TEST: BODHI - KRÉM NA RUKY RYŽOVÉ MLIEKO

V práve prebiehajúcom zimnom období je priam nutnosťou venovať svojim rukám potrebnú pozornosť.

 

V období od neskoršej sychravej jesene až po príchod jari, sú naše ruky vystavené vo vonkajšom prostredí sťaženým podmienkam.

 

Práve preto je potrebné rukám venovať starostlivosť a dopriať im potrebnú výživu. Je to najmä z toho dôvodu, že počasie je menej priaznivé a zväčša chladné. Naša pokožka rúk je veľmi citlivá na studené počasie. Mnoho z nás v tomto období trpí na suchú a popraskanú pokožku medzi článkami prstov či na pokožke celých rúk. Vaše ruky vám takýmto spôsobom ,,vysielajú" signál, že niečo nie je v poriadku a potrebujú vašu pomoc. Našťastie, je tu krém na ruky od značky BODHI - ryžové mlieko, ktorý účinne zjemňuje a vyhladzuje pokožku vašich dlaní, zaisťuje jej dlhodobú ochranu a hydratáciu.

 

Odporúčame prečítať: Dokonalý cvičebný plán na celý týždeň – zjednodušte si chudnutie

bodhi - krém na ruky - ryžové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Väčšine ťažkostí so suchými rukami môžete predísť pravidelným krémovaním. Platí to aj pre zdravé ruky, ktoré v zime vystavujete mrazu a nechránite krémom. Ak vás začnú svrbieť prsty alebo cítite v koži napätie, už dávno ste ich mali mať nakrémované. V zime sú vhodnejšie výživné krémy. 

Rovnako, ako sme už od malička navyknutí si ruky niekoľkokrát denne umývať, mali by sme si tiež zvyknúť po každom umývaní pokožku rúk automaticky ošetriť hydratačným krémom. Mydlá totiž môžu mať na pokožku negatívny vplyv: zvyšujú jej prirodzené pH, odmasťujú ju a vysušujú. Od toho je už len krôčik k vzniku vrások a predčasnému starnutiu pokožky.

 

Testovali sme tiež: Bodhi - šampón a kondicionér - rozmarín a mäta

bodhi - krém na ruky - ryžové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

○ Regeneračný krém na ruky na báze bambuckého a kakaového masla v spojení s makadamiovým, jojobovým a ryžovým olejom tvoria dokonalý základ pre výživu a regeneráciu pokožky rúk. Ryžový olej a extrakt, prenikajú do hĺbky pokožky, ktorú vyživujú a zanechajú jemne zamatovú. Ľahké krémové zloženie sa na pokožke rýchlo vstrebáva a zanechá ju príjemne voňavú. 

 

○ Krémik je vhodný  na všetky typy pleti.

 

Testovali sme tiež: Bodhi - Prírodný masážny olej pomaranč a zázvor

bodhi - krém na ruky - ryžové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Krémy na ruky je v jesennom a zimnom období vhodné používať aj niekoľkokrát za deň, alebo individuálne podľa potreby. Látky obsiahnuté v krémoch vaše ruky vyživia a pokožku vašich rúk zanechajú jemnú, hebkú a bez suchých podráždených miest.

Krémik skutočne zjemní pokožku rúk, zanechá ju jemnú, príjemne voňavú a hladkú na dotyk. Krásne sa rozotiera a už len samotný obal je prekrásny a z kvalitného materiálu. Krém nesmie chýbať v mojej každodennej výbave a všade ho nosím so sebou. 

 

Testovali sme tiež: Bodhi - Telový peeling - Trstinový cukor a arabská káva

bodhi - krém na ruky - ryžové mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Stavte na hydratačné krémy na ruky od BODHI, ktoré sú založené na prírodnej báze a vaše ruky sa vám poďakujú.

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

21.01.2016 06:40

ano,treba sa starat aj o ruky,nan nich je vidiet nas vek

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.01.2016 09:43

wau ryžové mlieko, tento krém by som rada vyskúšala ale pravda ruky si treba mastiť krémom každý deň

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.01.2016 17:01

prírodnú kozmetiku mám veľmi rada a začína mať značnú prevahu nad ostatnými výrobkami u mňa a tento krém bude najnovším prírastkom, skvelé výrobky má značka BODHI :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE