TEST: YANKEE CANDLE novinky Aloe Water a Moroccan Argan Oil

 

Sortiment YANKEE CANDLE sa znova rozrástol o niekoľko noviniek, a ja Vám dnes predstavím dve z nich - ALOE WATER A MOROCCAN ARGAN OIL. Keďže sme tu na našom webe už tieto sklenené sviečky recenzovali, budem sa opakovať, keď napíšem, že ich dizajn je nezameniteľný a stále dokáže svojim vzhľadom upútať návštevy u nás doma - POZOR, vzhľad však nie je všetko, čo púta pozornosť :))

 

 

Najpodstatnejšie a za úlohu majú najmä zaujať svojimi vôňami, a ten dokonalý dizajn je už len takým bonusom navyše :)

aloe-water

Zdroj: Shutterstock®

Rovno by som už začala samotnými vôňami, a prvou z nich ALOE WATER, ktorej oficiálny popis znie: "Čistá, osviežujúca voda spojená s lahodnou aloe, ktoré spolu vytvárajú úžasne uvolňujúci vonný zážitok."

Aloe, ako vidíte na fotografii, mám doma, avšak nemá žiadnu vôňu ani po rozpolení "jednej nožičky" alebo ako to nazvať :) Preto som bola veľmi zvedavá, akú bude mať sviečka vôňu, a musím uznať, že sa teda skutočne vydarila!

yankee-aloe-water

Zdroj: Shutterstock®

Vonia nádherne sladučko - mne tá vôňa pripomína akúsi žuvačku... Jej vôňa ma presvedčila o okamžitom nafotení fotografií, aby som ju mohla čo najskôr zapáliť a plnohodnotne si ju užívať!

Na pravej strane etikety si môžete všimnúť nápis FRESH, čo znamená, že je z rady sviežich vôní, rovnako ako aj varianta MOROCCAN ARGAN OIL.

yankee-candle-novinky

Zdroj: Shutterstock®

Druhou vôňou z mnohých je MOROCCAN ARGAN OIL je o poznanie intenzívnejšia vôňa s nasledovným popisom: "S náznakmi bieleho santalu, exotická vôňa vzácneho argánového oleja vytvára jedinečne vábivú atmosféru."

Exotiku z nej skutočne cítiť už na prvý "očuch". Nie som až taká expertka na vône, no dovolím si tvrdiť, že prvotne zaujme vôňa bieleho santalu a hneď za ním nasleduje kvapka argánového oleja.

moroccan-argan-oil

Zdroj: Shutterstock®

Ako som už skôr poznamenala, vonia o čosi intenzívnejšie ako ALOE WATER, avšak iste to nie je žiaden bolehlav! Vôňa je rovnako príjemná, a osobne som veľmi rada, že mi pribudla do zbierky práve táto, pretože väčšina v mojej zbierke je taká nevšedná klasika - takejto exotike sa žiadna nevyrovná... :)

yankee-moroccan-argan-oil

Zdroj: Shutterstock®

Len pripomeniem, že výdrž horenia týchto malých 104g sviečok v skle je od 25 až do 40 hodín, čo určite nie je málo, a ak si nechcete kupovať rovno tú najväčšiu variantu, táto je podľa mňa tým najvhodnejším adeptom :) Prípadne ak rady skúšate často rôzne vône, siahnuť môžete po vosku, čajových sviečkach či samplers sviečkach.

yankee-candle-company

Zdroj: Shutterstock®

Na záver by som už len stručne rada upriamila pozornosť na akciu sviečka mesiaca, ktorú si pre nás od začiatku tohto roka YC pripravili. Pointa spočíva v tom, že si budete môcť vybranú vôňu/vône kúpiť o 25% lacnejšie ako bežne. Tento mesiac sú to až štyri vône - GARDEN SWEET PEA, CHAMPACA BLOSSOM, SWEET STRAWBERRY a WEDDING DAY. Objednať si ich môžete TU.

yankee-sviecky

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

14.02.2015 21:27

sviečky a dnešný Valentín - super kombinácia :-)

Vaše meno:

Lucia Važanová

Lucia Važanová

18.02.2015 18:37

YANKEE CANDLE sú skrátka TOP.. obidve tieto novinky sú skvelé, zatiaľ som k nim iba privoňala v obchode ale plánujem ich kúpiť nielen sebe ale aj rodine aby som k nim mohla privoniavať stále :)

Vaše meno:

Hana Selická

Hana Selická

20.02.2015 14:11

všetky sviečky tejto značky sú skvelé, určite aj tieto dve :)

Vaše meno:

Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

21.02.2015 12:17

Yankee sviečky sú preoste NAJ! Kto raz vyskúša iné chcieť nebude :) tak ako ja

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

17.05.2015 17:45

brala by som každu strašne lákavé

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

18.05.2015 19:45

wow musia byť super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:28

viac ma zaujalo arganový olej

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE