TEST: Yankee Candle - Sparkling Cinnamon

Jeseň a zima sú pre mňa obdobia v roku, kedy viac času trávim v pohodlí domova, v teplúčku, zakuklená do hrejivej deky, s obľúbeným horúcim nápojom v dlaniach. Dokázala by som si hodiny zohrievať studené dlane o horúcu šálku a vychutnávať si pôžitok, ktorý mi takáto chvíľka relaxu prináša. S radosťou si k takejto idylke zapálim aj jednu či zopár sviec.

 

 

Rada si doprajem romantiku uprostred pracovného týždňa, kedy potrebujem večer jednoducho ,,vypnúť". Vtedy mi postačia obyčajné čajové sviečky, ktorých si zapálim aj zo päť. Inokedy mám chuť prevoňať náš príbytok a dopriať tak sebe aj svojim blízkym zmyselnú vonnú esenciu. V takýchto momentoch siahnem po značke Yankee Candle, rozpustných voskoch alebo aj malých vonných sviecach, ktorú som si veľmi obľúbila.

 

Testovali sme tiež:  YANKEE CANDLE Lavender Vanilla CAR JAR vôňa do auta

yankee candle - sparklin cinnamon

Zdroj: Shutterstock®

SPARKLING CINNAMON

 

Hrejivá vôňa, ktorá prevonia váš domov. Spojenie vône sýtej škorice s nádychom klinčekov a vanilky...

yankee candle - sparkling cinnamon

Zdroj: Shutterstock®

Balenie malej sviečky a aj ostatných sviec Yankee Candle je nám už všetkým dobre známe. Ide o starú-dobrú klasiku - sklená nádobka s uzáverom, ktorú po vypálení a vyčistení rada používam ako dózičku do kuchyne. Napríklad, aj také klinčeky či mletú škoricu by som si v nich vedela uskladniť. :)  

 

Testovali sme tiež: Yankee Candle – Soft Blanket

yankee candle - sparkling cinnamon

Zdroj: Shutterstock®

Vosk sviečky, Sparkling Cinnamon, je veľmi peknej červenej farby. Je to skôr tlmená červeň s nádychom do bordova a pripomína mi jahodovú dreň.

yankee candle - sparkling cinnamon

Zdroj: Shutterstock®

Sparkling Cinnamon, vonná sviečka Yankee Candle, je priam ideálna pre tieto ročné obdobia, ktoré naozaj trávime viac doma ako vonku. Dni sú dni kratšie a vonku už nie je toľko práce, preto si môžeme bez výčitiek dopriať zaslúžený oddych.

 

Testovali sme tiež:  Yankee Candle – Lemon Lavender

yankee candle - sparkling cinnamon

Zdroj: Shutterstock®

Sviečka má v sebe príjemne zladenú zmes korenín. Veľmi mi pripomína varené vínko či vianočný punč. Naozaj som si dokázala predstaviť, že namiesto šálky s čajom a škoricovým medom držím v dlaniach varené vínko. Keď som zavrela oči, v momente som sa preniesla niekde na mrazivé námestie, kde sa zohrievam vianočným punčom či vínom. V sviečkach Yankee Candle som našla skutočné zaľúbenie. Sú totiž veľmi identické a navodia neskutočnú atmosféru.

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

09.10.2015 09:04

toto sú vône ktoré milujem...škorica, vanilka ...

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

09.10.2015 13:29

tieto sviečky sú úplne neskutočné :)

Vaše meno:

Lenka Kantorova

Lenka Kantorova

18.10.2015 14:31

Urcite vyskúšam :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.01.2016 10:17

nemám rada vôňu škorice.... táto vôňa by u mňa nevyhrala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE