TEST: LIRENE CC krém - zázračný make-up

Keď sa mi dostal do rúk tento CC krém, pravdou je, že som sa na jeho testovanie nijako netešila, avšak časom som si s ním sadla, no používam ho ako podklad pod make-up a teraz po niekoľko mesačnom testovaní si ho neviem vynachváliť :) Ako báza pod make-up mi teda báječne sedí a slúži, a aj napriek tomu, že najskôr pôsobí dosť oranžovo, po pár minútach sa prispôsobí odtieňu pleti a vyrovná a zjednotí celý jej tón. Značku LIRENE zatiaľ nemám až tak prelustrovanú ako iné zvučnejšie značky, a toto je môj druhý produkt, no rovnako ako prvý, aj tento ma milo prekvapil a užívam si ho plnými dúškami.

lirene-cc-krem

Zdroj: Shutterstock®

"Technológia inteligentných pigmentových sfér toneADAPT poskytuje pelti najlepšiu starostlivosť a okamžitý žiarivý tón pleti. Pigmenty obsiahnuté v mikro-sférach po otvorení a počas aplikácie zázračne premenia krém na make-up. Výsledok: adaptácia tónu make-upu čo najbližšie prirodzenému sfarbeniu pleti. Nedokonalosti sú viditeľne kryté a pleť vyzerá svieaža a žiarivá. Vhodný pre všetky typy pleti, perfektné riešenie pre každú ženu v každom veku. Použitie: naneste krém ráno na tvár a krk, môže byť použitý ako denný krém."

lirene-magic

Zdroj: Shutterstock®

Tento magický make-up má úplne jednoduché čierne tubičkové balenie, ktoré je ľahko skladné a taktiež veľmi vhodné na cestovanie. Spočiatku je bielej farby, no pri rozotieraní sa postupne mení na make-up, a vďaka tomu dokáže s pleťou také malé zázraky :) Obsahuje akoby malinké zrniečka, ktoré však po použití zmiznú, a možno práve ich "rozpúšťanie" na pleti spôsobuje zafarbenie - aspoň ja si to tak myslím :))

lirene-magic-make-up

Zdroj: Shutterstock®

Už počas aplikácie sa okolo mňa rozšíri pekná jemná vôňa - taká nepoznaná - konečne niečo nové a iné ako som zvyčajne zvyknutá, dokonca má v celku dlhú výdrž a spríjemňuje mi chvíle... Ako hovorím - tento CC krém používam pred nanesením make-upu, no verím, že Vám ostatným, ktoré nemáte až také pletky s akné ako ja, by bohate vystačil sám o sebe, a som si nepochybne istá, že by ste boli spokojné.

lirene-magic-cc

Zdroj: Shutterstock®

Dokonca až teraz - pri písaní recenzie som si všimla, že má aj odtieň(02 NATURAL), no neviem Vám s istotou zaručiť či je jediný, alebo sa predáva aj bledší či tmavší... Pleť zanecháva jemnú, hydratovanú, a vidno, že je o ňu dobre postarané. Ja ho už veľa nemám, takže sa potom pozriem po ďalšom a zistím, či je dostupný aj v iných odtieňoch :) Cenu Vám žiaľ povedať neviem, keďže som sa nedopátrala ani k oficiálnej slovenskej webovej stránke, no myslím, že to nebude nič horibilné...

lirene-magicky-makeup

Zdroj: Shutterstock®

lirene

Zdroj: Shutterstock®

lirene-make-up

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

20.10.2014 20:14

hodil by sa mi do mojej kozmetickej výbavy

Vaše meno:

Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

21.10.2014 11:01

zišiel by sa

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

21.10.2014 18:43

no ten by som rada vyskúšala

Vaše meno:

Zuzana Madarászová

Zuzana Madarászová

29.10.2014 11:25

wau no takto je zaujimave :)

Vaše meno:

Zuzana Brňová

Zuzana Brňová

31.10.2014 20:50

dnes jsem vyzkoušela a líbí se mi, opravdu nejde vubec vidět a kryje nedokonalosti.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE