TEST: Yankee Candle – Soft Blanket

Nepoznám ženu, ktorá vo svojej domácnosti nepoužíva vonné sviečky alebo aróma oleje. Keďže každá sme iná, každej vonia niečo iné. Na našom trhu bol doteraz(môj osobný názor) veľmi slabý výber vonných sviečok a väčšinou sa v každom obchode vône opakovali. Ale konečne aj na nás sa usmialo šťastie a na náš trh sa dostala značka Yankee Candle. Túto značku ste mohli zahliadnuť na zahraničných blogoch alebo pri nákupoch v zahraničí. Vône, ktoré ponúka Yankee Candle sú nezameniteľné a neporovnateľné so sviečkami v obchodných reťazcoch. Moja osobná skúsenosť s lacnejšími sviečkami je, že na začiatku síce voňajú (často veľmi chabou intenzitou) no po nejakej dobe horenia neviete, že vôbec nejaká sviečka doma horí...môžem vám sľúbiť, že s Yankee Candle sa vám to nestane.

Yankee Candle – Soft blanket

Zdroj: Shutterstock®

Zaujímavosťou je, že táto spoločnosť je v súčasnosti najpreslávenejší výrobca aromatických sviečok a vôni do interiérov. Pôsobia na trhu už od roku 1969 a bola založená v štáte Massachutsetts pánom Michaelom Kittredge. Sviečky sú autentické, dlhotrvajúce a reálne (ak si zakúpite vôňu pečených medovníkov od starkej, máte fakt pocit ako keby zrazu pri vás niekto piekol medovníčky - overené wink . Sú vyrábané z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Výber je neskutočný od exotického ovocia, kvetov cez atmosféru jedinečných situácií až po špecifické vône slávností a sviatkov. Odporúčam nenechajte si ujsť každoročnú vianočnú edíciu je fenomenálna!

 

Testovali sme aj: Yankee Candle – Lemon Lavender

Yankee Candle – Soft blanket

Zdroj: Shutterstock®

Na testovanie sa mi dostala do rúk jedna z mojich najobľúbenejších a to SOFT BLANKET. Je z rady FRESH čiže sviežich. Táto vôňa má vo vás evokovať čerstvo vyprané posteľné prádlo. Na 100% to reálne tak je. Čiže ak ste maniaci na túto vôňu, nemusíte hneď plniť práčku, stačí si kúpiť tento zázrak. Obsahuje vôňu čistých citrusov, luxusnej vanilky a hrejivej ambry. Je vhodná pre každý domov...nádherná, nevtieravá, nežná a krémová...žiadny bolehlavsmiley . V rámci výdrže táto sviečka vydrží oveľa viac ako tie z bežných obchodných reťazcov. Len čo otvoríte sviečku, vôňa sa vám dostane do nosa aj bez toho aby ste sa k nej priblížili a privoňali. Je taká intenzívna, že po zapálení sa prejaví takmer okamžite a nemusíte ju nechať horieť pol dňa aby vám vôňa vydržala...po chvíli horenia ju môžete zhasnúť a vôňa ešte dlho, dlho pretrváva vo vašom byte/dome wink

 

Testovali sme aj: YANKEE CANDLE - BABY POWDER

Yankee Candle – Soft blanket

Zdroj: Shutterstock®

Yankee Candle vám môžem odporučiť už na základe toho, že táto sviečka nie je moja prvá z tejto značky. Sviečky inej značky ako tejto už nepoužívam . Ak si porovnáte pomer kvalita a cena tak jednoznačne si vyberiete Yankee Candle.

Yankee Candle

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

27.05.2015 14:58

len som si článok prečítala a už si viem predstaviť ako krásne rozvonia celý byt, táto vôňa by mi určite sedela

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:35

tieto sviečky sú čarokrásne :)

Vaše meno:

Karolína

Karolína

16.10.2015 07:56

Už som po tejto značke pokukovala...blížia sa vianočné sviatky, tak si jednu určite zadovážim na prevoňanie bytu :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE