TEST: Nobilis Tilia - rozjasňujúci krém a detoxikačná maska

 

Dnes si dáme testovanie pleťovej kozmetiky českej značky Nobilis Tilia, ktorá bola pre mňa osobne doteraz neznámou značkou ale o to lepšie. Aspoň sa oboznámime s niečim novým a nepreskúmaným...

 

Na začiatok by sme si povedali, že táto značka bola založená v roku 1994 a založil ju pán PaedDr. Zbyněk Šedivý.

 

 

 

 

Nobilis Tilia (predtým Nobela) sa zaoberá výrobou a vývojom kvalitnej aromaterapeutickéj kozmetiky, vyhľadávaním poctivých zdrojov 100% prírodných éterických olejov a kvalitných rastlinných olejov. Záujem o tieto výrobky sa rozšíril na Slovensko neskôr do Anglicka, Francúzska, Japonska atď.

 

Rozjasňujúci krém

 

V prvom rade ma potešilo balenie mám rada ak je dávkovanie pumpičkou a ešte lepšie ak sa vám ten spodok posúva (používaním) hore čiže všetok produkt spotrebujete. Balenie obsahuje 50 ml, to je taktiež dobre. Niektoré krémy iných značiek majú len 35 ml alebo 40 ml. Obal je plastový to mi ale vôbec nevadí je priesvitný a vidíte koľko produktu ešte máte. Dávkovanie sa dá pekne regulovať.

Nobilis Tilia - prejasňujúci krém a detoxikačná maska

Zdroj: Shutterstock®

Moja pleť je zmiešaná a to znamená, že oblasť T-zóna je trošku mastnejšia ale inak mám pleť citlivú a potrebuje dostatočnú hydratáciu (nezabúdajte hydratáciu potrebuje každá pleť a to aj mastná!).

 

Krém obsahuje extrakt z lipových kvetov, kasie sennej, a prasličky roľnej. Zlepšuje regeneráciu, zachováva sviežosť a jas vašej pleti. Tento krém po nanesení vsiakne do pleti rýchlo a neostáva žiadny mastný film. Pekne hydratuje a moja pokožka nemá vôbec pocit pnutia. Je jemná a hladká. Parfemácia je síce intenzívna, no vôňa je príjemná. Ja som alergik a vyhýbam sa parfumovaným krémom na tvár ale táto mi vôbec neprekáža. wink

Nobilis Tilia - prejasňujúci krém a detoxikačná maska

Zdroj: Shutterstock®

Detoxikačná maska

 

Obsahuje  extrakty z  lipy, kasie sennej, prasličky a narozdiel od krému, tu je ešte pridaný med a červený íl (dodávajú maske antimikrobiálne a detoxikačné účinky). Nanesiete masku, necháte pôsobiť 10-15 minút a po umytí vám zostáva vaša pleť jemná, hladká a svieža...najradšej by ste sa jej dotýkali celý deň. Maska pleť regeneruje a obnovuje na bunkovej úrovni. Je vhodná pre pleť s prvými vráskami, takže pre mňa. smiley 

 

Môžem povedať že po dlhšom používaní moja pleť bola svieža a regenerovaná. Mám pocit že je taká živšia, s krajšou farbou.

Nobilis Tilia - prejasňujúci krém a detoxikačná maska

Zdroj: Shutterstock®

Nobilis Tilia - prejasňujúci krém a detoxikačná maska

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčam vyskúšať túto kozmetiku. Ak ste fanúšikom prírodnej kozmetiky a využívania rastlín v kozmetike tak toto je to pravé orechové pre vás. Ceny sú možno trošičku vyššie ale prečo si nekúpiť niečo, čo vážne pomáha ako si kupovať lacnejšie a akurát sa nasilu utvrdzujete, že vám to pomáha aj keď to tak nie je. Z môjho testovania vám kozmetiku Nobilis odporúčam. PS: Mrknite na ich stránku. Ich výber produktov je neskutočný a máte na výber z množstva kamenných predajní ale pre tých ktorý radi nakupujú z pohodlia domova funguje aj E-shop. 

Nobilis Tilia

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

26.06.2015 09:44

vyzerajú dobre :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

28.06.2015 17:58

nemám vyskúšaný žiadny produkt od tejto značky, no vyzerajú dobre

Vaše meno:

Lucia Vajsová

Lucia Vajsová

01.07.2015 12:40

Rozjasňujúci krém z tejto rady je skvelý...a vlastne ako zatiaľ všetky výrobky, ktoré som od Nobilisu vyskúšala...a to ich už bolo ... ;)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 11:07

táto značka ma prekvapuje čím dalej tým viac a lepšie :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE