TEST: NOVINKA Garnier Miracle Skin Cream

Garnier predstavuje revolúciu v procese starnutia. Teraz môžete zatočiť s prejavmi starnutia raz a navždy. Vrásky, známky únavy, pigmentové škvrny, nejednotný tón pleti a mdlá nejasná farba pleti zostanú minulosťou! Miracle Skin Cream prinesie výsledky okamžite a dlhodobo.

 

Po tridsiatke sa kvalita pleti začína výrazne meniť. Pleť stráca svoj jas, môže mať nejednotný tón, niektoré ženy trpia taktiež nepríjemne viditeľnými pigmentovými škvrnami, začínajú sa objavovať vrásky, u niekoho aj hlbšie. Garnier predstavuje novú efektívnu starostlivosť o pleť Miracle Skin Cream, ktorá vďaka patentovanej technológii okamžite redukuje viditeľné známky starnutia už od prvého dotyku a prináša dlhodobé výsledky

Garnier Miracle Skin Cream

Zdroj: Shutterstock®

Ako krém účinkuje?

 

Okamžité omladenie tónu pleti zaručia obsiahnuté mikrokapsule. Tie uvoľňujú mikropigmenty a perfektne sa prispôsobia konkrétnemu tónu pleti. Výsledkom bude rozjasnená a zjednotená pleť bez známok únavy.

 

Dlhodobú redukciu vrások a spevnenie pleti zabezpečuje 7 aktívnych látok – Pro retinol pre produkciu kolagénu, Vitamín C pre rozjasnenie pleti, anti oxidačný zázvor, Vitamín B5 pre posilnenie ochrannej bariéry pleti, ochranný faktor 20 ktorý efektívne chráni pleť pred UV žiarením, Vitamín B3 pre reguláciu procesu melangenézie, spevňujúce peptidy a LHA pre stimuláciu obnovy buniek. 

Garnier Miracle Skin Cream

Zdroj: Shutterstock®

Toľko k oficiálnym textom, teraz prejdeme na moje dojmy. Hoci ešte nemám 30, to vôbec nevadí, nejedna vráska sa nájde už aj na mne. :) Tento krém od Garnieru sa líši od bežných krémov. Spočiatku má bielastú hutnú konzistenciu, avšak počas rozotierania na pleti sa odtieň krému mení, vďaka obsiahnutým a vyššie spomenutým mikrokapsuliam. Krém postupne zmení svoju farbu a aj jemne konzistenciu - stáva sa tekutejší a mení sa na tónovací krém. Môže sa zdať, že je až príliš tmavý, avšak zdanie klame, na pleti pôsobí prirodzene - pekne pleť zjednotí

 

Do pleti sa rýchlo vsiakne a na povrchu ju nezanecháva príliš mastnú. Krém je jemne a pekne parfumovaný, čo je cítiť aj pár minút po aplikácii. Mne krém vyhovuje hlavne z dvoch hľadísk - jednak ako som spomínala krásne zjednotí pleť (pokiaľ nemáte veľké nedostatky, tak už si nemusíte na pleť aplikovať ani make-up pre zjednotenie) a tiež ju úžasne hydratuje. Krém som mala na sebe pri lyžovačke a bola som s hydratáciu a "ochranou" veľmi spokojná. Čo sa týka zmiernenia vrások, tie som voľným okom nepostrehla, avšak na viditeľné výsledky je nutné krém používať denno-denne dlhší čas.

Garnier Miracle Skin Cream

Zdroj: Shutterstock®

Doporučená maloobchodní cena:

Denný krém proti vráskam Garnier Miracle Skin 10,99 €

 

Čo poviete na túto novinku - zaujala Vás? Máte tento krém už doma?

7 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

05.02.2015 22:07

ten vyzerá fajn, Garnier výrobky mám rada

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

06.02.2015 17:23

krém môže byť fajn, určite stojí za vyskúšanie

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

09.02.2015 18:03

Musím si na tento krém posvietiť :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

02.03.2015 08:02

je to dobrá kozmetika občas ju používam no tento krém vyzerá dobre

Vaše meno:

Lucia Kaputova

Lucia Kaputova

18.03.2015 08:33

Po kréme pod oči sa mi spravila alergia, ako keby mi zhorela pokožka pod očami, sčervenalo to a urobili sa pľuzgiere. Neradím to používať. Iné výrobky ok, ale tento nie je dobrý.

Vaše meno:

Jana Kudlová st.

Jana Kudlová st.

14.05.2015 13:32

Vďaka popisu zvažujem vyskúšať tetno "zázračný" krém

Vaše meno:

Lucia Šamajová

Lucia Šamajová

04.06.2015 22:24

Krém mam odskušany som s nim velmi spokojna, jemny, vonavy, no vrelo odporučam kazdej kočke :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE