TEST: Lacalut whitening repair systém

Lacalut whitening repair systém obsahuje trojicu produktov pre krajší a žiarivejší úsmev.

 

Ja vám dnes predstavím tie dva dôležitejšie, ktorými sú zubná pasta Lacalut White & Repair ústna voda Lacalut White. Tretím netestovaným produktom je zubná kefka, ktorá je síce pri čistení zúbkov veľmi dôležitým prvkom, ale podstatnejšia je zubná pasta, ktorá sa na kefku nanáša. 

 

Aké produkty pri ústnej hygiene používate vy? Ja predovšetkým zubné pasty a ústne vody. Napríklad taká dentálna niť mi nikdy neprišla na chuť, respektíve sa s ňou nerada hrám. Doma jednu mám a sem - tam ju vytiahnem. Zubná pasta, bez tej si čistenie chrupu nedokážem ani len predstaviť, to musí byť. Ústnu vodu som zaradila do svojej ústnej hygieny na základe odporúčaní zubárky, nakoľko ma trápili citlivé ďasná. Odvtedy si už nedokážem predstaviť čistenie zubov bez použitia ústnej vody.

 

Testovali sme tiež: TEST: LACALUT - Herbal Gel

Lacalut whitening repair systém

Zdroj: Shutterstock®

LACALUT WHITE & REPAIR

Každý deň napádajú zubnú sklovinu kyseliny a baktérie, ktoré poškodzujú jej minerálnu štruktúru. Lacalut White & Repair remineralizuje zubnú sklovinu prírodnou zložkou hydroxyapatitom (hlavnou zložkou zubov) a obnovuje jej poškodený povrch.

 

Zuby budú hladšie a odolnejšie. Vďaka použitiu špeciálnych obsahových látok sa sfarbenie zubov napríklad od kávy, čaju, červeného vína zmierni, prípadne úplne zmizne. Špeciálne čistiace telieska čistia povrch zubov od plaku a zubného kameňa bez toho, aby poškodzovali zubnú sklovinu.

 

Testovali sme aj: TEST: LACALUT Sensitive – ústna voda

Lacalut whitening repair systém

Zdroj: Shutterstock®

Zubná pasta Lacalut White & Repair je veľmi vhodným produktom na čistenie zubov. Pasta zuby skvelo vyčistí, ale dodá vám aj svieži dych. Okrem toho som bola prekvapená menšou penivosťou ako pri iných pastách.

 

Nakoľko je Lacalut prírodná kozmetika, opäť raz som sa utvrdila v tom, že netreba zbytočne všade pchať rôzne látky, ktoré si vpravujeme do tela. Menšia penivosť zubnej pasty však vôbec nemala vplyv na nedostatočnú ústnu hygienu. Zubná pasta krásne zúbky prečistila, po prejdení jazykom boli krásne hladké. 

 

Mohlo by vás zaujímať: Zubné pasty - tieto druhy by ste mali poznať!

Lacalut whitening repair systém

Zdroj: Shutterstock®

LACALUT WHITE ÚSTNA VODA

Lacalut White je medicinálna ústna voda na vyplachovanie ústnej dutiny pripravená na okamžité použitie. Vhodná ako doplnok ku každodennej zubnej hygiene. Ústna voda Lacalut White použitá po čistení zubov redukuje tvorbu plaku a udržuje tak prirodzenú belosť vyčistených zubov. Odstráni zafarbenie a remineralizuje sklovinu. 

 

Ideálna a účinná aj pre nositeľov zubných náhrad. Spevňuje a remineralizuje zubnú sklovinu. Ideálny doplnok k bieliacim zubným pastám. Po každodennej starostlivosti o zuby chráni ich žiarivú belosť. Po vyčistení zubov intenzívne vyplachujte ústnu dutinu asi s 10 ml roztoku po dobu 30 sekúnd. Potom vypľujte a už ústa nevyplachujte. Náhodné prehltnutie je neškodné.

 

Testovali sme tiež: TEST: Lacalut Sensitive - Zubná pasta

Lacalut whitening repair systém

Zdroj: Shutterstock®

Ústna voda Lacalut White si ma získala na prvé použitie. Ústnu hygienu rada zakončím práve týmto typom produktu, avšak nie všetky ústne vody sú mi pochuti. Niektoré sú veľmi agresívne, príliš štipľavé a ostré, že si nimi nedokážem vypláchnuť ústa. 

 

Lacalut White ústna voda je veľmi jemná, ale zároveň účinná. Nie je agresívna a viem si ňou vypláchnuť ústnu dutinu. Okrem toho, že mi vyhovuje jej šetrné zloženie mi vyhovujú aj jej výsledky. Ústna voda je skvelou bodkou pri čistení zubov. Spolu so zubnou pastou Lacalut White & Repair je o moje zúbky postarané. 

 

Mám citlivé zuby, ktoré si vyžadujú jemnejší prístup a s produktmi Lacalut som bola veľmi spokojná. Nielenže skvelo vyčistili moje zúbky, ale pri dlhodobejšom používaní ustúpilo mierne zafarbenie zubov.

 

Odporúčame prečítať tiež: Aký má význam používanie ústnej vody?

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

27.05.2017 00:42

Posledné roky som používala prevažne jednu značku, tento test mi dal chrobáka do hlavy, že by som mala vyskúšať aj niečo nové.

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

27.05.2017 06:22

Tak to určite vyskúšam,nech je zmena.

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

27.05.2017 15:57

Produkty LACALUT sú super, odporúčam!

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

27.05.2017 21:27

Produkty Lacalut používam,tiež som s nimi spokojná...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 13:15

je veľa značiek na starostlivosť o zúbky treba si nájsť tú vhodnú a používať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE