TEST: Parfumovaná voda Volare Forever

Parfumová voda Volare Forever, pripomínajúca kyticu ruží a fialiek, vás zahalí do svojho nežného objatia. 

 

Namiešanie parfumu je umením, ktoré si vyžaduje nielen dlhoročné skúsenosti, ale aj poriadnu dávku nadania. Ak sa však podarí, zamilujú sa doň milióny žien (a mužov) na celom svete.

 

Kompozícia parfumu sa skladá z tzv. základných prvkov vône, teda vonných akordov a ďalších látok, ktoré ho dotvárajú. A práve komponenty každej kompozície môžeme rozdeliť do troch fáz. Prvou je hlava, druhou srdce a treťou základ parfumu. Hlava obsahuje rýchlo prchavé látky, ktoré zacítime ako prvé, čoskoro však odznejú. Srdce parfumu tvoria stredne prchavé látky, ktoré sa naplno rozvinú až po niekoľkých minútach a základ parfumu tvoria pomaly prchavé látky, ktorých účinok je cítiť mnoho hodín. Všetky spolu musia tvoriť harmóniu a navzájom sa dopĺňať.

 

 

Testovali sme tiež: Oriflame - tónovaný hydratačný krém Giordani Gold

TEST:  Parfumovaná voda  Volare Forever

Zdroj: Shutterstock®

Parfum od značky Oriflame som mala už veľmi dávno, preto som sa testovaniu novinky potešila. Parfumovaná voda  Volare Forever je jemná, veľmi ženská vôňa, je plná sviežich tónov bielych ruží rozžiarených rafinovaným lahodným akordom mandlí v cukre. Zanechá v nás radostný dojem.

 

 
TEST:  Parfumovaná voda  Volare Forever

Zdroj: Shutterstock®

Čo na parfum hovorím ja?

 

Voňavá novinka od Oriflame ma zaujala svojím sviežim vzhľadom a prepracovaným flakónom. Ide o krásne číre sklo – v tvare ruže so sivým uzáverom. Flakón je skladný, nemá ostré hrany a uzáver drží pevne,  myslím si, že nebude problém ho nosiť so sebou aj v kabelke. Podľa mňa určite budete so mnou súhlasiť, keď poviem, že originalita tejto parfumovej vody je na mieste!

 

 
TEST:  Parfumovaná voda  Volare Forever

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa týka samotnej vône, tá ma, ako sa hovorí, dostala. Spočiatku svieža kvetinová vôňa v sebe nesie ovocný sladkastý podtón. Ideálna na každodenné použitie - či do práce, školy alebo len tak na stretnutie s kamarátkami, či rande. 

 

Výdrž tejto parfumovanej vody je treba počas dňa zopárkrát obnoviť, tak ako je to bežné pri väčšine týchto vôd. Za mňa určite odporúčam. Nenahradila moju najobľúbenejšiu vôňu, avšak našla si v mojej zbierke svoje miesto. smiley

 

 

Testovali sme tiež: ORIFLAME - The ONE Hypnotic Depth Maskara

TEST:  Parfumovaná voda  Volare Forever

Zdroj: Shutterstock®

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už novú vôňu od Oriflame?  

2 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

28.07.2016 07:50

Túto voňavku mám v ružovovm a som spokojná :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.08.2016 21:42

...rada by som

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE