TEST: ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

Čistenie pleti je alfa omega ak chcete mať dokonalú pleť a preto to nezanedbávajte. Je dôležité si pleť dôkladne (večer ale aj ráno) vyčistiť, aby ste ju zbavili nečistôt a kožného mazu. Ak tento krok vynecháte, rozlúčte sa s dokonalou pleťou. No dnes tu mám pre vás jedného záchrancu a to čistiaci penový gél na tvár od značky Artistry.

Oficiálna stránka nám o produkte hovorí: Nová kolekcia ARTISTRY HYDRA-V inšpirovaná výskumom, ktorý získal Nobelovu cenu, zabezpečuje pleti novú úroveň hydratácie. ARTISTRY HYDRA-V Systém starostlivosti o pleť je založený na kombinácii vzácnych a čistých prírodných zložiek a na pokrokovom vedeckom výskume. Vašej pleti prinášajú osvieženie, obnovenie a revitalizáciu. Pleť zostáva jemná, hebká a vláčna nad všetky očakávania. Pre každý typ pleti, pre všetky vekové kategórie.

ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je v tvare tuby, ktoré je praktické a často používané u čistiacich gélov. Vďaka tomuto tvaru, produkt dokážeme úplne spotrebovať. Obsah je 125ml a vydrží vám dlhšie obdobie. Gél som testovala dva týždne, aby som sa úplne presvedčila o účinkoch. Tak pozrime sa na to ako gél obstál...wink

 

Testovali sme aj: ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Čistiaca pena na pleť

ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

Zdroj: Shutterstock®

Gél po nanesení rukami jemne pení. Vyskúšala som ho naniesť aj čistiacou kefkou, vtedy je pena o niečo bohatejšia. Čistí jemne a šetrne k vašej pleti. Všetok make up a nečistotu z pleti dôkladne odstráni. Ja čistím pleť gélom na dva krát a nakoniec ešte prejdem pleť micelárnou vodou (ako taký malý test aby som sa uistila či je všetko preč). V tomto bode gél obstál na výbornú...vatový tampónik ostal čistý.wink

 

Testovali sme aj: ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Spevňujúci a vyhladzujúci podkladový make-up

ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

Zdroj: Shutterstock®

Ďalším krokom môjho testovania bola citlivosť očí. Ak sa náhodou dostane gél do očí, tak neštípe ani nedráždi (v prípade ak nosíte kontaktné šošovky, tak neviem presne povedať ako sa správa). Po umytí mi ostala pleť na dotyk jemná a vláčna....žiadny lepkavý pocit. Parfumácia gélu je príjemná a nevtieravá.

ARTISTRY HYDRA-V™ - Osviežujúci penový čistiaci gél

Zdroj: Shutterstock®

Tento gél je u mňa momentálne číslo 1 v čistení pleti a nedám na neho dopustiť. Rukami mi už prešlo veľké množstvo čistiacich gélov rôznych značiek, ale tento patrí medzi moje najobľúbenejšie.wink Tento produkt vrelo odporúčam. 

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

12.11.2015 20:23

vyskúšam ho :)podľa recenzie vyzerá fakt skvelo

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.12.2015 15:43

wauu ten by som teda rada vyskúšala :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE