ich výhodou je totiž najmä to, že sa ich nemusím vôbec pred aplikáciou dotýkať.

 

Avšak, aj napriek tomu vám dnes predstavím balzam, ktorý nepatrí do tubičkovej rodinky. Balzam, ktorý je nováčikom na policiach našich drogérií.

 

Testovali sme aj: Balzam na pery FRUITY SHINE WATERMELON

Lip Butter Original labello

Zdroj: Shutterstock®

Okrem tohto môžete Lip Butter Original nájsť v drogériách aj s príchuťami Vanilla&Macadamia a Raspberry Rosé. Ja som mala  možnosť odskúšať ten Original, no aj ten má svoju vôňu. Mne osobne vonia jemnučko po kokose. 

 

Testovali sme aj:  Labello - Milk and Honey

Lip Butter Original

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

,,Intenzívna starostlivosť Labello® Lip Butter s bambuckým maslom a mandľovým olejom poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu, ošetruje ich a prepožičia im rozmaznávajúcu arómu.

 

Dodáva perám intenzívnu hydratáciu a zanechá ich nádherne hebké. Užite si starostlivosť, ktorá sa roztápa na vašich perách."

Lip Butter Original labello

Zdroj: Shutterstock®

Takýto ,,kelímkový" balzam používam najmä doma, pretože viem, že mi nehrozí také riziko prenosu baktérii na pery, ako práve v meste, kde sa nedajú umyť ruky všadesmiley. Možno vám budem pripadať ako ,,Monk", ale hygiena je nadovšetko. 

 

Preto balzam používam vždy, keď sa líčim a na noc, kedy nehrozí riziko oblizovania pier. Veľmi sa mi páči balenie balzamu, ktoré má svoje čaro. Ukrýva sa v plechovej dózičke, ktorá má nenápadný obal - decentný a oku lahodiaci. 

 

Testovali sme aj: Labello - Lip Balm

Lip Butter Original

Zdroj: Shutterstock®

Samotný balzam je v kelímku v tuhej forme, no keď po ňom prejdete prstom, hneď sa pod teplom prsta začne roztápať. Po nanesení sú pery krásne hydratované. Pomerne rýchlo sa vstrebáva, no či hydratuje tých 12 hodín, ako to uvádza výrobca, tak to vám neviem povedať. Ono to všetko závisí od toho, ako často jete alebo pijete (rovnako ako pri výdrži rúžu na perách).

 

Super je aj to, že nijako nelepíJa som s balzamom spokojná, pretože spĺňa to, čo sľubuje. Navyše, perám dodáva jemný lesk. 

 

Odporúčame vyskúšať:  Krok za krokom: Ako na dokonale nalíčené pery?

8 komentárov
Júlia D

Júlia D

13.11.2015 22:16

nemám rada, keď musím do balzamu šahať prstami, ale tieto vyzerajú fajne :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

14.11.2015 08:19

skvelé masielko

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

16.11.2015 13:57

kúpila som si nedávno od labello classic, ale tyčinku, pretože v drogérii toto másielko ešte ani nemali

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

24.12.2015 23:17

Jediné čo na pery používam, sú balzamy. Labelo patrí medzi moje stálice. Radšej používam vysúvacie tyčinky ako balzam, kde musím použiť prst na nanesenie na pery.

Vaše meno:

Stanislava Krnáčová

Stanislava Krnáčová

29.12.2015 14:38

škoda, že u nás v meste ho už neviem nikde zohnať :(

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.12.2015 15:29

toto je pre mňa super výrobok ktorý si pôjdem zakúpiť...

Vaše meno:

Ľuba Reháková

Ľuba Reháková

03.01.2016 20:12

Labello mám rada, ale preferujem vysúvaciu tyčinku.

Vaše meno:

Katarína

Katarína

20.01.2016 13:11

Ja balzam v takejto forme aplikujem tak, že si spodnú peru doňho namočím a potom trením peru o peru ho rozotriem po celých perách.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE