TEST: Dermacol Moon Touch očné tiene

Dermacol pred nejakým časom prišiel na trh s týmito novými penovými očnými tieňmi ktoré majú byť podľa všetkého absolútne úžasné a revolučné vo všetkých smeroch. Okrem penovej textúry majú byť aj vodeodolné a mať dlhotrvajúci efekt.

Takže poďme na to pekne po rade. Tieto očné tiene majú veľmi príjemnú penovú textúru, ktorá by mala uľahčiť nanášanie. Čo sa toho týka, tento očný tieň je takmer nemožné naniesť prstami, musíte jednoducho použiť štetec. Ak použijete prsty, nedostanete z neho žiadnu farbu, jedine nejaké zvláštne trblietky ktoré je sotva vidieť. Ťažko sa však nanáša aj štetcom, mám pocit že tento očný tieň je celý len z trblietok ktoré ešte k tomu aj nedržia pokope a na očiach vyzerajú zvláštne.

Dermacol Moon Touch

Zdroj: Shutterstock®

 

 

Asi takto vyzerá na očiach. Neviem ako dobre je to na tej fotke vidieť, ale tie tiene akoby sa rozpadali, a niekde je tých trblietok viac, inde menej. Takto jednoducho dobrý očný tieň nevyzerá.

Hneď po nanesení som bola trochu prekvapená z tej zvláštnej konzistencie, no to ešte nebolo najhoršie. Približne o hodinu sa zliali v očnom záhybe, aj keď v oficiálnom popise sa písalo že presne toto sa nestane. Čo sa vodeodolnosti týka, kvôli tejto recenzii som si ponorila celú tvár do vody a aspoň v tejto skúške tieto očné tiene ako-tak obstáli. Trochu sa z nich síce zmylo, ale inak vyzerali tak ako predtým.

Dermacol Moon Touch

Zdroj: Shutterstock®

 

Ak to mám teda zhrnúť, tieto očné tiene ma dosť sklamali. Majú síce v ponuke krásne farby, ale tá kvalita je podľa môjho osobného názoru strašná. Okrem toho že sú vodeodolné som na nich nenašla nič pozitívne, takže by som ich asi neodporučila.

 

 

 

 

Na oficiálnej stránke Dermacolu ich nájdete za 5,73€ čo sa mi zdá trochu priveľa a myslím si že za nižšiu cenu zoženiete oveľa lepšie napr. krémové očné tiene od Essence.

 

 

2 komentárov
Marta Hollá

Marta Hollá

08.01.2014 16:37

Úplne súhlasím, nikdy viac ich už nechcem. Mala som fialkové a bola som príšerne sklamaná. Veru, vôbec nezodpovedajú cene ani kvalite. V tomto prípade ma Dermacol sklamal na celej čiare.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 11:49

tak to vyzerá naozaj skvele.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE