TEST: Garnier - micelárne vreckovky 3 v 1

Niekedy sa len tak z ničoho zamyslím a predstavím si, aké by to bolo žiť v inej dobe. Žiť bez vymožeností, bez vychytávok súčasnej doby, bez toho, čo považujeme za samozrejmosť, bez toho, čo je také skvelé a čo sme niekedy vôbec nepoznali. Predstavte si také vlhčené obrúsky, ktoré určite každá jedna s obľubou nosíme so sebou v našej kabelke.

 

 

Sú praktické, skladné a pomôžu nám v akejkoľvek situácii. Kozmetický priemysel je veľmi šikovný a prináša nám vychytávky v podobe rôznych obmien, pre nás už tak klasických produktov, no s využitím o to geniálnejším. Dnes sa spolu pozrieme na micelárne obrúsky 3 v 1 od Garnier.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Shutterstock®

Garnier - micelárne vreckovky 3 v 1 - odstraňujú make up, čistia a upokojujú pleť.

 

Vďaka jemnej tkanine obohatenej o hodvábne vlákna a micelárnu vodu sú vreckovky prispôsobené špeciálne na odličovanie citlivej pleti. Jediným ťahom zachytia nečistoty, sébum a make up bez trenia, pre okamžitý pocit sviežosti a pohodlia. V balení nájdete 25 vreckoviek.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Shutterstock®

Micelárne obrúsky sú určené pre citlivú pleť a na pultoch ich nájdeme v ružovom balení, ktoré je typické pre akékoľvek vlhčené obrúsky. Po vybratí obrúsku vám odporúčam balenie ihneď zavrieť, aby ste predišli vysychaniu ďalších obrúskov. Obrúsky som si zvykla otáčať smerom nadol, aby som lepšie zaistila zatvorenie balenia a zároveň tak zamedzím prístupu neželaného vzduchu, ktorý by mi zbytočne vreckovky vysúšal. :)

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Shutterstock®

V balení sa nachádza 25 vreckoviek, ktoré sú nasiaknuté micelárnou vodou. Ich rozmer odhadujem cca na 20 x 15 cm. :) Čo sa týka vreckoviek, tie sú z kvalitného a pevného materiálu, krásne držia tvar a netrhajú sa. Sú dostatočne napustené micelárnou zmesou, niekedy by som povedala, že na môj vkus až priveľmi. Sem - tam ma prekvapila aj penivosť, ktorá sa objavila pripoužívaní micelárnych vreckoviek.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Shutterstock®

Micelárne vreckovky 3 v 1 sa mi osvedčili nielen pri odličovaní, ale napríklad aj pri odstraňovaní pleťovej masky či pri obyčajnom osviežení pleti počas horúceho letného dňa. Sú naozaj veľmi využiteľné, a tým aj praktické. Sú vhodné aj na cesty, kedy nemusíte so sebou niesť micelárku a vatové tampóniky. Postačí vám jedno balenie, ktoré vám zaručí dokonalý komfort.

garnier micelarne vreckovky

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi sa mi osvedčili práve počas letných dní, kedy človek naozaj potrebuje často osviežiť pleť, zbaviť ju nečistôt, mastnoty či potu. Dokonale si poradili aj s vodeodolným make-upom, takmer jedným ťahom zmažú rôzne druhy líčidiel. Pleť potom stačí už len dočistiť. Obrúsky sú veľmi jemné k citlivej pleti, sú jemne parfumované, vhodné aj pre citlivú oblasť očí.

6 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

03.09.2015 13:52

super sú veru, ja som s nimi spokojná

Vaše meno:

Erika Podskubová

Erika Podskubová

03.09.2015 17:08

mala som možnosť vyskúšať na leto sú super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 10:13

toto ma veľmi zaujalo... rada by som si to zakúpila :)

Vaše meno:

Miriama Lešňovská

Miriama Lešňovská

21.09.2015 11:07

výborné obrúsky. ja som s nimi spokojná

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

07.10.2015 15:55

wau :) asi skúsim :)

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

07.12.2015 14:24

Tieto obrusky som uz mala, su super naozaj.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE