TEST: YANKEE CANDLE Cappuccino Truffle

Drahé moje :) To, že si udržujem vrelú lásku k YANKEE CANDLE už musíte všetky vedieť :)) Naposledy som si zadovážila vôňu BEACH FLOWERS, ktorá je ako stvorená na toto jarné, i nadchádzajúce letné obdobie. 

 

Na testovanie mi však prišla novinka CAPPUCCINO TRUFFLE, a ja som sa znova presvedčila o tom, že táto značka je jednoducho tá NAJ! Vonia rovnako neodolateľne ako Vaša obľúbená káva - snúbi sa v nej kombinácia praženej kávy s nádherne zamatovou čokoládou.

 

Ako vždy, snažila som sa sviečku čo najskôr pofotiť ešte pred zapálením, no potom som už držala zapalovač v ruke a čakala čo po zapálení nastane... A môžete mi veriť, že o "zážitok" mám vďaka tejto novinke postarané. Veď kto by nemal rád vôňu kávy, ktorú ešte dopĺňa štipka čokolády?

cappuccino-truffle

Zdroj: Shutterstock®

Balenie tejto malej sviečky sa nevymyká štandardu jej sestier... Opis ste tu už mali možnosť niekoľkokrát čítať, tak si myslím, že je zbytočné opakovať sa. Sviečka, pokiaľ ju zapálite po prvýkrát potrebuje o čosi viacej času, kým sa pekne roztopí po celom obvode, avšak na druhýkrát je tento čas o niečo kratší, preto ak aj raz napr. potrebujete z domu odísť krátko na to, ako ste ju zapálili, druhým použitím sa to pekne "vykryje" a nevytvorí sa v nej tunel - ale najlepšie je dať si záležať, aby sa pekne roztápala až po okraje.

yankee

Zdroj: Shutterstock®

yankee-novinka

Zdroj: Shutterstock®

Napriek tomu, že sviečka nielen úžasne vonia, no vyzerá k nakusnutiu, tentokrát budem mať jednu pripomienku. Irituje ma zle nalepená nálepka - samozrejme je to len chybička krásy, a raz za čas nemôže byť všetko dokonalé, no mne to tam vadí, nemôžem si pomôcť :D To sa však stalo prvýkrát v mojej zbierke, takže to majú odpustené :)

yankee-sviecka

Zdroj: Shutterstock®

cappuccino-truffle

Zdroj: Shutterstock®

Keby som vyhrala v lotérii veľa veľa peniažkov, sviečky by boli tými, za ktoré by som tie peniažky utratila - to by neboli žiadne preberačky, brala by som ich rad za radom :D 
A podľa reakcií, ktoré čítam na ich funpage je vraj skvelou vôňou aj TARTE TATIN, čo je v podstate vôňa práve upečeného koláčika zo sladkých jabĺk, korenia a vanilky. To musí byť paráda však?

yankee-candle-company

Zdroj: Shutterstock®

Ja týmto sviečkam nemám absolútne čo vytknúť, pretože som doposiaľ s každou z nich bola a som nadmieru spokojná, a za každým nadšená :)) Možno už len na záver Vám môžem odporučiť tohtoročné vône mesiaca s 25% zľavou, ktorými aktuálne sú - ORANGE SPLASH a SICILIAN LEMON. Celú ponuku si môžete pozrieť na www.yankeesviecky.sk.

 

Budem rada, ak mi zanecháte komentár s názvom Vašej najobľúbenejšej vône YANKEE CANDLE. :)

sviecka

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:38

krásna to je presne vôňa môjho štýlu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE