TEST: AVON ANEW kompaktný omladzujúci krém

 

Možno ste už v katalógu túto novinku zhliadli, a aj Vás zaujala, no zatiaľ ste sa nerozhodli, či stojí za objednanie? Ja som ho, respektíve mama, pre Vás otestovala, takže Vám snáď pomôžem pri rozhodovaní či si ho objednať alebo nie...

 

Keďže rad ANEW patrí medzi tie najdrahšie od Avon-u, patrí taktiež k tým najkvalitnejším. Aspoň moja mama už z tohto radu mala niekoľko produktov, a stále skúša ďalšie a ďalšie a hľadá si tie najvhodnejšie pre svoju pleť.

anew-avon-na-vrasky

Zdroj: Shutterstock®

"Luxusné a hodvábne jemné zloženie je obohatené o komplex Tri-Elastinex, ktorý okamžite minimalizuje prejavy vrások a vyhladzuje pleť. Vďaka praktickému kompaktnému baleniu môžete krém aplikovať kedykoľvek a kdekoľvek. Účinky: Okamžite po aplikácii dodáva pocit a vzhľad vypnutej pleti. Pri pravidelnom používaní napomáha obnove pleti. Krém je bezfarebný a vhodný na všetky typy pleti.", tak znie v krátkosti popis novinky.

avon-reversalist

Zdroj: Shutterstock®

Balenia všetkých produktov ANEW sú dokonalé a pôsobiace luxusným dojmom, no pri tejto horúcej novinke si dali záležať ešte viac, veď uznajte samy! Dokonalé hranaté bordovo-strieborné balenie doplnené po celom viečku zrkadielkom, vďaka ktorému sa budete môcť upraviť kedykoľvek a kdekoľvek si len zmyslíte. K samotnému krému sa dostanete posunutím viečka. Ubezpečujem Vás, že patent drží tak ako má, a aj počas denného mesačného používania nijako nepoľavil!

avon-anew-reversalist

Zdroj: Shutterstock®

Prekvapilo ma, že krém je bezfarebný, pretože na prvý dojem, pokým som ho neodskúšala na mňa pôsobil ako make-up - jednoducho som si myslela, že bude trošku farbiť. Čo sa mi ale hneď zapáčilo, bola samotná konzistencia. Na dotyk mi pripomínala bázu pod make-up, avšak po rozotrení to bola paráda. Krém je úžasne jemný, a čo je na ňom dokonalé, je to, že ho môžete použiť, či už pod make-up ale kľudne aj počas dňa už na make-up.

anew-reversalist-krem

Zdroj: Shutterstock®

Rad Reversalist je určený pre ženy od 35 rokov, takže preto som ho netestovala na vlastnej koži. No mamina už má po 50-tke, teda o nejakých viditeľných účinkoch sa hovoriť nedá. Povedala by som, že je určený na jemné vrásky, ktoré by mohol dokázať vyhladiť, no pri výraznejších sa dá hovoriť iba o minimálnom efekte. Ak ale máte okolo tej 35-ky za vyskúšanie stojí, a mohol by na Vás preukazovať lepšie výsledky ako v našom testovaní.

avon-anew-krem-na-vrasky

Zdroj: Shutterstock®

Vzhľadom na to, že má iba 9ml, míňa sa v celku pomaly aj pri pravidelnom používaní, pretože vďaka jemnej štruktúre ho stačí použiť máličko. Je bez vône, alebo aspoň žiadnu z neho necítim. Cenovo sa pohybuje okolo 17€, ak ale vystihnete dobrú akciu, schmatnete si ho aj za menej :)

avon-kompaktny-krem

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

29.06.2014 18:23

Ako luxusne vyzerá :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE