TEST: Natura Siberica Regeneračné liftingové sérum

Testovala som Regeneračné pleťové liftingové sérum z radu SWISS od Natura Siberica.

 

Ide o organický rad kozmetických prostriedkov vyvinutých a vyrobených vo Švajčiarsku. Krémy a séra z tohto radu sú vyrobené z liečivých rastlín, ktoré rastú v čistých vysokohorských oblastiach Álp.

 

Takže použité prírodné zložky nevyvolávajú žiadne alergie a účinne sa vstrebávajú do pokožky, pretože rastliny, z ktorých sa vyrábajú rastú bez použitia umelých hnojív. Rastú v prírodno-klimatických podmienkach, ktoré sú nám blízke.

 

Neobsahuje silikóny, parabény, rafinérske ropné produkty, umelé arómy, farbivá, pesticídy či nitráty, keďže sú rastliny pestované v prírode bez použitia chémie.

 

Preto je tento SWISS organický rad prípravkov vhodný aj pre náročnú pleť, ktorá je citlivá a náchylná na alergické reakcie.

Natura Siberica

Zdroj: Shutterstock®

Toto regeneračné pleťové liftingové sérum je na báze prírodnej levanduľovej vody. Vďaka kombinácii kyseliny hyalurónovej a organických zložiek sa zlepšuje regenerácia kožných buniek, spomaľuje sa starnutie pokožky a predchádza tvorbe vrások. Sérum sa nanáša jemne na pokožku pred aplikovaním denného alebo nočného krému. Používa sa ráno aj večer.

 

Sérum má ľahšiu krémovú konzistenciu bielej farby. Ľahko sa rozotiera, má príjemnú vôňu. Po nanesení séra, som si naniesla na tvár denný alebo nočný krém úplne bez problémov. Hneď po aplikovaní séra na tvár, cítim napnutie pleti, takže aj pocitovo spoznáte, že sa jedná o liftingový prípravok.

Natura Siberica

Zdroj: Shutterstock®

Tento krém obsahuje:

- organickú levanduľovú vodu, ktorá upokojuje a obnovuje rovnováhu pokožky

- kyselinu hyalurónovú – najlepšia prírodná hydratačná látka, dokáže dlho zadržiavať vlhkosť v pokožke, má liftingový účinok

- výťažky z citróna, malín a višní dodávajú pokožke vitamíny, zdravú farbu a žiarivosť

- jojobový olej zjemňuje pleť a zvyšuje jej pružnosť

- vitamín E – antioxidant účinný pri prevencii proti starnutiu pokožky

Natura Siberica

Zdroj: Shutterstock®

Toto sérum odporúčam ženám, ktoré majú prvé príznaky starnutia resp. chcú včas predísť tvorbe vrások a ochabnutiu pleti. Je to vhodná voľba pre tie, ktoré nechcú začať hneď so silnými antiagingovými produktami plných chémie. Regeneračné pleťové liftingové sérum je jemnejšia prírodnejšia alternatíva ako sa starať o pleť po 30tke.

 

Pleť naozaj nijak neirituje, neupcháva. Mám zmiešanú pokožku a pravidelným používaním tohto séra sa mi pleť vôbec nezhoršila. Aj keď je vo forme krému, póry sa neupchávali, netvorili sa žiadne vyrážky. Je to taká prvá voľba pre lepšiu starostlivosť o pleť po 30tke, keď ešte nechcete zvykať vašu pleť na pravidelný prísun silnejšej chémie.

 

Pri pravidelnom používaní (ráno aj večer) som po niečo vyše mesiaca videla výsledky. Zmizli jemné linky na tvári, ktoré sa mi začali vekom tvoriť, pleť sa vypla. Môžem povedať, že som s týmto výrobkom spokojná, splnil moje očakávania, preto vám ho môžem odporučiť.

 

Predáva sa v 30 ml balení aj u nás v eshope za 17,50 eur.

 

Naviac, ak sa zaregistrujete do Clubu Natura Siberica, pri 1.objednávke obdržíte darček zdarma, plus budete čerpať rôzne iné jedinečné výhody členstva.

 

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 12:00

krásny obal a chválim aplikátor.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE