TEST: Skin79 - Diamond Prestige BB krém

Na svete snáď neexistuje žena, ktorá by ani raz netúžila po dokonale bezchybnej pleti. Takú má však veru málokto. Preto jej k dokonalosti treba trochu dopomôcť

 

V dnešnej dobe je používanie líčidiel a najmä make-upu samozrejmosťou a preto sa práve make-up teší zástupom spokojných spotrebiteliek na celom svete.

 

Trh ich ponúka neuveriteľné množstvo a druhov je asi toľko, že by sa to nezmestilo na desať strán.

 

 

 

Kozmetické spoločnosti sa pretekajú v nových a nových inováciách, ktoré majú spotrebiteľkám zaručiť dokonalý a stopercentný výsledok.

 

Stále aktuálnou a reklamami ospevovanou novinkou je takzvaný BB Cream, určite ho poznáte. Kozmetický priemysel sa razom zaplavil BB Cream-ami všetkých značiek sveta. Ja som mala možnosť otestovať Diamond Prestige BB Cream od spoločnosti Skin79. No predtým, než sa pustím do samotnej recenzie, vysvetlím, čo je vlastne zač. 

 Skin79 - Diamond Prestige BB krém

 

BB Cream (teda blemish balm= v preklade balzam na nedostatky pleti) nie je iba obyčajný make-up alebo tónovací krém, pretože v sebe skrýva hneď viacero vlastností. Tónuje, prekrýva nedokonalosti, rozjasňuje, zjednocuje, chráni pred slnkom, zmatňuje a hydratuje. Všetko v jednom.

 Skin79 - Diamond Prestige BB krém

 

A teraz môžem prejsť na vyššie spomínanú recenziu s Diamond Prestige BB Cream od Skin 79. Na začiatok sa musím priznať, že nie som veľký fanúšik make-upu, pretože mám bledý odtieň pleti a väčšina i bledých odtieňov sú na moju pleť pritmavé, preto sa im snažím úplne vyhýbať. Testovanie som začínala s pocitom, že budem vyzerať ako po návšteve solária, v ktorom som si opaľovala iba tvár a na zvyšok zabudla.

 Skin79 - Diamond Prestige BB krém

 

Samotná textúra krému nie je ani tekutá, ani hustá. Najlepšie to vystihuje výraz tak akurát. Aj farba tohto krému je príjemnej telovej farby a keď si na pleť na skúšku nanesiete malú bodku, takmer splýva a nevidno ju. Moje prvotné obavy sa rozplynuli v okamihu, keď som si tento BB Cream začala nanášať na pleť. Krém sa začal pekne rozkladať po celej pokožke až sa vytónoval akoby dostratena.

 

Skin79 - Diamond Prestige BB krém 

Priznávam, aj moja pleť sa zaraďuje medzi typy pleti, ktoré nemajú rovnaké farebné rozloženie pigmentov. Bola som preto zvedavá, ako bude moja pleť vyzerať po celistvom nanesení Diamond Prestige BB Cream-u. Čuduj sa svete, krém fungoval priam zázračne a zo zrkadla sa na mňa usmieval jednofarebný prirodzený tón pleti. Takmer, akoby som na nej nemala nič nanesené. 

 

Pridávam malú ukážku:

 

Skin79 - Diamond Prestige BB krém

 

Aj napriek tomu, že to nie je vyslovene make-up, je tento krém schopný prekryť drobné nedostatky pleti, ako je napríklad jemné akné, ktoré nám občas znepríjemňuje život. Veď to poznáte. Po pár minútach krém zoxiduje a krásne sa prispôsobí farbe pleti.

 

Skin79 - Diamond Prestige BB krém 

Aj trvácnosť tohto krému na mojej pleti môžem iba chváliť, pretože krém na pleti nie je ani po hodinách mastný, (ako je tomu pri viacerých krémoch a make-upoch), dokonca pekne pleť hydratuje a ani v chladnejšom počasí nemám pocit suchej pokožky. 

 

Na záver môžem napísať asi toľko, že voči BB Creamom som zmenila postoj a Diamond Prestige BB Cream budem len a len odporúčať :-)

 

Zakúpiť ho môžete priamo v našom e-shope:

 

SKIN79 Diamond Prestige Beblesh Balm

 

Skin79 - Diamond Prestige BB krém
 
 
Skin79 - Diamond Prestige BB krém

 

 

2 komentárov
Michaela Hudáková

Michaela Hudáková

20.09.2013 07:50

waw tak ten rozdiel je úžasný a pleť vyzerá prírodzene:)

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

20.09.2013 13:17

waaaau ! vyzerá byť naozaj super ! :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE