TEST: Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Dnes si otestujeme kozmetiku značky Dermacol, konkrétne rad BT Cell Blur, ktorý je zameraný na pleť s vráskami. Ide o revolučnú liftingovú starostlivosť s účinkom podobným botulotoxínu, s optickými pigmentami pre okamžité vyhladenie.

 

Tento pleťový krém pre vás otestovali dve osoby, takže si môžete prečítať, čo na krém hovorím ja (vek do 25) a moja mamina (nad 50 rokov).

 

Čo hovorí výrobca o produkte: 

 

Krém s omladzujúcim komplexom okamžite vyhladí vrásky a rozjasní pleť. Rozjasňujúce optické pigmenty dodajú pleti sviežosť, potláčajú známky ochabnutosti a únavy. Vyvoláva veľmi príjemný pocit na pokožke a prináša najlepší komfort pleti počas dňa. Obsahuje extrakt z rastliny Acmella oleracea, ktorá má účinok podobný ako po aplikácii injekcií BOTULOTOXÍNU; bezpečná (prírodná) alternatíva k radikálnym metódam. RonaFlair® Flawless s guľovitými časticami zaplní vrásku a odráža svetlo tak, že vráska opticky zmizne.

 

Testovali sme aj: Dermacol - SOS Lips

Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorím na produkt ja? Dermacol sa s balením trochu vyhral. Je v tvare guličky s červeným vrchnáčikom. Dizajn sa mi veľmi páči. Pod vrchnákom sa nachádza ochranný plast. Konzistencia krému je jemná, ľahučká a nelepivá.

 

Parfumácia produktu nie je takmer žiadna. Po nanesení na tvár vytvorí hladký film. Určite je vhodný aj pod make-up, pretože keď sa vstrebe, tak pleť má povrch ako po použití bázy pod make-up. Dokonale vyhladí pleť a póry. V tomto u mňa veľmi zabodoval. wink

Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Zdroj: Shutterstock®

Kedže je tento krém vhodný pre zrelú pleť, posunula som ho na testovanie aj mojej mamine. Dala som jej 3 týždne a opýtala som sa na jej postrehy. Ako prvé mi vychválila na tomto kréme jeho vyhladzujúci účinok. 

 

Krém má jemnú konzistenciu a po nanesení je hladký pocit na pleti takmer okamžitý. S problémom lepkavej pokožky sa u tohto pleťového krému nestretnete. Parfumácia krému jej vyhovovala. Nemá rada prehnane voňavé krémy, takže v tomto jej ulahodil. 

 

Testovali sme aj: Dermacol - Firming Body Balm - Spevňujúce Telové Mlieko

Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Zdroj: Shutterstock®

Ako malinké mínus berie balenie. Preferuje radšej balenia s dávkovačom. To však nijak neovplyvňuje jeho účinky. Tak ako sľubujú všetky protivráskové krémy, že vaša pleť bude bez jedinej vrásky, tak vrásky vám určite nezmiznú, ale tento krémik vám pleť napne a rozžiari, čím pôsobí vaša pleť zdravšie a je plná energie. Podľa jej slov je to v poslednej dobe jeden z jej top pleťových krémov na tvár. 

 

Testovali sme aj: Dermacol - telová starostlivosť - štíhle a pevné telo

Dermacol - BT Cell Blur - Pleťový krém

Zdroj: Shutterstock®

Dnešné testovanie ste mali možnosť čítať z dvoch pohľadov. Z môjho pohľadu (mladšia pleť do 25 rokov) a pár postrehov od mojej maminy (nad 50 rokov). Dermacol je značka, ktorá pre nás nikdy nepripravila zlý produkt. Som veľmi rada, že som tento produkt mohla vyskúšať a hlavne, že moja mamka je nadmieru spokojná a s radosťou ho používa.

 

Ak hľadáte dobrý pleťový krém s vyhladzujúcim účinkom, ktorý bude dobrým pomocníkom aj ako podklad pod make-up, neváhajte, zájdite do najbližšej drogérie a zakúpte si ho.wink

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

28.12.2015 08:20

nazory oboch ma velmi zaujali

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.12.2015 09:44

určite pouvažujem o kúpe tohoto krémiku

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

28.12.2015 10:24

vyzerá dobre, pekná recenzia

Vaše meno:

Zuzana Uškertová

Zuzana Uškertová

28.12.2015 17:13

Mojej mamine sa ho chystám kúpiť na meniny, ktoré má onedlho, takže táto recenzia mi pomohla. Ona je celkom ako ja. Radi skúšame rôzne nové veci a kozmetiku striedame, nemáme len jedného favorita. A z dermacolu som už skúšala rôznu dekoratívnu kozmetiku, ale krémik ešte nie.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.12.2015 14:54

asi bude vhodné ho zakúpiť mamine :)

Vaše meno:

Ľuba Reháková

Ľuba Reháková

01.01.2016 21:29

Super recenzia. Dermacol je mi veľmi dobre známa zanačka.... Tento denný krémik Dermacol BT Cell Blur(i vzhľadom na môj vek :) ma zaujal. Určite vyskúšam.

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

30.01.2016 19:01

So značkou Dermacol mám iba dobré skúsenosti, vrelo odporúčam:))

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE