TEST: Toaletná voda Oriflame – Lucia Starlight

Viete, ako spoznáte, že ste si vybrali dobrý parfém? Jednoducho. Otočia sa za vami. Tí menej hanbliví sa na neho aj opýtajú.

 

Musíme si však uvedomiť i to, že jedna a tá istá vôňa bude na každej z nás cítiť trochu inak. Je to zapríčinené pH faktorom našej pokožky.

 

V každom prípade by sme si však mali vyberať vône, s ktorými sa stotožňujeme a v ktorých sa cítime dobre. Ťažké vône si nechajme iba na večer a dôležité udalosti. Na denné nosenie voľme vôňu, ktorá je jemnejšia a svieža.

 

Jednu takú si práve dnes predstavíme. Bude ňou nová toaletná voda od Oriflamu so zaujímavým názvom, Lucia Starlight. 

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame – Sprchovací krém Diamonds&Pearls

lucia

Zdroj: Shutterstock®

Čo o vôni hovorí výrobca?

 

,,Kľúčovou ingredienciou tejto podmanivej, príjemnej vône je jemný, nežný kvet boráku, nazývaný tiež "Kráska noci". Prchavá vôňa žiarivých kvetov, priťahujúcich nočné motýle, kvitne len jednu noc a dokonale zachytáva jej kúzlo. 50  ml"

 

Čo na vôňu hovorím ja?

 

I keď patrí táto vôňa do kvetinových vôní so sladkým akcentom, jej kombinácia mi ulahodila. Ale najskôr k samotnému prevedeniu flakónu. Vôňa bola balená do peknej tmavomodrej krabičky a dizajn flakónu taktiež nesklamal. Ide o tmavomodrý oválny 50 ml flakón, ktorý má priehľadný vrchnák. Na zadnej strane je vyrezaný symbol hviezdice a samotná vôňa má modrasté zafarbenie, čo je nezvyčajné a zaujímavé zároveň.

 

 

Odporúčame prečítať: Giordani Gold - Secret Concealer

oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Samotná vôňa sa radí do kategórie kvetinových sladkých vôní. Ide o príjemnú, sladkú nevtieravú vôňu s tajomným nádychom. Je mi ťažké vôňu opísať podľa ingrediencií, ktoré sa v nej nachádzajú, pretože v nej necítim žiadnu výraznú zložku, ktorá by mi o sebe niečo napovedala. Napriek tomu ide o toaletnú vodu, ktorú si obľúbi mnoho z nás.

 

Počas teplých letných dní by som vôňu nechala doma na poličke a radšej by som vyvenčila nejakú sviežu vôňu, aby mi jej sladkosť nestúpla do hlavy. Je však ideálna do prvých jarných dní, tak i do jarných a letných nocí, ktoré bývajú zahalené rúškom tajomstva.

 

 

Odporúčame prečítať: Giordani Gold - Calligraphy Eye Liner

starlight

Zdroj: Shutterstock®

Záverečné hodnotenie: Myslím si, že s toaletnou vodou od Oriflame – Lucia Starlight, pomyselný krok vedľa neurobíte. Je určená pre tie z nás, ktoré si chcú svoj život trochu osladiť a predovšetkým i užiť. :-)

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame - Rúž Giordani Gold Iconic

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Vyskúšali ste už toaletnú vodu Lucia Starlight od Oriflamu?

8 komentárov
Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

25.03.2015 14:02

Kedysi dávno som používala vôňu Lucia a mala som ju rada. Potom na dlho zmizla z ponuky a teraz sa objavila Lucia Starlight. Nie je zlá, vo flakóne pekne vonia, ale s mojou pokožkou s nej vznikne niečo, čo nemusím. Źiaľ. =)

Vaše meno:

Beata Molnárová

Beata Molnárová

25.03.2015 15:09

Mala som z kozmetiky oriflame pred rokmi tú "bielu" Luciu.Krásne voňala,dlho vydržala aj na tele.Táto bude iste tiež kvalitná.

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:14

ja veľmi nepoužívam parfémy z oriflame alebo avon ale mám pocit že na také denné nosenie sú celkom fajn no na večerné by som siahla po niečom intenzívnejšom, trvácnejšom čo v prípade týchto značiek postrádam...

Vaše meno:

Jarmila Janišová

Jarmila Janišová

27.03.2015 00:58

veľmi prekrásna voňa,vydrží veľmi dlho ,vrele odporúčam

Vaše meno:

Lenka Tichá

Lenka Tichá

31.03.2015 10:33

Lákavá vůně, díky za recenzi, pravděpodobně vyzkouším....

Vaše meno:

Jana Kudlová st.

Jana Kudlová st.

14.05.2015 13:38

Nevyskúšala, ale pôsobí príjemne. Veľmi vábivo vyzerá, takže už len odtestovať

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 09:12

ani som nevedela že oriflame má takúto vôňu ale ako vzorku by som rada privoňala :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:58

Voňala som ju len ako parfumovanú stranu v katalógu a celkom sa mi páčila....možno keď pomíňam tie čo mám, kúpim práve túto.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE