TEST: Dermacol Botocell mask

S pribúdajúcim vekom, stresom, alebo s nesprávnou starostlivosťou o pleť nám pribúdajú na tvári nové vrásky. Či ich vnímame zhovievavo, alebo s nimi vedieme neľútostný boj

S pribúdajúcim vekom, stresom, alebo s nesprávnou starostlivosťou o pleť nám pribúdajú na tvári nové vrásky.

 

Či ich vnímame zhovievavo, alebo s nimi vedieme neľútostný boj, určite máme jedno spoločné - chceme vyzerať zdravo a sviežo. Keď sa k prirodzenému starnutiu pleti pridá únava a nepriaznivé vplyvy okolia, nie je možné bez dostatočnej starostlivosti dosiahnuť krásnu zdravú pleť. Na mojej pleti som si všimla drobné vznikajúce vrásky v okolí očí a na čele. Dostala som možnosť otestovať liftingovú masku od Dermacolu s koncentrovaným protivráskovým komplexom.

 

Odborníci sa zhodujú v názore, že vrásky sa môžu prejaviť aj na mladej pleti, napríklad tak ako štyridsiatnička, ktorá má dobrú genetiku a dodržiava správny životný štýl, môže mať pokožku hladšiu, menej vráskavú, ako napríklad 25 ročná žena, na ktorej môže byť z rôznych dôvodov viditeľné predčasné starnutie. To sa môže prejaviť napríklad vplyvom ľahkovážnosti a nesprávnych návykov ako je nadmerné opaľovanie na slnku alebo v soláriu, alebo v dôsledku mimických zlozvykov, ako je mračenie sa, prehnaná mimika na čele alebo v okolí očí.

 

Čo je vlastne Botocell mask od Dermacolu?
Je to intenzívna liftingová pleťová maska s koncentrovaným protivráskovým komplexom účinných látok, vďaka ktorým viditeľným spôsobom vyhladzuje vrásky a drobné nerovnosti pleti.

 

Dermacol Botocell mask

 

Ako liftingová pleťová maska Botocell pôsobí:
Po aplikovaní liftingovej pleťovej masky sa výsledky dostavia už v priebehu 5-tich minút. Pôsobením masky dôjde k zníženiu frekvencie svalových kontrakcií a k svalovému uvoľneniu a tým k požadovanému vyhladeniu jemných vrások a nerovností pleti.

 Dermacol Botocell mask


 
Dermacol Botocell mask

Čo sľubuje výrobca:

Vyhladzujúci účinok pretrváva až do 4 hodín po aplikácii a to vďaka ľahkej gélovo-krémovej textúry s obsahom ženšeňového extraktu a harmančeka, ktorý podporuje obnovu buniek, zvyšuje pevnosť a taktiež pružnosť pleti. Má zvláčňujúci účinok, vďaka ktorému má pleť lepšiu schopnosť udržiavať vlhkosť. Vaša pleť bude ukľudnená a príjemne osviežená.

 

Postup ako sa maska Botocell aplikuje:
Liftingovú pleťovú masku Botocell jednoducho nanesiete v dostatočnej vrstve na tvár, krk a dekolt, necháte pôsobiť približne 15-20 minút a potom masku zotriete navlhčeným vatovým tampónikom. Pleť môžete následne ošetriť krémom Botocell. Masku aplikujte 1-2x týždenne.

 

 Dermacol Botocell mask

Dermacol Botocell mask
 

Po aplikácii liftingovej masky Dermacoll Botocell bola moja pokožka na tvári pocitovo aj viditeľne pevnejšia, pružnejšia a odolnejšia. Cítila som, že jemné vrásky v okolí očí sa mi vyhladili a tak moja pleť pôsobila sviežejšie, jemnejšie a mladšie. Výhodou je, že keď sa chcete zbaviť viditeľných vrások a drobných nedokonalostí na dobu 4 hodiny, nemusíte absolvovať bolestivé a drahé zákroky, stačí použiť liftingovú masku Botocell, ktorú si môžete kedykoľvek bez problémov zaobstarať, podľa mňa za perfektnú cenu. Jedno balenie obsahuje 2 sáčky pleťovej masky.

 

Zhrnutie na záver:

  • balenie liftingovej pleťovej masky Botocell od Dermacolu sa skladá z 2 kusov,
  • Botocell je intenzívna liftingová starostlivosť s účinkom ako Botox,
  • maska znižuje frekvenciu svalových kontrakcií a tým redukuje nerovnosti a drobné nedokonalosti pleti,
  • viditeľne redukuje jemné linky a vrásky,
  • výsledky sa dostavia už 5 minút po aplikácii masky,
  • dochádza k okamžitému vyhladzujúcemu účinku, ktorý pretrvá až 4 hodiny,
  • podporuje obnovu buniek,
  • zlepšuje schopnosť pleti udržovať vlhkosť.

 

Odporúčaná cena: balenie 2 x 8 g....2,29€ 

 

Dermacol Botocell mask

 

6 komentárov
Lubena

Lubena

06.06.2013 09:18

Super vecička, ktorá sa hodí hlavne pred každou dôležitou spoločenskou udalosťou :)

Vaše meno:

Mirka

Mirka

06.06.2013 09:58

super, a výsledok je krásne viditeľný :) keď budem v drogérii určite sa po nej poobzerám!

Vaše meno:

Danka

Danka

09.06.2013 08:42

Tento nový rad je naozaj super, mamina si ho veľmi pochvaľuje - hlavne make-up

Vaše meno:

Leonnie

Leonnie

16.06.2013 10:19

musim vyskusat

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2014 12:34

vyzerá kvalitne... časom treba vyskúšať.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

30.12.2020 07:43

Super maska, má skutočne úžasný liftingový účinok, len škoda že trvá krátko :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE