TEST: Bioderma - Sensibio H2O

Dnešný post bude zameraný snáď na najznámejšiu micelárnu vodu a vôbec prvú micelárku, ktorá uzrela svetlo sveta! 


S micelárkou mám bohaté skúsenosti a som jej s menšími prestávkami verná cca 4 roky, je to pre mňa asi TOP produkt, ktorý vo svojom sortimente Bioderma ponúka.

 

Mám ju doma vo viacerých variantoch, obľubujem veľké balenie a zbožňujem menšie balenie kvôli jeho praktickému využitiu - nezaberie veľa miesta a svoju obľúbenú micelárku si môžem zbaliť hocikde so sebou.

sensibio h2o

Zdroj: Shutterstock®

Sensibio H2O - micelárna pleťová voda na každodenné čistenie a odstraňovanie mejkapu z citlivej pokožky. 

 

• Micelárna pleťová voda Sensibio H2O, špeciálne vyvinutá pre citlivú, normálnu, až suchú pokožku, jemne čistí tvár a oblasť očí. Odstraňuje vodovzdorný mejkap. Súčasťou jej zloženia sú micely, ktoré účinne odstraňujú nečistoty a súčasne udržiavajú rovnováhu pokožky (neobsahuje mydlá, fyziologické pH).
• Upokojujúce aktívne zložky znižujú začervenanie, zabraňujú podráždeniu, ktoré často vzniká v dôsledku čistenia pokožky.
• Voda Sensibio H2O je vynikajúco tolerovaná nielen pokožkou, ale aj očami (testované pod dohľadom očných lekárov).

sensibio h2o

Zdroj: Shutterstock®

Micelárna voda sa ukrýva v priehľadnej flaši, ktorej vrchnáčik ako aj niektoré popisy sú typické pre citlivú pleť a teda - jemná červená respektíve ružová ako ju niekto s obľubou volá. Použitie je jednoduché postačí ju trošku natočiť nadol a naniesť si dostatočné množstvo micelárky, ktoré zvlhčí vatový tampónik a ty sa môžeš rýchlo a ľahko odlíčiť alebo zbaviť pleť nečistôt. Micelárka sa pred nejakým časom predávala aj vo výhodnom balení 1+1, kedy druhé balenie malo praktický davkovač na princípe pumpičky, toto balenie sa mi viac pozdávalo a neurazila by som sa keby nahradilo toto klasické balenie:)

sensibio h2o

Zdroj: Shutterstock®

Sensibio H2O je snáď najznámejší produkt, moje začiatky používania tejto kozmetiky sa spájajú práve s ňou. Micelárna voda je vhodná pre citlivú a suchú pokožku. Skvele očistí pleť a zbaví ju nečistôt, je vhodná aj na odličovanie make upu vrátanie očných partií. Pri odstraňovaní vodeodolného make upu je tiež veľmi účinná, čomu som rada. Vždy som mala problém zbaviť sa hlavne vodeodolnej špirály a ešte aj na ďalšie rána som sa budila s čiernymi monoklami :) Sensibio H2O som si veľmi obľúbila nielen pri odličovaní, ale aj líčení, mám namysli mokré líčenie, kedy si do hrdla prietoku priložím vatovú tyčinku, trošku ju namočím, aplikujem na ňu tiene a môžem maľovať. Líčenie je krásne sýtejšie, nerozpije sa ako pri použití obyčajnej pitnej vody. 

sensibio h2o

Zdroj: Shutterstock®

13 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

12.06.2015 17:02

úžasná micelárna pleťová voda , mala som možnosť ju vyskúšať a musím povedať že je absolútne najlepšie so všetkých doteraz skúšaných micelárnych vôd

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

24.06.2015 19:20

tak toto je úplná bonba medzi micerálkami.už ani neviem koľko balení som minula, no bolo ich neúrekom. mám ju veľmi rada a to nielen túto!

Vaše meno:

Miloslava Ištvánová

Miloslava Ištvánová

24.06.2015 19:36

Táto micerálna voda mi prišla ako vzorka. Nemám čo dodať. Je naozaj výborná. Doteraz som nemohla nájsť niečo na odlíčenie, z čoho by ma neštípali oči. Kupónik, ktorý bol pri tejto vzorke som ešte v ten mesiac využila. Doporučujem každej žene

Vaše meno:

Božena Bojkovská

Božena Bojkovská

24.06.2015 19:45

Túto vodu som dostala ako darček k narodeninám a veľmi si ju vychvaľujem.

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

25.06.2015 15:36

najlepšia micelárna voda.... je naozaj výborna na odlíčenie očí, vôbec neštípe som s ňou veľmi spokojná :-)

Vaše meno:

Lenka Tichá

Lenka Tichá

29.06.2015 08:30

nejlepší micerálka, perfektně pleť vyčistí a navíc bez minimálního podráždění, včetně očí

Vaše meno:

Jana Hlubeňová

Jana Hlubeňová

01.07.2015 20:11

Skvela, najlepsia, neviem si ju vynachvalit :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:04

mám ju doma som s ňou spokojná kto ešte nevyskúšal môže ľutovať :)

Vaše meno:

Jana Križanová

Jana Križanová

04.09.2015 09:38

veľmi dobrá micelárna voda, len si myslím, že pre ľudí s akné je menej vhodná

Vaše meno:

Ľubica Križanová

Ľubica Križanová

07.12.2015 11:48

dobre odličuje, je bez parfumu, takže nedráždi pokožku žiadnou prenikavou vôňou a aj fľaška pekne vyzerá :-)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

07.12.2015 14:28

Micelárna voda je užasná, no škoda že neodličuje vodeodolný make - up (riasenku). To je také jediné mínus tejto "micelárky"

Vaše meno:

iv

iv

15.12.2015 14:55

užasne ine už ani nepoužívam

Vaše meno:

Lenka Lapuníková

Lenka Lapuníková

06.03.2016 10:48

Kúpila som si ju v balení 1+1 zdarma. Liter tejto micelárnej vody mi pri každodennom, rannom aj večernom, používaní vydržal bez mála jeden rok. Potom som skúsila micelárnu vodu Hydarbio H2O a musím povedať, že neviem sa rozhodnúť, ktorá z nich je lepšia a tak mám doma obe.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE