Ziaja - Olive leaf (Olivový list)

Ziaja prichádza s novinkou Ziaja Olive leaf (Olivový list), ktorá bola špeciálne vyvinutá vlastnými laboratóriami na počesť svojich 25. narodenín, ktoré oslávila minulý rok.

 

Z novej línie sa teraz môžu tešiť i slovenskí zákazníci. Línia obsahuje výživný pleťový krém, dvojfázový odličovač, gélový píling a čistiaci olej na tvár a telo.  

 

 

 

Prípravky z novej línie Ziaja Olivový list tvoria dve základné aktívne zložky - výťažky z listov zelenej olivy a olivový olej.

 

  • Výťažky z listov zelenej olivy obsahujú oleuropeiny - prírodné antioxidanty, ktoré na pokožku pôsobia upokojujúco, a zároveň vynikajú výraznými antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami. Pre tieto vlastnosti je línia Olivový list vhodná už aj pre teenagerov. Výťažky z olivových listov majú, okrem iného, i dar osviežovať a revitalizovať unavenú pleť. Navracajú jej prirodzený jas a energiu. Zároveň pokožku posilňujú a chránia ju pred stratou vody. 
  • Olivový olej je bohatý na vitamín E, ktorému hovoríme aj vitamín mladosti, a esenciálne mastné kyseliny. Získava sa lisovaním plodov z olivovníka európskeho (lat. olea europaea) za studena. Pomaličky sa uvoľňuje a vstrebáva do pokožky, čím sa výrazne predlžuje doba účinku prípravkov z línie Ziaja Olive leaf. Zároveň sa vyznačuje silnými vyživovacími, regeneračnými a ochrannými vlastnosťami.

 

Odporúčame vyskúšať:  Ziaja Šafran pre dámy 60+

Ziaja - Olive leaf (Olivový list)

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja Olive leaf – Dvojfázový odličovač (120ml), 3,59 €

 

Dvojfázový odličovač z línie Ziaja Olive leaf odstraňuje výrazný i vodeodolný make-up. Okrem odličovania očí a pier ošetruje a posilňuje riasy. Je vhodný pre suchú a citlivú pokožku. Poteší aj tých, ktorí nosia kontaktné šošovky.  Nie je parfumovaný a neobsahuje farbivá. Ako hovorí už jeho samotný názov, tvoria ho dve fázy – vodná a olejová. Vodná fáza účinne hydratuje a osviežuje jemnú pokožku očného okolia. Olejová fáza zas zmäkčuje a zjemňuje epidermis počas aplikácie. Na riasy pôsobí ako kondicionér vďaka obsahu vitamínu E, olivového a ricínového oleja. Pred použitím odličovač pretrepte, aby sa tieto dve fázy spojili. 

 

 

Ziaja Olive leaf – Výživný pleťový krém (50ml), 4,09 €

 

Výživný pleťový krém z línie Ziaja Olive leaf sa hodí pre všetky typy pleti v každom veku. Okrem výťažkov z listov zelenej olivy obsahuje aj organické UVA a UVB filtre a poskytuje strednú ochranu vďaka SPF 20. Krém účinne hydratuje, osviežuje a regeneruje pokožku. Výrazne zmäkčuje epidermis a vyhladzuje drobné vrásky. Vyznačuje sa ľahkou konzistenciou.

 

Odporúčame vyskúšať: Zoštíhľujúca starostlivosť - Ziaja Slim I.

Ziaja - Olive leaf (Olivový list)

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja Olive leaf – Gélový píling (200ml), 4,99 €

 

Exfoliačný gélový píling z línie Ziaja Olive leaf je vhodný nielen na pokožku tela, ale i tváre. Hodí sa pre všetky typy pleti. Prostredníctvom mikrozrniečok ľahko a rýchlo čistí pokožku a zabraňuje tvorbe čiernych bodiek v pleti. Účinne odstraňuje nečistoty a odumreté bunky pokožky. Dokonale vyhladzuje a pokožke dodáva pocit sviežosti.  

 

 

Ziaja Olive leaf – Čistiaci olej na tvár a telo (270ml), 8,59 €

 

Čistiaci olej z línie Ziaja Olive leaf je určený na umývanie suchej a citlivej pokožky tváre a tela. Prípravok neobsahuje žiadnu vodu, a tak na pokožku pôsobí zmäkčujúco a hydratačne. Zároveň dokonale osviežuje. Chráni pred vysúšaním, zabraňuje pocitom svrbenia, vyhladzuje a redukuje drsnosť pokožky.Ak sa rozhodnete použiť prípravok na čistenie tváre, snažte sa vyhnúť očnému okoliu. V sprche bohato postačí malé množstvo, pretože prípravok pení. Ak by ste chceli dopriať svojej suchej pokožke olivovo-olejový kúpeľ, nalejte do vane 2-3 uzávery tohto oleja.

 

Odporúčame vyskúšať:Zoštíhľujúca starostlivosť - Ziaja Slim II.

Ziaja - Olive leaf (Olivový list)

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

27.08.2015 16:04

Skvelá prírodná kozmetika môžem len odporučiť

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

28.08.2015 20:53

Úplne mega kozmetika :), odporúčam ju

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

03.09.2015 14:51

tieto novinky určite stoja za vyskúšanie

Vaše meno:

Dominika

Dominika

03.09.2015 20:09

túto radu nemám odskúšanú, ale môžem odporučiť uhorkovú :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 15:50

ziaja u mňa vyhráva vyhráva vyhráva siahla by som po čistiacom oleji :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE